Amouage

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milla, az összetevőket feltöltötte: zoszt, Módosítva: 2019. november 11.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejillat: bergamott, zöldcitrom

Szívillat: angyalgyökér, galbánum, gyömbér, narancsvirág, rózsa, sáfrány, szerecsendió

Alapillat: fenyő, mósusz, szantálfa, tömjén, vanília

Ár: 3800 Ft, 6300 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Rhodesian Ridgeback

2019. október 27.

Jöttem egy kicsit felpontozni, mert számomra nem kérdés, hogy ez a legjobb Amouage férfi illat. Finoman szólva sem vagyok odáig a rózsaillatú parfümökért, de ilyen rózsát még nem szagoltam, mint ez. Annyira elbűvöl, mint egy hidden fantasy történet. Egy egészen másik, varázslatosabb világba röpíti a viselőjét. A legtöbb rózsaillatú férfi parfüm, nehéz, nyomasztó, olykor áporodott leszáradással, de nem az Amouage Lyric.
Mesteri balanszban vannak megalkotva az arányok. Így lett ez az illat olyan könnyed, légies, de közben mégiscsak lehet érezni, hogy még a reggel folyamán befújtad magadat nem is akármivel.
Az eddig próbált rózsaillatok közük az egyetlen, amely működik is és komfortosan is érzem magam, miközben viselem. Intenzív, gazdag, hosszan tartó, finoman vibráló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

TFerenc

2017. április 13.

Valami igazán különleges illathoz juthat az akinek van rá pénze.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 13.

Valami igazán különleges illathoz juthat az akinek van rá pénze.

Poldi

2016. április 15.

Sziasztok!
Én tényleg mindent megpróbáltam. De csak egy pézsmás, fáradt rózsás, picit fűszeres illatot kaptam. Bárcsak a rózsa picit savanykásabb lenne, vagy több citrussal, vagy tűlevéllel ellensúlyoznák ezt a mű édességet. Ez az édes felhang, picit olyan, mint egy mainstream parfüm műnarancs illata. Nekem nem esik jól.
Aki imádja a pézsma alapú parfümöket, annak jó választás lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 15.

Sziasztok!
Aki imádja a pézsma alapú parfümöket, annak jó választás lehet.

Málni

2013. július 24.

Ebből is FM-es mintám van, de gondolom uolyan lehet az illata az eredetinek is:)
Nekem tetszik, könnyed, friss, rózsás füstölős-sáfrányos, diszkrét illat ez, nem csak kimondottan ffiaknak való. A rózsát ált nem szeretem a parfümökben, viszont ez a 2. olyan amiben kifejezetten élvezetes. Szerintem különlegesnek számít a mostani ffi parfümök kínálatában, igaz nem éppen új kiadás, hisz 2008-as. Az a bizonyos dög talán hiányzik belőle, de mnapi "biztonságos" használatra jól jöhet. Kifinomultabb ízlésűeknek ajánlott kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 24.

Rainy

2013. január 10.

Ha nem tudnám, hogy ez egy férfiaknak szánt illat akkor meg nem mondanám róla... Egyáltalán nem férfias. Gyenge, enyhe rózsával kezd mentás, bazsalikomos körítéssel. A tipikus Amouage jegy, az ezüsttömjén csak a leszáradás során sejteti jelenlétét, de annyira halovány, hogy alig érezni... Sajnos nagy csalódás volt:( Ha rózsa akkor Czech And Speake No.88!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

Milla

2011. augusztus 3.

Remélem nem gond, hogy egy férfiillatot hoztam, de hátha járnak erre hímneműek is, akiknek hasznos lehet a véleményem :)
A legjobb férfi parfüm, amit valaha szagoltam. A furcsa csak az a dologban, hogy ez egy rózsát tartalmazó illat, és álmomban nem gondoltam, hogy egy rózsás férfi illat lehet ennyire jó. Lehet...
Ráadásul kifejezetten nem kedvelem a rózsát mint összetevőt, és mégis. Egyszerre tiszta, meleg, mély, különleges, számomra rettenetesen pasis, talán egy kicsit misztikus is.
Aki teheti, menjen, és ismerkedjen meg vele személyesen, mert érdemes.
Sajnos az ára is elég "egyedi", de talán nem is baj, így legalább nem jön szemben minden második sarkon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. augusztus 3.

Aki teheti, menjen, és ismerkedjen meg vele személyesen, mert érdemes.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Limonene, Linalool, Citronellol, Citral, Farnesol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Eugenol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.