Egyéb

Ár:   799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: meaviolet, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   Rossmann, DM

Édes, gyümölcsös illatú edt, tartós illat, szép forma, kis táskában is elfér.

500 Ft - Apple Roxanne EDT Pink
Ár: 500 Ft + posta , Eladó: izsuzsi
Állapot: alig használt, Helyszín: --, fizetés: utalás után postán maradó

Bonnieoo7

2021. február 4.

Fogalmam sincs hogy vehettem egy ilyet úgy 10 évvel ezelőtt, de kb. megszagoltam itthon nyugodt körülmények között s egyből arra jutottam, hogy ez katasztrófa. Az első adandó alkalommal a 17 évvel fiatalabb unokahúgomnak adtam ajándékba. Akkor kiskamasz volt, ez inkább neki való. Még most is érzem azt a szagélményt, nemrég újra láttam és jó nagy ívben elkerültem. Cuki kis üveg, gondolom Nina Ricci, vagy Lolita Lempicka ihlette, de a tartalom egy pokoli kotyvalék. 🍏

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 4.

Lona22

2018. május 10.

Nekem ebből a "parfümcsaládból" a piros van meg. Szerintem ennek volt a legjobb illata a 3 közül, amit a közeli Rossmann árusít (red, pink, lila). Egyáltalán nem tartós, az illata viszont kellemes. Az a baj, hogy nagyon sokat kell magamra fújni, és így gyorsan elfogy a tartalma. Én lehet váltok valami másra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

Pünyike

2018. március 26.

Rossmannban jártam...
Nagyon kellemes, fiatalos édes-virágos illat. Egy-két éve nézegetem már ezeket az almákat, de ennyi pénzért én sem mertem megvenni, pedig tényleg nem drága, de azt a pár százast is sajnáltam rá. Lila, rózsaszín, arany és piros volt, mindből vettem. Nem az én illatom, nekem túl cukorkás, de ezért nem pontozom le. Nagyon tartós. Lacoste - Touch of pink másolata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 26.

Rossmannban jártam...

Pocok96

2018. március 1.

Nagyon kellemes illatú parfüm, ami a legkisebb táskában is magával vihet az ember lánya. Tartós az illata, de attól függetlenül én szeretem napközben is magamra fújni, olyan jó illata van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

hadri

2017. december 8.

Nagyon finom, gyümölcsös, édeskés (de nem az a fejfájdítós) illata van. Mérete praktikus, táskabarát. 600 ft-ért vettem a Rossmannba, ennyi pénzért ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

mandarinosz1962

Korcsoport: >54
2017. október 17.

Ebből az almácska forma üveges parfümből a lilát szeretem nagyon, még kapható a Rossmannban szerencsére. Ez a pink is jó, de a lila mindent visz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 17.

tara95

2017. április 24.

Nagyon szeretem, édes, nem gejl, almás, gyümis. Hamarosan elfogy a kis pink üvegcse de beleszerettem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

dalmuska

2017. április 24.

Finom az illata, tartós, de nekem egy idő után sajgott tőle a fejem. :( Pedig nagyon cuki a csomagolása is, és olcsó kis parfümöcske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

juhaszregina

2016. augusztus 12.

Nagyon finom, édes-gyümölcsös illat, imádom! DM-ben vettem egy leárazás alkalmával, 400 Ft-ért! :) Nekem ez az igazi nyári csajos illat. Kellően tartós, újra fogom venni akár teljes áron is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Detti

2016. július 20.

Nekem a sötét lila változat van meg, amit ajándékba kaptam. Többször láttam már drogériában korábban is, de meg sem szagoltam, mert azt gondoltam, hogy ennyi pénzért nem lehet annyira jó. De kellemesen csalódtam. Szerintem elég tartós és jó az illata és az üvege is nagyon aranyos. Ha elfogy, biztosan meg fogok állni a drogériában a polc előtt és megszimatolom a többi változatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 20.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Alcohol, Geraniol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol