Armaf

Ár:   18 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Gindir, Módosítva: 2020. október 20.

Ár:   18 000 Ft

Fejillat: muskátli, sáfrány, rózsa

Szívillat: kömény, szerecsendió, ibolya, bors

Alapillat: ámbra, oud, vanília, pacsuli

Armaf CDNIM
Ár: 10000 , Eladó: Misogi
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Debrecen , fizetés: tudom küldeni postával, foxpost, bármivel
Armaf Club De Nuit Intense Men
Ár: 1400/2500 HUF , Eladó: Lewis44
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Balatonalmádi, fizetés: Posta,Foxpost,Személyes átvétel

Rumcajsz

2021. március 20.

öhm itt a véleményezők el vannak tévedve, vagy azóta megváltoztatták a nevet és képet, mert ez nem az aventus klón club de nuit (az az intense fekete üveges), ez az állítólagos 1 million klón! És a 1 million klónságot én nagyon is érzem (egyik karomon club de nuit, másikon 1 million van). nagyon hasonló. 90%-ban szerintem. 1 million harsányabb. Ez szerintem viselhetőbb és féláron van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

Rannek111

2020. október 17.

Nagyon rendben van! Nem tudom mit szagoltak az előttem lévők, ez 90% -ban az Aventus. Nekem megvan az eredeti Aventus is és inkább ezt fújom, mert ez olcsó, nem sajnálom fújni, és egy átlagembert pont nem érdekli másrészt meg nem mondja meg hogy ez klón. Néhány apróbb részlet hiányzik belőle, lehet nem annyira selymes, de egy összejövetelen senki nem fogja megmondani, hogy most nem az eredeti Aventus van rajtad, simán vállalható. Ha neked az a 10% ami ebből hiányzik -megér +80 000 ft-ot akkor hajrá, én maradok a 10.000 forintos Aventusnál, aminek kb ugyanaz az illata csak nem húznak le a Creed márkanévvel :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

Atter76

2020. június 30.

Nem ismerem az Aventust, az Armafot vakon rendeltem be, a körülötte kialakult kvázi kultusz miatt, és egy 2017-es kiadást sikerült összeszednem.
Nos, ha az Aventus ennél jobb illat, akkor az már mágia, varázslat, szemfényvesztés.
Itt egyből, amint lecsengett a citrusos kezdés,lórúgás szerűen betoppan a füstölt ananász, és kb 2-3 órán keresztül ott is marad, hogy az újabb batchokban mivel helyettesítették ezt a kompozíciót, azt nem tudom, de ez így ahogy van szinte tökéletes, ráadásul VICC áron, mert a 105ml-t valami 14 ezer forintokért vesztegetik, ami nevetséges egy ilyen illatért.
A tartósságot egyelőre nem látom hogy alakul, kb 3 órája van rajtam, és el vagyok telve vele, de szerintem nem lesz baj.
Lehetne rugózni az összetevők szintetikusságán, de egyrészt az eredetihez nem tudom mérni, mert nincs itt, másrészt az Aventus 100ml-es kiszerelésben kb 8x....tehát még egyszer, NYOLCSZOR drágább illat, mint ez az "arab kemikália".
Ajánlom mindenkinek, és nem csak az Aventus flash miatt, ez a cucc önmagában is röhögve megállná a helyét, mi több szénné alázza a manapság trendi kulimáz ragacsok többségét.
Természetesen 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 30.

Adam0108

2020. február 9.

Vakon berendeltem mert aventus klón ,bár netettem volna .Instant fejfájás ,hányinger ...ha klónt keresel mont blanc explorer de ez valami botrány .Nemszokásom így lepontozni egy illatot de ez számomra rettenet ,most nemtudom mit csináljak egy egész üveggel. Hatalmas csalódás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Jolti

2020. január 29.

Citrusos és kicsit olyan mint a régi fagifor" illata. Hál istennek a citrus elmúlik belőle, de akkor olyan szintetikus marad nekem. Szilázsa is elég kicsi.
Sokkal többet vártam tőle, akkora a hype körülötte!
Még jó, hogy csak decantot vettem belőle.
Az Afnan Supermacy Silver sokkal jobb illat ennél szerintem, még, ha testvérek' is ( Annál meg a Mont Blanc Explorer! ) .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 29.

Sokkal többet vártam tőle, akkora a hype körülötte!
Még jó, hogy csak decantot vettem belőle.

Feherlofia

2020. január 23.

Külföldi oldalakon sokat dícsérik hatótávolsága, komplexitása okán, és bántják is egyben szintetikussága miatt. Kifújáskor erőlködő, B. kategóriás tisztítószer hatása van, de humánus rovarírtónak is elmehet. A molekuláris biológia vagy simán a kémia csodája, 15 perc múlva átdobja magát egy részegítően füstös ananászos orgiába, ami nyomokban sem emlékeztet a korábbi énjére, átvedlik rovarírtóból elixírbe. Egy nő kollégám, nem közeli, teljesen kikészült tőle, jó értelemben. Sokan kérdezik, mi ez, nyomot hagy maga után, egy füstős ananászos kondenzcsík.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

chamo

2019. szeptember 16.

Sok parfümöt szagoltam már, de szerintem ez volt köztük a legrosszabbak egyike, ha nem a legrosszabb. Na jó, a Kokorico azért nem volt ennyire rossz. :D
A szintetikus, elhasznált, kicsit égett autógumiszag, amivel nyit az első egy-másfél órában, nálam mindent visz (a levesbe), a gyerekes kötőjel nőies gyümölcsösségről már nem is beszélve, ami még úgy két óráig érezhető. Ezek együtt, meg hát... Ez volt az egyetlen parfüm életem során, amiben kellemetlenül éreztem magam, pedig próbáltam női parfümöket is. :) 4 óra után már elviselhetővé vált. Cserébe egész nap lehet érezni. Hála az égnek, hogy csak egy decant marad a polcon belőle, nem egy egész üveg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Lapo

2019. január 27.

Sok-sok Aventus klón és több Aventus batch tapasztalata alapján, szerintem a legjobb másolat. A kifújást követő 5-10 percet el kell felejteni, mert ott valami borzasztó dolog történik, de utána elképesztően hasonlít a régebbi (sokak által kedveltebb és mára szinte elérhetetlen) füstösebb Aventus batch kiadásra. Tartósság és hatótáv tekintetében is 5*.
Természetesen az Aventus ismeretében észre lehet venni a különbséget, legfőképp az összetevők minőségén, ennek ellenére szívesen használom a hétköznapokban kolléganőim nagy örömére :D az Aventus megmarad az ünnepnapokra, mint egy OT rendszámos oldtimer autó a száraz, napfényes vasárnapi kirándulásra.. nehogy ideje korán elfogyjon :D
Bőven megéri az árát, még úgy is, hogy ha jól emlékszem a "klónhype" előtt pont fele ennyibe került mint most :) Köszönjük forgalmazók, hogy olvassátok a véleményeinket (és aszerint áraztok bizonyos illatokat :D ) egyébként meg: nevetségesek vagytok.. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

Emli70

2019. január 22.

Egyik kedves Krémmániás kollegától sikerült férfi parfüm mintákat vennem a párom részére, többek között ezt az Armafot is. Tavaszra keres a drágám illatot, és úgy gondoltam, segítek neki néhány fújós beszerzésével, hátha közöttük lesz amire vágyik.
Jelentem ő, a Club De Nuit Intense lesz az igazi, teljesen meggyőzött minket.
Isteni a bőrén. Az Aventus Creedet nem ismerjük "személyesen" , csak utána olvasgattam, és ugyanazok az illat jegyek szerepelnek benne, mint itt.
Délután került az Armaf az egyik csuklójára, én mondjuk fanyar citrusos gyümölcsösséget éreztem, ő nem tudom mit, csak azt hajtogatta, hogy ez valami fantasztikus, wow de jó, hu ez nagyon tetszik, stb...több órán keresztül. Szóval eldőlt ebből kell az üveges!
Reggel az ing ujján még elég erősen éreztük az illatot, szóval a tartóssággal nincs probléma. Ma természetesen ismét ezt fújta, hiába győzködtem, hogy melegebb időben jobb lesz, tavasszal majd biztos még szebben muzsikál.
Természetesen 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 22.

Jelentem ő, a Club De Nuit Intense lesz az igazi, teljesen meggyőzött minket.

Rhodesian Ridgeback

2018. december 26.

Karácsonyra kaptam egy 105 millis kiszerelésűt. Külföldi beszerzésű, ráadásul töredékáron mint, ahogy azt pl. a "N" árulja. /Tudtommal kis hazánkban egyedül onnan lehet beszerezni.
Mindig is kíváncsi voltam a „legjobb Aventus klónra". Most, hogy kipróbáltam, csak erősíteni tudom. Valóban az eddigi legjobb Creed Aventus klón. Eltekintek attól a ténytől, hogy szerintem az összes Aventus klón jobb és jobban megéri az árát, mint az eddigi férfi parfümvilág legfelmagasztaltabb illata.
A CDNI sokkal citrusosabb, szintetikusabb illattal kezd, de a leszáradás után szerintem senki nem mondaná meg, hogy nem a Creed Aventust viseled. Akkor se, ha az élete múlna rajta. Ha a nevetséges ára nem lenne elég, akkor talán elég meggyőző az, hogy a CDNI tartóssága és az illat projekció része köröket ver az Aventusra. Ezt vegyétek, ne az Aventust!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Lyral, Benzyl Alcohol, Citral, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.