Egyéb

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: niki123, Módosítva: 2018. április 9.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Különböző összetevői gondoskodnak a finom, kisimult és rugalmas bőrtextúráról.
  • Élénkítő és bőröregedést gátló táplálást nyújt az élettelen és durva bőr számára.
  • A fekete bab antociánnal és polifenollal javítja a megereszkedett bőr rugalmasságát.
  • A ginzeng simává teszi a bőrt, energiával és életerővel tölti fel.
  • Az orchidea biztosítja a vitalitást, miközben gyengéden gondoskodik a bőrről.

Ár: 3500 Ft , Eladó: Osika
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki átutalást követően ajánlottan postázom vagy küldöm Foxposton. A pk. a vevőt terheli. Bp-en személyes átvétel is lehetséges.
Myrtle

2019. február 14.

A külcsín, a csomagolás nagyon bizalomgerjesztő, igényes, jó érzék kézbe venni, kibontani a tégelyt. A lenti vélemények alapján erősebb illatú krémre számítottam, így pozitív csalóásként élem meg, hogy nem illatozik tőle órákig az arcom. Tegnap estére a széltől nagyon kipirosodott a bőröm, így arctisztítás után egy kis centellás tonert fújtam rá, majd erre a krémet. Nagyon jópofa a "memória" állag, szeretem, hogy nem tapad fel a tégely tetejére-oldalára, hanem minden használat után szép simára rendeződik a felszíne. Felkenve van egy kis szilikonos érzete, szépen belesimul a bőrbe, és gyorsan elkezd beszívódni. Akárcsak az eddig használt egyéb maszkjaim, ez is hagy egy ragacsos réteget, és lefekvés előtt mindenképpen ajánlott legalább fél órával korábban felvinni, különben a párnán köt ki a fele. Reggelre szépen elmúlt a pirosság az orcáimról, és hidratáltabbnak éreztem a bőröm. Hosszú távú hatásáról egyelőre nem tudok írni, amjd jövök update-elni, de egy próbát megér...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Pöti

2019. január 26.

Nekem is fura volt az állaga, még sose volt sleeping mask-om. Azt hittem, hogy valami nehéz krém lesz, de ez kifejezetten híg, szilikonos zselé. A hatása jó, az igazi wow érzés elmaradt, de kellően hidratált éjszaka, szóval nem bántam meg, hogy beruháztam rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

HunglerR

2018. november 8.

Először nagyon meglepett a szilikonos állaga. Idáig a Too Cool For School Pumpkin Sleeping Packját használtam, azt hittem nála jobbat sosem találok. Nos, tévedtem. Annyira szép és egységes lesz reggelre a bőrképem tőle reggelre, hogy csak ámulok. A szem alatti karikák sem látszanak. Számomra hihetetlen hatása van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

tara95

2018. október 25.

A mézesbödön sztájl nagyon édes, leszeded a papírt, utána letekered a kupakot, utána leszeded a védő plusz tetőt, megkeresed a spatulát, kibányászod a krémet, majd állsz, mint az a bizonyos a lagziban. Ugyanis van két lehetőség:
A: felkened a krémet, utána krémes kézzel mindent visszapakolsz.
B: nem kened fel a krémet, hanem a tenyered közepén tárolod, majd összerakod a tégelyt.
Ha ezen túlléptünk, maga a cucc nagyon érdekes és mivel elvan a gyerek ha játszik, el is szórakoztam vele egy darabig. Valóban memória elven működik, vagyis visszaáll az eredeti formájába, akármennyire is piszkálod, illetve ennek köszönhetően tökéletesen simul az arc minden kis pórusába.
Az illata mesés, édes-virágos, az egész rutinom egyetlen parfümös tagja, de ennyi luxus belefér.
Az állagához visszatérve szilikonos, de ez szerintem kötelező a rutinok végén, segít bezárni a nedvességet. Pillanatok alatt becuppan, félmatt finisht hagy maga után, kellemesen babaposi bőrrel. Reggelre NAGYON fényes a fejem, viszont teljesen kisimul, tömör, ruganyos és mintha egyenlítené a foltokat is.

Hosszabb távon bővítem a sztorit szokás szerint.

Sajnos kiderült, hogy NAGYON nem szereti az arcom a nagyobb mennyiségű szilikont és niacinamideot. Ebben a gélben mind a kettő előkelő helyen szerepel, mennie kell. Ennek ellenére, érdemes vele próbálkozni, mert tényleg jó kis cucc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 25.

A: felkened a krémet, utána krémes kézzel mindent visszapakolsz.

Hosszabb távon bővítem a sztorit szokás szerint.

niki123

2018. április 18.

Amikor elfogyott a Dynasty krémem gondolkodtam egy sleeping pack/mask beszerzésén. Akkor láttam meg, hogy a márka egy egész új termékvonallal jelent meg. Tisztítóbalzsam, peeling és ez a sleeping mask. Hát azonnal megrendeltem, bár úgy éreztem, hogy tavaszra nem fog kelleni olyan hidratálás, mint amilyet a Dynasty krém nyújtott. Már hazsnálom egy ideje és egy percig sem bántam meg. Ez - hasonlóan a Dynasty-hoz - egy csoda! Sokkal ragadósabb, sokkal töményebb, de reggel a bőröm csodálatosan kisimult. Enyhíti a pirosságot, a pattanások utáni foltokat, egységesíti a bőrképet, hidratál és egyszerűen nem is tudom tovább fokozni. Mióta használom egyszerűen hihetetlen milyen javulást eredményezett a bőröm állapotában. Reggel le kell mosni, de már lemosásnál érzem, hogy olyan a bőröm mint a babapopsi. A Dynasty krém üvegtégelyét műanyagra cserélték, amit egyébként megértek, mert sok helyen olvastam, hogy így kevésbé utazóbarát, jobb lenne, ha műanyag lenne. Én szerettem az üveget, de túlélem, hogy műanyag lett. A másik amiről nem is igazán olvastam, hogy az állaga olyan, mint a Klairs E-vitaminos sleeping maszkjának az állaga, úgynevezett memória krém. Ez persze nem azért van, mert trendi, hanem mert így a krém képes a lehető legjobban rásimulni a bőrre. Természetesen jár hozzá a Dyansty krémnél megszokott spatula, ami igen hasznos. Én imádom és nagyon nagyon féltem, hogy nem fogom úgy szeretni, mint a krémet, de azt kell mondjam, hogy még jobban imádom, mint azt. Ez az igazi csodaszer. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Trehalose, Urea, Sodium Hyaluronate, Saccharide Isomerate, Butylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Niacinamide

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.