EcoMe

Ár:   800 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2020. november 25.

Kategória:   Dezodorok

Csodásan üde, menta illatú, 24 órás frissességet biztosító deo természetes növényi kivonatokkal.

Aluminiumsó mentes, környezet- és bőrbarát vegán

tundying

2021. február 12.

Kellemes illat, alumentessége ellenére is hatékonyan szagtalanít. Téli időszakra tökéletes. Sajnos már nem látom a polcokon:(.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 12.

Camillala

2020. augusztus 5.

Nem tudom merjem-e szeretni. Nagyon jó árban van, nincs benne alumínium, na de van benne alkohol, amit sajnos csak később vettem észre. Az biztos, hogy ennél jobb alumínium mentes dezodorom még nem volt, de az alumíniumosok közt sem találtam még ilyen tutit. Semmi szag mellette. Csak ez az alkohol az inci elején riaszt vissza.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

cshrs

2020. július 10.

Már újra is vettem, mert rájöttem, hogy a táskámban szeretem ha mindig van egy fújós dezodor a felfrissülésre. A célnak teljesen megfelel, vegán és környezetbarát csomagolása van ugye a gázokat leszámítva, de nem használom sokszor, tényleg csak amikor menet közben szükségem van rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 10.

xndpt

2020. július 3.

Örülök, hogy kipróbáltam, nálam örök darab lesz. Ráadásul már nem 800 Ft hanem 400 Ft és ez nem akciós ár.
Nem azt mondom, hogy csont száraz vagyok tőle (az alustól se vagyok az), viszont a szagokat semlegesíti és kellemes érzés a bőrömön. Na rohanok, megveszem a narancsvirágosat.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 3.

Eple

2020. április 15.

Eddigi legjobb alumínium-mentes dezodor! Egész nap kitart(izzadósabb napokon is), nem fogja meg a ruhákat,nem csíp/irritál és imádom az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

szzh01

2020. március 13.

Hú, ez fantasztikus!!! Bevallom, csak 3 napja használom, s alapvetően nem szoktam elkapkodni ilyen gyorsan a véleményezést, de ez most kikívánkozik belőlem.
Szóval hihetetlenül jól dezodorál, 0%-ban vagyok szagos mellette, nagyon kellemes és tartós az illata, a mentoltól egyáltalán nem kell megijedni, nincsen fogkrém vagy szájvíz feelingje. Nem hagy semmilyen foltot a ruhán és extra gyorsan megszárad. Nyári melegben persze még tesztelni kell, de a mostani időben 5*-ra vizsgázott nálam. Estére is tökéletesen friss vagyok mellette. Remélem, hogy több hét használat után is így marad ez - ui hajlamos vagyok rá, hogy pár hét után megszokja a testem a dezodorokat s a kezdeti dezodoráló hatás alábbhagy.

Elragadtatásom oka az is, hogy alumentes dezodor, aminél erősen törekednek a gyártók a természetességre. Valamint a kupak teljesen, a flakon pedig részben újrahasznosított anyagból készül.
Megnéztem a dezodor német honlapját, ami több, mint meggyőző számomra a szimpatikus hozzáállásával és haladó környezetbarát törekvéseivel (valamint gyönyörű is szerintem). A kupakot és a flakont teljesen kiürülve a szelektív műanyagos kukába lehet kidobni. Európában gyártják a terméket, s a leírásból úgy tűnik, nem egy nagy vállalat áll mögötte - vagy ha igen, akkor nagyon ügyes a marketingje.

Egyébként teljesen véletlenül találtam meg a dm-ben, nem is akartam dezodort venni. Leejtettem valamit a földre a dezodoros soron, s amikor leguggoltam érte, az alsó polcon a szemembe ötlött ez a flakon csúnya Nivea-k és Fa deo-k társaságában. Mivel csak natúr és alumentes dezodorokat használok, a csomagolás szerencsére felkeltette a figyelmemet. Nagyon örülök, hogy rátaláltam. Van belőle a dm-ben narancsvirág illatú változat is, az sem rossz, de nekem ez jobban tetszett. A honlapon látom, hogy virágillatút is gyártanak belőle. Sőt, pumpás és golyós változatban is létezik.
Ha esetleg később valamilyen eltérést tapasztalok a kezdeti pozitív benyomásaimhoz képest, akkor jövök updatelni, eddig hatalmas 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 13.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.