Egyéb

Ár:   $15   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   23 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rozmaring, Módosítva: 2019. január 31.

Ár:   $15
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A moringani bogyó mix 6 féle különböző bogyó komplex, tápanyagokban gazdag kivonatát tartalmazza és vitaminokat, amelyek segítenek a bőr nedvességtartalmának visszanyerésében és rugalmasságot adnak a fáradt bőrnek. A moringana kivonat és a fermentált üröm kivonat fiatalossá és hidratáltá teszi a bőrt.

elike

2019. december 4.

Szokványos mindennapi maszk, nem cseréli le az arcot 20 évesre, de remek része a napi rutinnak. Hozzájárul a hidratált, sima és finom arcbőr megőrzéséhez. Nekem tetszett, ahogy az arcomra simult, jó a szabása és puha, de tömör az anyaga, ami hosszú ideig adagolja a szérumot a bőrnek, nem csúszkál, nem áll el az állon vagy a fülnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 4.

selmeczireka

2019. november 26.

Közepes, semmi extra, elmegy egynek. Sokkal, de sokkal jobb (és olcsóbb!) koreai maszkokat próbáltam már. Konkrétan semmit nem csinált, de rendben, egy maszktól túl sokat azért ne is várjon az ember. El fogom használni, de biztosan nem rendelem meg újra, ennyi pénzért (700 Ft + pk/db) sokkal minőségibb maszkokat szoktam rendelni Koreából. Összetevői amúgy szépek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 26.

Rozmaring

2019. január 20.

Szerintem nagyon jó kis arcmaszk, bár szomorú vagyok, hogy van benne parfüm, szerintem simán kihagyható lenne, de nálam szerencsére nem okozott ez irritációt. Nagyon szépen hidratálta a bőrömet, kellemes volt. Nem volt egy hűha érzés, de klaszisokkal jobb, mint egy kis sima arcmaszk. Érezhetően hidratál, nyugtatja a bőrt és láthatóan feszesebb, nedvességgel teltebb volt utána az arcom, ahogy használtam.
Sajnos már kevés helyen lehet kapni, aki teheti, csapjon le rá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Sajnos már kevés helyen lehet kapni, aki teheti, csapjon le rá. :)

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak