Egyéb

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cintia89, az összetevőket feltöltötte: Cat21, Módosítva: 2019. augusztus 8.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

• Lanolin és napraforgó olaj tartalmú, gyengéd, bőrbarát termékek
  • Krémes állagú festékek
  • Egyszerűen keverhetőek a krémoxidánsokkal
  • Hosszan, akár 8 hétig tart
  • Tökéletes ár/érték arány – 1 tubus akár 35-40 kezeléshez használható
  • Több mint 20 éve piacon lévő, sikeres termék
  • Megbízható, német márka, minden szigorú kozmetikai előírásnak megfelelő minőség

9 árnyalatban kapható

szzh01

2020. július 8.

Nekem egyáltalán nem vált be. A középbarna (mittelbraun) árnyalatot vettem a középbarnás, kissé szürkésbe hajló szemöldökömre. A színminta alapján és az üzletben is ezt javasolták, ha melegbarnát szeretnék.
De nekem csak besötétíti a szemöldökömet feketés szürkésbarnára, amit kifejezetten nem szeretek, de semmilyen plusz árnyalatot, vagy melegséget nem ad. Próbáltam 2,3,9%-os oxikkal is, mindegyikkel ugyanaz az eredmény, csak az erősebb oxival egy kicsit sötétebb.

A RefectoCil nekem ezerszer jobban bevált. Ráadásul ezt bio-nak mondják, de az INCIje csúnyább, mint a RefectoCilé.
Ez teljes pénzkidobás volt - különösen hogy jó húzós áron megvetették hozzá a saját oxiját is, ami teljesen felesleges, mert bármilyen olcsó oxival is ugyanúgy működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 8.

Cintia89

2017. június 23.

Fodrász kellékesben ajánlották nekem. Natural árnyalatban vettem meg. Azért esett erre a fajtára a választásom mert nagyon sok árnyalatban kapható, nem úgy mint a RefectoCil, eddig azt használtam csak a világos túl világos a barna meg túl sötét volt. Csak szemöldök festésre használom! Mikor kinyomtam a tubusból meglepődve tapasztaltam, hogy fehér színe van a festéknek, de miután összekevertem az oxi-val egy-két perc alatt elkezdett sötétedni. Nem a saját oxi-ját használtam hozzá mert azt drágának találtam( kb. 880 Ft/ 50 ml) , hanem Kallos 3%-os oxival (110 Ft/ 60 ml) kevertem össze. Mikor felkentem már teljesen barna volt, fokozatosan erősödött a színe. Nekem szőkített hajam van ahhoz tökéletesen passzol ez az árnyalat, meg vagyok vele elégedve. Én csak kb. 7 percig hagytam rajta legközelebb 10 percig fogom. Ajánlom próbáljátok ki. ;))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Hidratálók: Lanolin

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.