Egyéb

Ár:   15 990 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: nixyke91, az összetevőket feltöltötte: patrisha, Módosítva: 2019. június 6.

Ár:   15 990 Ft

Fejjegy: fekete ribizli levele

Szívjegyek: frézia, rózsa

Alapjegyek: fás tónusok, vanília, ambroxan, pacsuli

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Maureen

2019. április 29.

A parfümmel semmi gond nem lenne, de az a hozzáállás, amit tanítanak a terméket reklámozó fiataloknak, úgy gondolom, hogy sértő, tolakodó, talán még visszataszítónak is lehet nevezni, hiszen az eseményt követően még órákkal később is beleborzongtam az emlékbe. Egyet értek az előbbi hozzászólással, marketing-bakik sorozata volt az a pár perc, amíg volt rájuk időm. Valószínűleg megvásároltam volna a parfümöt, hogyha egy drogériában találkozom vele, de így csupán ezt a népbutító szennybeszédet támogattam volna vele, úgyhogy inkább kerestem másikat a bevásárlóközpontban (egyedül, nyugodtan). :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

kvin

2019. március 26.

Majd leszek én az első.
Most futottam bele - szó szerint - ebbe a gyártóba és 2 illatába egy boltsoron promózó két ifjoncnak hála.
(a másik illat a Luxury volt - a fehér dobozos, nincs feltöltve - pár percig erőteljes citrusos illat, reszelt citromhéj, összesen nem töltöttünk el 5-10percnél többet a standnál, mire végeztünk már nyoma sem maradt, így erről nem is nagyon írnék mást)
A fekete 'Intense' névre hallgató szuper minőségi francia szuperparfüm pedig annyira gagyi az én orromnak, hogy alig vártam, hogy hazaérjek lemosni! Tény, hogy legalább intenzív, mert még a bevásárlás végeztével, több, mint egy óra múlva is ugyanolyan erősen éreztem, meg-megcsapott, ahogy mozgott a kezem.
Az állítólagos "reklámarc" felfújás előtt legalább kikérdezhetett volna a preferenciáimról, hogy ne olyat kapjak a kezemre, amitől élből rosszul vagyok. Ha már így adódott, inkább próbáltam volna egy fűszeresebb verziót, - láttam, hogy sorakoznak még ott az asztalon - hátha nem húztam volna le ennyire. Arról nem is beszélve, hogy nem mondta meg, mit spriccel rám, úgy kellett külön rákérdeznem, hogy most tulajdonképpen miből is kaptam? Slusszpoén, hogy felfújás után percekig NEM ENGEDTE, hogy megillatoljam a csuklómat! Mikor szellőztetés után az orromhoz akartam emelni, rám szólt, kifejezetten megtiltotta! Hát milyen dolog ez?!
Ezt mind hatalmas marketing-bakinak tartom, de ez legyen az ő gondjuk.
Visszatérve erre az illatra: miután zöld utat kaptam a szimatolásra, az első benyomás tömény virág (utálom ilyen töménységben, ami kifejezetten rózsás!), majd gyorsan átlendült egy bubble gum jellegbe, édes Orbit babarágó - hát ki akar így illatozni? - és ezt tartja egész sokáig, amiből a legvégén egy gejl vaníliás édes-cukros "izé" marad.
A honlapon 20ezer Ft-ért árulják, nevetséges ár ezért, számomra egy alsókategóriás max. 4-5ezer Ft-ot érő parfümöcske.
Nem véletlenül igaz a mondás: Jó bornak nem kell cégér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

Majd leszek én az első.
Ezt mind hatalmas marketing-bakinak tartom, de ez legyen az ő gondjuk.
Nem véletlenül igaz a mondás: Jó bornak nem kell cégér.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol