Ecowell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Butlers, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. április 9.

Lelőhely:   Butlers, online
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő bio vanília-kivonattal. Gyengéden és alaposan tisztítja, frissíti a bőrt. Könnyen lemosható, nem szárít.

Tvylvis

2017. május 19.

Egy előfizetős boxban kaptam, magam is meglepődtem az árán (10 Euró). Nevéhez hűen zselés állaga van, szerencsére az a fajta, ami nem csúszik le egyből a tenyérből. Elég kiadós, sűrű zselé, viszont jól el lehet oszlatni. Nem irritál, kíméletes a bőrhöz. Kicsi erősebb vaníliaillatot vártam (azt még natúrtermékeknél is viszonylag könnyen el lehet érni), helyette szinte alig van illata. Korrekt termék, hozza amit ígér. Ugyanakkor hatalmas különbséget nem láttam az ötödébe kerülő drogériás natúr tusfürdőkkel összevetve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

Alkoholok: Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Glyceryl Oleate, Vanilla Planifolia (Vanilla) Fruit Oil
Emulgeálószerek: Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Oleate
Tisztítószerek: Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Lauryl Glucoside, Coco-Glucoside
Illatanyagok: Phenethyl Alcohol
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Potassium Sorbate