Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ChicRaspBerry, Módosítva: 2013. július 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fényvédők

Segíti a bőr természetes barnulási folyamatát. A magas hatékonyságú UVA/AVB szűrőknek köszönhetően azonnali és biztos védelmet nyújt. Az extra könnyű, vízálló összetétel nem ragad és nem hagy foltot.

Eyrina

2014. április 11.

Ez életem legrosszabb napteje. Nem vagyok hófehérke, de viszonylag világos a bőröm. Nyáron valami akcióban sikerült hozzájutni elég olcsón. Itt bejött az, hogy olcsó húsnak híg a leve. Az egész család ezt kente magára, szinte mindenki más bőrszínnel és bőrtónussal rendelkezik. Olyan brutál leégést sikerült összeszednem, hogy már gondolkodtam rajta hogy érdemes volna megmutatni orvosnak. Pedig akkurátusan szépen bekentem vele magam mindenhol,többször is, vártam hogy beszívja a bőröm. Nem feküdtem ki órákra a napra, inkább csak ingáztam az árnyék és a fény között. Úgy leégtem, hogy még hónapok múlva is látszott a bikini csíkja a combomnál. Kenhettem utána bármit magamra, nem segített, se napozás utáni hűsító cucc, se testápoló, se körömvirágkrém. Mikor már 2 napja nem aludtam, mert testszerte égési sérülésektől szenvedtem, és fájt, ha a lepedő hozzám ért, akkor jutott eszembe, hogy valami elsősegélyre szükség volna. Erről jutott eszembe az Aloe First. Az mentett meg. Viszont ennek a krémnek köszönhetem életem legszörnyűbb leégését. Ja, egyébként az egész család leégett. Ha lehetne minusz pontot adni, akkor kapna vagy minusz 100-at.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 11.

mrs.imperator

2013. október 15.

A világ legjobb napteje :) 1-2 nap folyóparti kempingezés alatt lebarnultam, pedig mindig leégni szoktam ha csak egy napot a strandon töltök. Csodálatos színem lett pár nap alatt, máskor egész nyáron nem sikerül összeszedni ilyet! Mindenki mondta hogy milyen jó barna vagyok :) Nagyon jó az illata is. Biztos hogy ezt fogom megvenni az eljövendő szezonban is :) Garantáltan nem égsz le, csak gyönyörűen lebarnulsz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Sorbitol h 1 1

A triozin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr-és hajkondicionáló, valamint szagokat semlegesítő hatású összetevő. Az összetevő serkentő hatással van a melanociták melanin termelésére, ezért a leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.