Blue Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 050 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agiv, az összetevőket feltöltötte: yoyo85, Módosítva: 2017. augusztus 4.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 050 Ft

Ár: 2 050 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
bkata33

2018. november 19.

Aki szereti az édes illatot, annak ajánlom ezt a terméket. Nem irritálóan édes, de elég tartós ahhoz, hogy bárki felfigyeljen rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

Erika80

2017. szeptember 28.

Igazi vattacukor illat. Bár azért finoman fellelhető benne némi gyümölcsösség is, ettől függetlenül cukor a köbön. Egy piciny szippantás belőle néhanapján bőven elég. Magamon nem igazán kívánnám érezni. Ennyire cukorkás illatra nem vágyom.
Nem gyártják? Dehogynem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Nem gyártják? Dehogynem.

melica

2016. november 24.

Nekem borzasztó nagy csalódás.... egyáltalán nem olyan, mint a Pink Sugar, nem is hasonlít!!!!! Talán még a Sweet-et megpróbálom, de már nem fűzök hozzá sem sok reményt.. úgy látszik, maradnom kell az eredetinél. Nagyon szeretem, csak szerettem volna helyettesíteni a szürke hétköznapokon, egy olcsóbb változattal (ugyanolyan illattal persze) de ez most nem jött össze.... Eladó ez az utánzat, ha érdelel Valakit.....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

HelenaMerle

2016. augusztus 1.

Nagyon-nagyon szeretem! Nekem még jobban is tetszik az eredeti Pink Sugarnál, párom is szereti rajtam. Nagyon tartós, hajban napokig megmarad. Első kifújásra tömény, aztán szépen lecsendesedik, olyan kellemesen körbeveszi az embert. Viszont egy-két fújásnál többet tilos rakni belőle, legalábbis rajtam annyi bőven elég. Szerintem ez a bújós, romantikus fiatal lányok illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

LolaDobrev

2016. július 7.

Én nagyon szerettem hétköznap használni, munkába meg rohangálni elmegy :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Én nagyon szerettem hétköznap használni, munkába meg rohangálni elmegy :)

szabina132

2015. május 2.

Nagyon jól helyettesíti a Pink Sugar-t, és fényévekkel jobb mint a Star Nature féle vattacukor. Tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

Csilla91

2015. január 30.

Első pár napban nagyon tetszett viszont most már nagyon édesnek tartom. Igazi vattacukor feeling.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

brigi50c

2014. december 14.

Ez a kedvenc illatom, megfelelő alternatíva a Star Nature Candy Floss mellett, amit egy időben szinte vallásos áhítattal fújkáltam magamra. Ahhoz képest egy fokkal fűszeresebb, de nagyon kellemes, töményen édes illat. Sok dicséretet kapok az illatomra, ráadásul tartós, és nagy kiszerelés. Ezért az árért szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 14.

biankanagyvari

2014. december 9.

Nagyon jó illata van, és sokáig érződik, én imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 9.

Nagyon jó illata van, és sokáig érződik, én imádom! :)

Nikkolcy

2014. november 19.

Ez a parfüm nekem már nagyon régi barátom :-) talán 2-3 éve találtam meg azóta kipróbáltam több parfümöt is, de folyton visszatértem erre. Viszonylag olcsó (kedves kínai barátainknál 1500 ft körül már kapható) és nagyon sokáig érezni lehet az illatát. Volt már pár eredeti parfümöm, de azok se tartottak sokkal tovább mint ez. Pozitívum még az is, hogy ez a parfüm elárasztja a helységet. Nem agresszívan, hanem kellemesen. Akárhová belépek, mindig megjegyzi valaki, hogy "Mi ez a kellemesen édes illat?" Legutóbb a vaniliás pipadohányhoz hasonlították, és meglepődtek mikor elárultam hogy szerintem ez az én parfümöm lesz, és nem pipa :D Számomra 5 csillag, már évek óta :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

Alkoholok: Alcohol, Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Amyl Cinnamal, Anise Alcohol, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14720

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)