Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: molnar.anna.kutdiak, Módosítva: 2013. április 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Smurfette26

2017. december 29.

Néhány éve vettem meg először a tonikkal együtt. A hátam katasztrofális állapotban volt, tele göbös, fájó gyulladt patikkal. 2 honap alatt rendbe jött, utánna még egy darabig kenegettem néha neha. Azóta is mindig van itthon, vészhelyzetre. Most az arcomra használom, időközöként, az állam szokott neha pattanásosodni, olyankor 3-4 napig hasznalom kombóba, és látványosan lenyugtatja a dolgokat. Ezer évig elég. Se az illata, se az állaga nem szep, de minden elvan neki nézve, mert teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Rebeka99

2013. április 27.

Interneten találtam rá tök véletlenül, és a bőrgyógyászom javaslatára megrendeltem. Az arcom azért nem katasztrófa, de a doki azt mondta, hogy egyfajta utolsó kezelésként nyugodtan kipróbálhatom, és akár végleg is elmúlhatnak az aknéim, mert neki van ilyan betege speciel. Szóval fogtam magam és megrendeltem, másnap már hozták is, tényleg annyit fizettem ami az oldalon is fel volt tüntetve. Ahogy megkaptam, azonnal elkezdtem használni ahogy írja, az első nap egy rakás pici pattanásom volt, de nem nyomkodtam ki őket, inkább használtam tovább szorgalmasan, mert ezt írta is a termékleírás, úgyhogy számoltam vele. Láss csodát, a harmadik napra teljesen elmúltak a vörös foltjaim, visszahúzódtak a pattanásaim, sokkal kevésbé volt zsíros, szinte normálnak mondanám, a pólusaim is zártabbak lettek, ugyanakkor a bőröm tényleg érezhetően kitisztult. Pár nap múlva egy picit nagyobb bőrtisztítást csináltam, mert egy hét múlva fontos eseményre készültem, és észre vettem hogy sokkal könnyebben kitudtam nyomni a mitesszeres területeket, és piros igazi pattanásom nem is volt, csak olyan amiből faggyú ürült. Egyszóval, zseniális a termék, még a kisebb hegeket is úgy látom javított az állapotán, és alig 10 nap alatt teljesen normális a bőröm, a mellkasomon és a nyakamon is szokott lenni pattanás, úgyhogy azt is rendszeresen kenem. Szuper termék, kellemesen csalódtam, mert szkeptikus voltam vele kapcsolatban, de bevált. Már csak arra vagyok kíváncsi, hogy ha tényleg elhasználom, utána mennyi idő múlva jönnek vissza esetleg, és egyáltalán visszajönnek-e. De szerintem, megéri kipróbálni, főleg akinek nagyon gyulladt és sok aknéja van. Bocsi hogy bőlére eresztettem, így sikerült...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 27.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid