Blue Up

Ár:   1880 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 050 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2018. január 4.

Lelőhely:   eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 050 Ft

Armani Code jellegű illat.

Ár: 2 050 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

sfreku

2018. március 24.

nagyon hálás vagyok annak aki feltoltotte ezt a parfumot es nektek is csajok, akik velemenyt irtatok rola ! Az osszetetel es a velemenyek alapján ugy gondoltam ki kell próbálnom, be is szereztem a legkozelebbi kis szepseg boltban , es ez a parfum hiaba dupe, maga Az illat !!:) a csuklómon mar 1oraja illatozik, ruhán kb 1 napig es pont annyira edes es huncut amennyire elkepzeltem. Teljes mertekben azonosulni tudok vele, hiaba vannak akik ugy gondoljal alkalmi illat nekem ezt minden nap érezném kell :) es remelem tartos lesz a szerelmünk !!

update: hidegben-melegben , nőies , érzéki, mély:) újra elő került és imádom, az egyik hű társam marad hosszú hosszú ideig úgy érzem:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

Vendy254

2017. december 31.

Régen ez volt az egyik kedvencem. Mindig mondták mennyire jó illatom van.Sose volt túl erős az illata és meglepően szinte egész nap tartott. Bár szerintem ebből se mindegy hol veszed mert vettem olyat is aminek nem tartott olyan sok ideig esetleg más volt kicsit az illata. Sajnos az eredetire még ma se jutna pénz bár már erről is lemondtam. de emlékszem hogy nagyon szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Kori

2017. december 31.

Még gimi végén volt egy ilyen illatom.
Egész nap éreztem a barátnőmön, és nagyszünetig bírtam, aztán rákérdeztem. Nem is az övé volt, hanem a nővére fújta a pulcsijára... de engem végülis csak a neve érdekelt, és akkor mondta, hogy csak utánzat, itt és itt lehet kapni. Következő héten mentünk is megvenni.
Tisztán emlékszem, hogy 1900Ft-ba került, és én onnantól fogva egész télen ezt használtam. Sajnos a fújókája tönkrement, mikor már kb elhasználtam a háromnegyedét, így már a ruhámra egyáltalán nem fújtam, csak a csuklómra csepegtettem belőle. Aztán valamiért nem vettem újra. De nem is baj. Az eredeti Code sem tinilányok illata, tehát hiába csak utánzat, ezt sem nekik találták ki.
Most a hideg közeledtével és a Code Cashmere utánzat okozta Deja Vu miatt újra kell nekem.
Erős, mély illat, ebben a sötét, hűvös időben tökéletes. Én a jázmint önmagában ki nem állhatom,de így, a mézzel és a narancsvirággal (amit egyébként imádok) tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Még gimi végén volt egy ilyen illatom.

adrica

2017. április 27.

Be kell valljam, igen jól sikerült darab. Míg az eredeti elég erős, ez pont annyira, hogy hordható legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 27.

scintilla

2016. május 1.

Csak a kifújáskor( kb 10 percig) lehet kis különbséget érezni, nekem jobban tetszik, mint az eredeti. A Blue up Aqua di bella 2 hasonlóan jó minőségű, a bello pedig a férjem kedvenc illata lett. Ár-érték arányban elég tartós. Más minőségi utánzatokat is ki fogok próbálni.

Update: Kipróbáltam kb 10 félét (a nőiből), nem rossz a Blue Up, utánzat márkában a 2. legjobb. Az első a Luxure lett holtversenyben a J. Fenzivel. Az illatot sem pontozom le, mert bár most nem venném újra, később még az is elképzelhető!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.