Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2012. szeptember 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fürdőtermékek

Mona29

2019. április 4.

Kellemes kis fürdősó, különös hatás nélkül. Egynek elment. Viszont dekorációnak nagyon szép. Egy darabig utántöltöttem más fürdősóval, de mivel a gyerekek a kagylókat akarják állandóan kiszedni a zseléből, kénytelen vagyok most likvidálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

Babooca

2013. május 4.

Szeretek ilyen szép csomagolású fürdősókat itthon tartani és persze ajándékozni is. Egy ilyet ajándékba adtam, az illető nagyon boldog volt tőle. Többször is megemlítette, hogy milyen szuper ajándékot adtam neki, nagyon bevált neki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate
Színezékek: FD&C Red 40