Alberto Balsam

Ár:   720 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nixyke91, Módosítva: 2012. október 15.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Sampon - alma és szőlőmag kivonattal. Gyengéden tisztít, B5 provitaminnal erősíti, megújítja és frissíti a hajat.

Ladybugx

2019. július 8.

imádtam, a samponját és a balzsamot is, nagyon szép lett tőlük a hajam, azonban sajnos már nem találom a márkát sehol.

ha valaki tudja esetleg hol lehet manapság kapni légyszi írja meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

ha valaki tudja esetleg hol lehet manapság kapni légyszi írja meg.

szabina9

2016. május 12.

Nagyon szeretem az illatát, és ennek a márkának a kókuszos balzsamával csodát tett a hajammal. Nem zsírosodott, puha volt, fényes, könnyen kezelhető és friss érzetet hagyott maga után. Csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 12.

Csreka

2016. január 13.

Nagyon jól tisztít, de legfőképp az illata miatt imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 13.

Nagyon jól tisztít, de legfőképp az illata miatt imádom.

Amea

2015. szeptember 20.

Olcsó volt a sarki kisboltban, meg olyan jóóó alma illata volt, a balzsammal együtt vettem meg. Kipróbáltam, napokig almafelhőt húztam magam után, úgyhogy ezt vittem magammal nyaralni. Nem nehezíti el a hajat és tisztít, de a második héten már hiányzott a bevált samponom, kicsit émelyítő lett a soha nem múló zöldalma illat. A harmadik héten ábrándultam ki, addigra kiszárította a hajamat és zsírosította a hajtöveket.
Rövid, romantikus, alma illatú nyári kaland volt, három csillagot megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Rövid, romantikus, alma illatú nyári kaland volt, három csillagot megér.

mhajni90

2014. január 22.

TÉNYLEG bevált zsírosodásra. Használtam már egy nullával drágább sampont is, meg sokkal természetesebb összetevőjűt, de azt hiszem, ez a legjobb. Mindent tud, amit kell: jó illata van, olcsó, nagyon szeretem utána a hajam. 5 csillag:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

katkat

2013. november 3.

Szeretem ezt a sampont, jól tisztít, 2-3 naponta mosom a hajam vele. Nagyon jó illata van, ami sokáig érezhető is. Legnagyobb meglepetésemre a hajam könnyebben kezelhető, formázható ami nálam nagy csoda. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

marie.elsey

2013. május 13.

Bevállt,eddig 2naponta kellet hajat mosnom,most már csak 3 :))))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

Bevállt,eddig 2naponta kellet hajat mosnom,most már csak 3 :))))

angelscrime

2012. december 30.

Okt. 22.
Általában nem szoktam véleményt írni egy használat után, de most különösen bizakodó vagyok, úgyhogy leírom az első benyomást és utána frissítem majd a véleményemet huzamosabb igénybevétel után.
Mostanában néha beleesek abba a "hibába", hogy illat és külső alapján döntök vásárlásnál - vagy szerencsém lesz, és beválik, vagy nem. Itt az isteni zöld alma illat és az újdonság varázsa döntött, hiszen más helyeken nem is láttam egészen eddig ezt a márkát. Amint írtam, eddig csak egyszer mostam vele hajat, kellemes volt vele a hajmosás, megfelelően habzott, az illata pedig a flakonból kiöntve sem okozott csalódást, és a hajamon kb. 1 napig volt utána érezhető. Megfelelően tisztított, ez az érzés hiányzott már nekem régóta, mert az utóbbi időben a már bevált tojássampont valahogy megszokta a hajam, amiket pedig utána kipróbáltam (Garnier Ultra Doux hársfa és gránátalma) nem váltották be a hozzájuk fűződő reményt.
Ma, a 3. napon sem zsíros a hajam, ami számomra nagyon furcsa, mert normál esetben már másnap kicsit érezhető a tövénél, harmadnap pedig már legszívesebben megmosnám, de vagy kihúzom a napot szárazsamponnal (amit nem szeretek gyakran alkalmazni), vagy összekötöm a hajamat (amit szintén nem szeretek, mert nem áll jól). Egy gyenge balzsamot használtam hozzá, mert csak az volt itthon, úgyhogy a hajvégek puhasága nem tökéletes, de hajpakolással tökéletes lenne, a hajhossz többi részével kapcsolatban nincs kifogásolnivaló.

Dec. 30.
Sajnos hosszabb távon alkalmazva a zsírosodás már a 2. nap végén tapasztalható, talán pozitívum, hogy utána sem zsírosodik csúnyán, összetapadva, vállalhatóbb, mint másik samponnál, de engem sajnos nagyon zavar, ha már egy kicsit is koszosnak érzem. Ricinusolajos-natúr joghurtos pakolást egy mosással hibátlanul kitisztítja, és azzal együtt semmi gond a haj ápoltságával, fényével. Keresgélek másik sampon után, a 4 csillag viszont marad, mert eddig ez a legjobbak között van, amit próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

Okt. 22.

Dec. 30.

szandracska

2012. október 17.

Nem vált be. A hajamat szárította, másnapra zsíros volt, ráadásul alig bírtam kifésülni. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 17.

liljaa

2012. október 15.

Jól tisztít, nem szárítja/nehezíti el a hajat, az illata nagyon kellemes és sokáig megmarad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 15.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol