Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kellyclarkson11, Módosítva: 2012. december 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Kryptonite2

2018. szeptember 12.

Régóta ezt használom, hajmosás után, a vizes haj teljes felületére, majd megszárítva a hajvégekre és csodás lesz tőle a hajam . Egyenes dús és vastag szálú hajam van, ettől nem lesz sprőd és nem kell vasalni a végén. Sokkal könnyebb megszárítani, gyorsabban szárad tőle a hajam és szép fényes lesz. Amit most vásároltam az már egy picit más csomagolásban van, és mintha megváltoztatták volna az összetevőket, mert a régebbi nekem jobban tetszett. Ennek ellenére így is nagyon hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

netcicus01

2016. március 9.

Nagyon jó! Hajmosás után, törölközőszáraz hajra használom, illetve valamikor már szárazon is, hajvégápolónak. Nagyon finom puha lesz tőle a haj, szárításnál kicsúszik a fésűből! A honlapjukról tudtam megrendelni, nagyon készségesek voltak, a munkahelyemre hozták ki, ingyen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 9.

cinoci

2014. február 12.

Két éve vettem és amit elsőre észrevettem az az elképesztően erős, olcsó kölnihez hasonlító szaga volt. Vizes hajra kell kenni (én 4-5 pumpányit használok), de szerencsére száraz hajon már nem érződött ilyen intenzíven a szaga. Hátközépig érő, dús, vastagszálú, eléggé hullámos hajam van így gondoltam, hogy nem lesz szögegyenes egy sima olajtól, ehhez képest meglepően rendezett és jóval egyenesebb lett tőle a hajam.
Egy éve azonban megcsináltattam a Lisse Design hajegyenesítést, ami viszont nekem tökéletes lett. 4 hónapig tart a hatása, szögegyenes a hajam, és még vasalni sem kell, így sokkal gyorsabban is nő, már a derekamig ér. Kiegészítésként, hajápoló olajként hajmosást követően használom (olyan 3 pumpányi elég) és így már tökéletes az eredmény. Kb egy év használat után kezd kifogyni, roppant tartós, teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 12.

orange01234

2013. március 5.

Szuper termék. A hullámos hajamból két pumpányi anyaggal, könnyen kezelhető, egyenes hajat varázsol. Ha pedig száraz hajvégekre kenem, akkor pedig nagyon jól ápol, nem zsírosítja és nehezíti el a hajamat. Szerintem nagyon sokáig ezt fogom használni, mert két pumpányi (kb. két borsószemnyi anyag), bőven elég a hátközépig érő hajamra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

kellyclarkson11

2012. november 28.

Nem zsírosít, szépen ápolja a hajat, egyenesíti is. Az ára 3000 ft ezer körüli, de sokáig elég. Szeretem, régóta használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 28.

Hidratálók: Dimethiconol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.