Egyéb

Ár:   150 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ziccaa, Módosítva: 2013. június 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Kisboltokban kapható 150 Ft körül.

ziccaa

2013. március 19.

Nagyon jól hidratál semmi szín iszonyat fincsi illat éés csak 198 ft!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 19.

Nagyon jól hidratál semmi szín iszonyat fincsi illat éés csak 198 ft!!!

Tisztítószerek: Sodium Alkyl Sulfate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Parabének: Parabene
Tartósítószerek: Parabene

Nem szabályos INCI-név. Lásd parabének.