Egyéb

Ár:   45 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lazolkov, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. június 22.

Ár:   45 000 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden

Illatjegyek: gin, narancs, citrom, koriander, boróka, angelica, édesgyökér, rózsaszín bors, sichuan bors, fenyőtű, ciprus, costus gyökér (saussurea costus), castoreum, labdanum, cade olaj (juniperus oxycedrus), ibolya, orris, szantálfa, ambrarome, pézsma, füst akkord

Ár: 800 Ft , Eladó: Thomas
Állapot: 2 ml, Helyszín: Budapest I, XI, XII, fizetés: személyes átvétel, postán maradó, foxpost

Rhodesian Ridgeback

2020. december 19.

A vásárlásom mellé kaptam ebből illatmintát. Kíváncsiságképpen a csuklómra fújtam, mindössze egy fújásnyit. Szóhoz se jutottam. Nem jutott az eszembe, hogy mihez is tudnám hasonlítani ezt az illatot, vagy inkább "szagot". Olyan gótikus. Művészi, de hordhatatlan. Lőpor és vérszag. Egy háború utáni aktus, a csatatér kellős közepén. Pár perccel később a szabadszájú főnököm bejött, elhúzta azt a nagy horgas orrát és az volt az első kérdése, hogy minek van ilyen "hokiszaga"? Lapítottam, mint sz*r a fűben. Nyissunk egy ablakot, mert borzalmas! Miután ez megtörtént sunnyogva kimentem a mosdóba lemosni magamról ezt a "hokiszagot". Tényleg olyan!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 19.

Norella

2020. május 1.

Minden tiszteletem azoknak akik értékelik, és akiken működik ez az illat
Szeretem ha egy parfüm művészi egyedi ,de ezt az “illatot” NEM ÉRTEM !!!?? nekem ez már túl sok !!
Égetett bitumen , égett autógumi, égett mező !!!😳stb .. jutnak eszembe róla
Leszáradàskor se jobb !! , átalakul egy száraz füstös tehén lepény szaggá!
Az én bőrömön nem működik ,de már papírra fújva is kegyetlen volt , ez már olyan kategoria amivel büntetni lehet !!😕

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

Minden tiszteletem azoknak akik értékelik, és akiken működik ez az illat
Égetett bitumen , égett autógumi, égett mező !!!😳stb .. jutnak eszembe róla
Leszáradàskor se jobb !! , átalakul egy száraz füstös tehén lepény szaggá!

lazolkov

2020. február 18.

A Revenants gyűjtemény második fejezete a Rake & Ruin, fűszeres gin alapon nyugvó fás füstös parfüm, egy vad és mámoros éjszaka illatának lenyomata egy pub teraszán, ahol nemes fák száraz gallyaiból máglyát gyújtottak – ez a folyékony füst illata. Aki szereti a Zoologist T-Rex-ét, ebben sem fog csalódni. Aki pedig egyébként is szereti a füstös parfümöket, az imádni fogja a Rake and Ruin-t, melynek komplex és dicsőséges illatos akkordjai mellett képtelenség szó nélkül elmenni, lehetetlen figyelmen kívül hagyni.
Kiürült rumoshordók abroncsukat vesztett, elszenesedett dongái füstölögnek, a fa és a füst kombinációja egészen elementáris módon taglózza le érzékeinket, mely mögött hamarosan megcsillan valami egészen sajátos édesség, pezsgőn harmonikus citrusossággal a perifériákon – elképesztő alkímia
A mesterien kevert, egyre édesebb füstön átszűrődő narancs- és citromaromák izgalmas fűszerezettségűek, enyhén borsos, korianderes, miközben érezhetően frissen tépett tűlevelű fenyő, boróka és cipruságak is kerültek az egyre aromásabban izzó máglyára. Lenyűgöző pillanatok ezek, orrunk a csuklónkra tapad, nem tudunk szabadulni ettől az olfaktorikus élménytől.
Az illat szívében visszafogottabban füstös, olajosan bőrös, puha illatjegyek vezetnek át az alapba, ahol a gyantás, organikus gyógynövények egészen különleges, megnyugtató textúrájú atmoszférát hoznak létre.
Édesgyökér, angelica és fenyőtűk terpénesen éteres aromái merülnek bele az íriszgumó vajasan földes illatába, melynek hátterét a labdanum gyantája, a boróka olaja (cade) biztosítja, egy egészen különleges ibolyafelhőbe burkolózva, melyet nagy valószínűséggel a Costus gyökér ibolyával átitatott, visszafogottan animális, nemesfa-aromájának köszönhetünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citral, Geraniol, Isoeugenol