BIOesti

Ár:   300 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   drogériák, CBA   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JudithBeauty, Módosítva: 2019. április 17.

Lelőhely:   drogériák, CBA
Kategória:   Szappanok

Mediterrán hangulatot idéző görög olívaolaj alapú szappan mézzel és levendulával. Arcra és testre egyaránt használható.

JudithBeauty

2015. július 22.

Akciós áron, 269 Ft-ért vásároltam ezt a számomra teljesen ismeretlen szappant a CBA-ban, és mivel imádom a levendulás illatokat, és 100 % Bio termék, rögtön meg is vettem. Szépek az összetevői, kellemes, nyugtató hatású az illata és tartós. Nem szárít, nincs irritáció, bár habozhatna kicsit jobban is. Az ár-minőség arányban szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 22.

Hidratálók: Honey