Egyéb

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ftbnny, Módosítva: 2019. november 6.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Hajfestékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Krémhajfesték keratinnal & shea vajjal & argán-, szőlőmag-, barackmag-, napraforgómag-, lenmag- és jojobaolajjal, valamint citrus kivonatokkal.

• Kíváló ősztakarás
  • Ammónia mentes - PPD mentes - Rezorcinol mentes
  • Keverési arány: 1:1

Nikolato

2022. március 20.

Terhesség alatt kezdtem el használni ezt a hajfestéket, mert természetesebbnek tűnt, mint a korábban használt festékek, és bár tartottam tőle, hogy nem lesz ugyanolyan a végeredmény, mint amit azelőtt megszoktam, azt kell mondanom, pozitív csalódás volt. Egyáltalán nem irritálja a fejbőrömet, semmi szaga nincs, és az eredmény pont olyan, mint a színminta. Az ősz hajszálakat is tökéletesen befogja, és még hetekkel később sem kopik. A hozzá adott sampon és balzsam lehetne kicsit több, de összességében nagyon meg vagyok elégedve ezzel a festékkel, és még az is lehet, hogy szülés után is maradok nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 20.

annajeney

2022. március 12.

Új kedvenc hajfestékem. A színe olyan, akár a mellékelt mintán és nekem nem is kopik a hajamból. Az a trükk, hogy 30 helyett 40 percig hagyom fenn. Én a 3.0 sötétbarna árnyalatot használom. A hajam puha fényes és illatos tőle. Bátran ajánlom azoknak akik egy egészségesebb alternatívára váltanának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 12.

nemeth.anita

2022. március 4.

Sajnos le kell mondanom a vegyi hajfestékekről, mert az évek alatt sok egészségügyi problémát okoztak nálam. Erre a hajfestékre esett a választásom, mert a nagyon sokat szőkített, eléggé megviselt hajamat az eredeti, 7-es színmélységre szerettem volna visszafesteni. Aki szintén ugyanezen okból venné, ne tegye. A BioMagic név ilyen esetben csak marketing, ugyanolyan vegyi festék, mint a többi drogériás, csak pár károsabb vegyületet kihagytak belőle. De nemcsak ez a gond, hanem a színe is, nagyon ronda lett. Természetes barna hajon jól működhet, de szőkítetten nem. Nagyon bizarr színe lett. A 7.0-át használtam, holnap mehetek újra festéket venni. A fejem ugyanúgy fáj, mint a többi drogéria festéktől, illata valamilyen alsó kategóriás Palette festékhez hasonlít. Sajnálom, hogy a Herbatint helyett ezt vettem, azt hittem, kb ugyanazt tudják, de sajnos nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 4.

Hmann

2022. február 20.

55.07 es 66.07 szineket probaltam.
Alapjaraton hennaztam a hajam, es ha jol olvastam ebben is van valamicske.

A fejboromet nem irritalta, meg amikor tovabb is maradt rajta.

A szin intenziv, elenk, csillogo.
Osz szalaimat tokeletesen fedi.
Konnyu felvinni, jo az allaga.

A sajat sampon balzsam egy mosasra eleg.

Azert valasztottam mert az ara elfogadhato (amugy khadi hennat szeretem), es jo a szin.
Addigra mire mar a lenoves miatt ujra kene festeni csak addigra fakul kicsit szinvedos sampon ellenere is.

Meg tervezem a 77.07 mogyorot is kiprobalni.
Sotet utan vilagosabbal festem megis jok a szinek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 20.

55.07 es 66.07 szineket probaltam.
Alapjaraton hennaztam a hajam, es ha jol olvastam ebben is van valamicske.

A fejboromet nem irritalta, meg amikor tovabb is maradt rajta.

A szin intenziv, elenk, csillogo.
Osz szalaimat tokeletesen fedi.
Konnyu felvinni, jo az allaga.

A sajat sampon balzsam egy mosasra eleg.

Meg tervezem a 77.07 mogyorot is kiprobalni.
Sotet utan vilagosabbal festem megis jok a szinek.

krtek

2022. január 30.

Én már lasssan egy éve ezt használom. Egyedül az ára csalódás... :) Tényleg azt a színt kapod, ami a dobozon van (bár kicsit bizarr a műhaj...azt elfelejthetnék). Én a 66.07 csokoládé barnát használom őszülés elfedésére, nagyon természetes hatású színt kapok. Nekem nem engedi a színét hajmosásnál sem, a nap az kiszívja mondjuk, ettől vöröses árnyalatú lesz, de ez nekem még tetszik is. Kb másfél havonta festem újra, közepesen hosszú a hajam. Nem büdös és ha véletlenül festékes lesz valami, ki lehet mosni hamar. Összességében én ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 30.

Gina19

2021. december 19.

Sötétbarna árnyalattal próbálkoztam. Tálkában kikeverve, ecsettel vittem fel, nem a hozzácsomagolt tubussal. Megfelelő a mennyiség, jó az állaga, nem büdös és nem irritál. Ennyit a pozitívumokról. Sajnos kb. 2-3 hajmosás (másfél-két hét) alatt szinte teljesen kikopott a hajtöveimnél és zavaróan kikandikáltak az ősz hajszálaim. Hajmosás közben is feltűnő volt, mennyire ereszti a színét a hajam. Ja, a sampon meg balzsam mennyisége annyira röhejes (hosszú haj esetében legalábbis), hogy kár volt a gőzért, ki is maradhatott volna a dobozból (szép fényt adott amúgy a balzsam ennek ellenére). Maradok a jól bevált Casting Creme Glossnál, az ráadásul olcsóbb is. Igaz, hogy nem bio (bár az összetevői szerint ez se nagyon amúgy XD), de legalább kibír egy hónapot a fejemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 19.

katalinmester13

2021. október 16.

4.00 sötétbarna árnyalatot használtam. Nekem nem fedte el teljesen az ősz hajszálakat, és gyorsan elkezdett kopni. Nem mondom, hogy nem veszem meg többé, de akkor biztos több ideig hagyom fent az előírtnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 16.

editgera

2021. május 24.

Sajnos elbukott az allergia teszten. Évek óta PPD és ammóniamentes fodrászkellékes festékeket használok, minden használat előtt tesztelek a biztonság kedvéért de soha nem volt gond. Ez a festék szinte rögtön égetni kezdte a bőröm, allergiásoknak nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 24.

Myrtle

2021. április 18.

Vörös árnyalatot próbáltam ki belőle, az eredmény valóban egyezik a dobozon jelzett árnyalattal. Brutális mennyiségű festéket csomagoltak a dobozba, a szokásos drogériás mennyiség közel duplája, így hosszúhajúaknak is bőven elég lehet egy dobozzal. Nem csíp,nem mar,nem büdös, nincs irritáció, viszont az első éjszakán szépen engedte a színét, piros lett a párnahuzat. Szerencsére normál mosással is szépen kijött a folt. A végeredmény szép, természetes, a hajam nem lett sprőd vagy száraz tőle,így csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

Zita85

2021. március 19.

Több barna árnyalatot is kipróbáltam és mindig olyan színt kaptam, ami a dobozon van - ez nagyjából egyetlen korábban használt barna árnyalatú festekről sem volt elmondható, pedig sokfélét próbáltam már. Mindig jóval sötétebb és /vagy vöröses árnyalatot kaptam, mint amit a doboz ígért. Ennél a festéknél teljesen megegyezik az eredmény a dobozon lévővel, ezért vagyok vele nagyon elégedett. A hozzá adott sampon és balzsam viszont felejtős, amolyan semmi extra, és viszonylag gyorsan kopik a festék színe. Ezért a 4 csillag. De nekem még így is megéri, hogy végre olyan barnát kapok, amilyet szeretnék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 19.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Erythorbic Acid, Ascorbic Acid, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Oleth-20 ti I eu 1 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Petróleumszármazék, hajfestékekben, hajszőkítő termékekben használatos hajszínező anyag. Irritatív hatású lehet.