Best of Beauty 2019

Amouage

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milla, Módosítva: 2012. március 11.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejillat: bergamott, zöldcitrom
Szívillat: angyalgyökér, galbánum, gyömbér, narancsvirág, rózsa, sáfrány, szerecsendió
Alapillat: fenyő, mósusz, szantálfa, tömjén, vanília

Ár: 2800 Ft, 4600 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
TFerenc

2017. április 13.

Valami igazán különleges illathoz juthat az akinek van rá pénze.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 13.

Valami igazán különleges illathoz juthat az akinek van rá pénze.

Poldi

2016. április 15.

Sziasztok!
Én tényleg mindent megpróbáltam. De csak egy pézsmás, fáradt rózsás, picit fűszeres illatot kaptam. Bárcsak a rózsa picit savanykásabb lenne, vagy több citrussal, vagy tűlevéllel ellensúlyoznák ezt a mű édességet. Ez az édes felhang, picit olyan, mint egy mainstream parfüm műnarancs illata. Nekem nem esik jól.
Aki imádja a pézsma alapú parfümöket, annak jó választás lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 15.

Sziasztok!
Aki imádja a pézsma alapú parfümöket, annak jó választás lehet.

Málni

2013. július 24.

Ebből is FM-es mintám van, de gondolom uolyan lehet az illata az eredetinek is:)
Nekem tetszik, könnyed, friss, rózsás füstölős-sáfrányos, diszkrét illat ez, nem csak kimondottan ffiaknak való. A rózsát ált nem szeretem a parfümökben, viszont ez a 2. olyan amiben kifejezetten élvezetes. Szerintem különlegesnek számít a mostani ffi parfümök kínálatában, igaz nem éppen új kiadás, hisz 2008-as. Az a bizonyos dög talán hiányzik belőle, de mnapi "biztonságos" használatra jól jöhet. Kifinomultabb ízlésűeknek ajánlott kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 24.

Rainy

2013. január 10.

Ha nem tudnám, hogy ez egy férfiaknak szánt illat akkor meg nem mondanám róla... Egyáltalán nem férfias. Gyenge, enyhe rózsával kezd mentás, bazsalikomos körítéssel. A tipikus Amouage jegy, az ezüsttömjén csak a leszáradás során sejteti jelenlétét, de annyira halovány, hogy alig érezni... Sajnos nagy csalódás volt:( Ha rózsa akkor Czech And Speake No.88!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

Milla

2011. augusztus 3.

Remélem nem gond, hogy egy férfiillatot hoztam, de hátha járnak erre hímneműek is, akiknek hasznos lehet a véleményem :)
A legjobb férfi parfüm, amit valaha szagoltam. A furcsa csak az a dologban, hogy ez egy rózsát tartalmazó illat, és álmomban nem gondoltam, hogy egy rózsás férfi illat lehet ennyire jó. Lehet...
Ráadásul kifejezetten nem kedvelem a rózsát mint összetevőt, és mégis. Egyszerre tiszta, meleg, mély, különleges, számomra rettenetesen pasis, talán egy kicsit misztikus is.
Aki teheti, menjen, és ismerkedjen meg vele személyesen, mert érdemes.
Sajnos az ára is elég "egyedi", de talán nem is baj, így legalább nem jön szemben minden második sarkon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 3.

Aki teheti, menjen, és ismerkedjen meg vele személyesen, mert érdemes.