Antonio Banderas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 7 000 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zsuzsanna.kurdy, az összetevőket feltöltötte: Laci, Módosítva: 2016. június 8.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 7 000 Ft

Illatcsalád: fás-vizes

Összetevők: bergamott, feketeribizli, sárgadinnye, menta, zöldalma, kardamom, szerecsendió, tengeri jegyek, fás jegyek, ámbra

Ár: 7 000 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 4000ft , Eladó: khalila
Állapot: Csak egy fújás hiányzik belőle., Helyszín: Bogyiszló, fizetés: Előre banki utalás után posta
Bettu

2018. február 22.

IMÁDOOOM!
Olyan igazi szerelem illat. :3

Update: ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚRISTEEEEN. :D
Tegnap voltam a Müllerben és mivel most nincs itthon a barátom, ezért gondoltam fújok egy papírkára belőle, hátha kicsit enyhítem az illatával a hiányát. Volt már régebben is, hogy fújtam egy illatból, ami tetszett, de az valahogy nem adta úgy vissza az illatot.. Ez viszont annyira durván jó a papíron is, hogy azóta is szorongatom. Az egész kabátzsebem átjárja az isteni illata. Kinek kell megköszönni ezt a parfümöt? :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 22.

IMÁDOOOM!
Olyan igazi szerelem illat. :3

Update: ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚRISTEEEEN. :D

Carlito

2016. június 12.

Sajnos nem előszőr faragok rá Antonio parfümmell.....sajnos száradásnál valami van benne ami egyszerűen felkavarja a gyomrom....
Kár érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

Kár érte...

Kodi

2016. március 9.

Elkövettem azt a hibát, hogy egyszer egy sötét hajú férfinak ajándékoztam, több szempontból is hiba volt. A pasi ki tudja már merre jár, az emlék itt maradt, hogy egyszer egy "szőkefiú" parfümöt egy barna palinak ajándékoztam. Becsületére legyen mondva örült neki, csak én éreztem, hogy ez nem az ő illata. Egyébként nagyon jó parfüm a megfelelő gazdaszervezeten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 9.

Ferita

2014. március 20.

Nagyon szerettem amikor a férjem ezt használta!Lehet meg is lepem egy üveggel,mert örülnék ha újra érezném ezt rajta! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 20.

Barack

2013. augusztus 24.

Ez egy tényleg nagyon jó parfüm. Isteni illata van, vagy 3-szor vettem már meg a férjemnek. Számomra ilyen egy jó férfiillat. Nagyon tartós, szinte ugyanúgy érzem rajta este, mint reggel. A fürdőszobában órákig érződik az illata, miután használta, egy ettől illatozó ruhadarab illata betölti az egész szobát. Én nem igazán érzem a parfümökben a különböző illatjegyeket, de ebben a sárgadinnye tisztán kivehető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

laszlo.noemi

2013. július 8.

Barátom illata, amikor megismerkedtünk, is ezt használta. Nos, Banderas papa alkotott valamit, mert azóta is kedvenc illat mindkettőnknek, és rendszeresen újravesszük/újrakapja. Karakteres, bár nem annyira, hogy megfulladna tőle bárki is. Véleményem szerint remek ajándék fiatal (25-35) körüli férfiaknak, ezért maximális 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

Laci

2012. március 10.

Nagyon jó illat, hasonlít a Versace Eau Fraiche-re. Tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 10.

Nagyon jó illat, hasonlít a Versace Eau Fraiche-re. Tartós is.

Marcsi Kincsesládikája

2012. január 5.

Én csak a férfi változatot ismerem, de az valami isteni!!!!! Csodás illata van és nagyon nagyon tartós!!! Másnap is lehet még érezni. Csak ajánlani tudom mindenkinek!! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

mellesleg

2011. augusztus 20.

Nagyon nagyon szeretem, a férjemnek vettem régebben, azóta is kedvenc az olcsóbb árkategóriájú parfümök között. Férfias illat, némi citrusos frissességgel. Tartós. Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 20.

zsuzsanna.kurdy

2011. július 4.

Párom egyik kedvence, megvettük a nőit és a férfi illatot is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 4.

Párom egyik kedvence, megvettük a nőit és a férfi illatot is :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Isoeugenol, Limonene, Linalool