Egyéb

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: 6vilag, Módosítva: 2022. augusztus 24.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   patika, online
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hatékonyan eltávolítja a felesleges zsírt, megakadályozva ezzel a fülzsír képződését, csökkentve ezzel a fülgyulladás kockázatát. Az orvostechnikai eszköz egyedi összetétele és kényelmes felhasználási módja garantálja a biztonságos felhasználást mind felnőttek, mind gyermekek számára.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

6vilag

2022. október 1.

Heti 1x használom, ha eszembe jut. Becseppentek, kicsit oldalra hajtom a fejem, hogy eljusson a rejtett zugokba és kb. ennyi. Másnap áttörlöm a fülem egy fülpálcával. Nem vettem észre semmi extrát, nem jön több fülzsír.
Nyáron egy szűrővizsgálat alkalmával derűlt ki, hogy az egyik fülemben több zsír képződött, így ki kellett mosni a rendelőben. Ezután vettem, megelőzésre. Nem nagy macera, nem tudom, hogy ténylegesen segít-e. Ha lesz kövi szűrés, majd kiderűl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. október 1.