Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2016. november 2.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált

Feszesíti, táplálja, kisimítja, ragyogóvá teszi és hidratálja a bőrt, hogy az újra fiatalos, gyönyörű és élettel teli legyen.

Picieri

2017. április 13.

Nagyon kellemes illata van! Vékonyan vittem fel a bőrömre, elvileg lehet egész éjszaka is fenthagyni, de én mondjuk azt nem mertem. Szépen beszívja a bőr és jól hidratálja azt. Jó kis termék én persze a felesleget lemostam, mert picit ragadt a végére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 13.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Trehalose, Collagen, Hyaluronic Acid

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben

Nem szabályos INCI név. Jelentése: vitaminok. Sajnos nem lehet tudni pontosan, hogy mit takar a név.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nem szabványos INCI név. Jelentése: illóolaj. Az illóolajok tömény, lipofil (zsírban oldódó) és általában vízzel nem keveredő (hidrofób) folyadékok, amelyek illékony vegyületeket tartalmaznak, és növényekből vonják ki őket. Az illóolajokat gyakran használják aromaterápiában vagy kozmetikumok illatosítására. Sok illóolaj antioxidáns vagy épp antimikrobális hatással van a bőrre, viszont egyúttal sok esetben rendkívül gazdagok bőrérzékenyítő hatású összetevőkben is, melyek irritálhatják, károsíthatják bőrt.