EcoMe

Ár:   800 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2020. március 13.

Kategória:   Dezodorok

Csodásan üde, menta illatú, 24 órás frissességet biztosító deo természetes növényi kivonatokkal.

Aluminiumsó mentes, környezet- és bőrbarát vegán

szzh01

2020. március 13.

Hú, ez fantasztikus!!! Bevallom, csak 3 napja használom, s alapvetően nem szoktam elkapkodni ilyen gyorsan a véleményezést, de ez most kikívánkozik belőlem.
Szóval hihetetlenül jól dezodorál, 0%-ban vagyok szagos mellette, nagyon kellemes és tartós az illata, a mentoltól egyáltalán nem kell megijedni, nincsen fogkrém vagy szájvíz feelingje. Nem hagy semmilyen foltot a ruhán és extra gyorsan megszárad. Nyári melegben persze még tesztelni kell, de a mostani időben 5*-ra vizsgázott nálam. Estére is tökéletesen friss vagyok mellette. Remélem, hogy több hét használat után is így marad ez - ui hajlamos vagyok rá, hogy pár hét után megszokja a testem a dezodorokat s a kezdeti dezodoráló hatás alábbhagy.

Elragadtatásom oka az is, hogy alumentes dezodor, aminél erősen törekednek a gyártók a természetességre. Valamint a kupak teljesen, a flakon pedig részben újrahasznosított anyagból készül.
Megnéztem a dezodor német honlapját, ami több, mint meggyőző számomra a szimpatikus hozzáállásával és haladó környezetbarát törekvéseivel (valamint gyönyörű is szerintem). A kupakot és a flakont teljesen kiürülve a szelektív műanyagos kukába lehet kidobni. Európában gyártják a terméket, s a leírásból úgy tűnik, nem egy nagy vállalat áll mögötte - vagy ha igen, akkor nagyon ügyes a marketingje.

Egyébként teljesen véletlenül találtam meg a dm-ben, nem is akartam dezodort venni. Leejtettem valamit a földre a dezodoros soron, s amikor leguggoltam érte, az alsó polcon a szemembe ötlött ez a flakon csúnya Nivea-k és Fa deo-k társaságában. Mivel csak natúr és alumentes dezodorokat használok, a csomagolás szerencsére felkeltette a figyelmemet. Nagyon örülök, hogy rátaláltam. Van belőle a dm-ben narancsvirág illatú változat is, az sem rossz, de nekem ez jobban tetszett. A honlapon látom, hogy virágillatút is gyártanak belőle. Sőt, pumpás és golyós változatban is létezik.
Ha esetleg később valamilyen eltérést tapasztalok a kezdeti pozitív benyomásaimhoz képest, akkor jövök updatelni, eddig hatalmas 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 13.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.