Aromatica

Ár:   $21   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emiii, Módosítva: 2019. június 24.

Ár:   $21
Kategória:   Hajápolók

96,3%-ban természetes összetevőket tartalmaz, a bőrradírozásért felelős só pedig a Holt-tengerből származik. A fejbőrt tisztítja, megszabadít az elhalt hámsejtektől, a szennyeződéstől, így a haj egészségesebb lesz.

Bettiiyy

2020. február 5.

A férjemnek vettem a szeborreás fejbőrére, és nagy reményekkel nem voltam, de úgy gondoltam, ha minden hajmosás előtt használja, igenis szeretni fogja. Nos, azóta én is ki-kipróbálgattam, csentem, lopogattam belőle.
Nagy kiszerelés, szerintem olyan hú, de sokáig nem elég, de azért egy ideig elég lesz, igaz, nagyon gazdaságosnak nem mondanám, mert kell belőle bőven és a közepes közötti mennyiség. (Viszont szerencsére elég jó áron be lehet szerezni. Én 10 $-ért vettem, és a Jolse-n sokszor le van akciózva.) Én pici kis gömböket nyomogatok a kezembe, és azokat dolgozom bele a fejbőrömbe vagy a férjemébe (mert neki is én csinálom), addig masszírozom, míg már nem tudom még nagyobb felületen elteríteni az anyagot. Utána újabb ilyen kis gömböcöt veszek ki, és kezdem az egészet elölről. Egy fejre szerintem 5-7 gömböc kell, hogy mindenhova elérjen. Hosszú hajra kicsit macerásabb, de egy kis haj arrébb tűzéssel nagyon szépen meg lehet oldani a problémát.
Nekem nagyon tetszik az illata, kellemes, inkább a rozmaring a domináns, mentolos, de valamiért az eukaliptuszt is érzem, pedig nincs ok erre. Kellemesen hűsít, és különösen szeretem az illata miatt, mivel mostanában az asztmám tetőzik, állandóan be vagyok fulladva, és ha ezt felkenem a fejemre vagy a férjemére, ahogy belélegzem, elmúlik a fulladás. És szuper fejfájásra is. :)
Nekem nem korpás a fejbőröm, de így is nagyon szeretem, viszont a férjem fejbőrét gyönyörűen le tudom ezzel vakarni egy kis masszírozással. Szép lesz utána a fejbőre, és jó pár napig nincs is vele baja. Amikor újra előjön a szeborreája már nem olyan gyorsan, és nem annyira erősen, igaz, megszüntetni ezt sosem fogja, de nem is vártuk tőle. Ettől függetlenül a férjem is szereti.
Szerintem jól teljesít, venni fogok még belőle, mert jó vele relaxálni, szinten tartja a férjem problémás fejbőrét, szeretem az illatát, és jó kis terméknek tartom, igaz, csodát nem kell várni tőle. De segíteni, segít, és nagyon szép az INCI.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

Ad-Namah

2019. június 10.

Nekem zsíros korpás fejbőrre úgy vált be, hogy egyszer használom egy héten, sampon után, mert magában ez kevés ahhoz, hogy tisztítson. Hosszú hajra pénzkidobás, mert nem kevés kell belőle, hogy mindenhova jusson. A menta elég erős benne, és sokáig érezni a hűsítő hatást. Ha minden hajmosás alkalmával használom, akkor nagyon zsíros lesz tőle a fejbőr, amit nem értek hogyan, mert elméletileg azon is segítenie kellene a radirozassal. Lehet később módosítom, de most egy hármas. Ha elhasználtam, akkor lehet más lesz a véleményem, de lehet jobban jártam volna egy kémiai hamlasztoval a fejborre, pl Lador, mint ezzel. A só nagyon gyorsan elolvad, utána már csak a kevés hab marad és a mentol, ami dolgozik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

Antioxidánsok: Pinus Densiflora Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Egy bazsalikum féle kivonata. A kozmetikumokban levelének és virágának a kivonatát és a bazsalikum olaját is használják. A CosIng a növény legtöbb részét tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és illatanyagnak kategorizálja.

A szurokfű levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, bizonyos források szerint pedig antibakteriális és antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint érzékenyítő hatással lehet a bőrre.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.