Accent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2017. május 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Természetes vagy festett barna hajra.

flora.hegymegi

2014. augusztus 27.

Tényleg jobban kihozza a haj színét! Nem tudom, hogy a festett barnára hogyan hat, de a természetesre kiváló. Puhává és selymessé teszi. Lehet, még egyszer megvenném, de kicsit olajos és ijesztően barna színű :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

Maniac

2013. augusztus 25.

Nagyon rég használtam, arra emlékszem, hogy valami édes illata volt neki. Meg nagyon szárította a hajam, de azt azért figyelembe kell venni, hogy régen abszolút nem használtam balzsamot és nincs benne szilikon. Sosem hagytam rajta, csak besamponoztam és leöblítettem a hajam, tehát nem tudom mennyire változtat/élénkít a haj színén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

DoriAngel

2013. január 15.

Nem látom tőle barnábbnak a hajam és az előttem szólókkal ellentétben következő mosáskor sem láttam a vízen, hogy megfogta volna. Hajmosás után nem túl selymes, inkább kissé sprőd a hatás, viszont nekem elég durván dúsító hatást váltott ki. Nem ezt akartam elérni a samponnal, viszont nincs ellenemre, hogy legalább dúsít, ezért és a kedvező ára miatt 3-as.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

o0.rebekap.0o

2012. november 11.

a szőkitett hajam mindig ledobja 2hét alatt a barna festéket.... meguntam már hogy 2 hetente festem, kipróbáltam ezt sampont, és sokkal élénkebb, tovább tart a színe és befogja a hajat, mert köv hajmosáskor látom hogy ereszt. Jól habzik, jó illatú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

málnamánia

2012. január 5.

A barnító hatását onnan látom,hogy mikor legközelebb mosom a hajam barna cucc jön belőle. Az illata nekem is nagyon tetszik,én nagyon szeretem ezt a sampont,jobban,mint a Baleásat. Balzsammal együtt használom és sokáig finom illata van a hajamnak és fényes is tőlük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

Szofi

2011. október 3.

Az illata isteni, mogyorós-csokis. A barnító hatását nem igazán tudom megítélni, mivel nem mindig ezt használom. Viszonylag jól tisztítja a zsíros hajat is. Viszont kicsit olyan mint a gumi, ha kinyomom, és nem húzom le, viccesen visszaugrik a nagy része. Nem túl természetes tulajdonság, összetevőlista sem a legszebb. Összességében 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.