BPerfect Cosmetics

Ár:   €46.95   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: SophiaS, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. október 13.

Ár:   €46.95

• 30 vibráló matt szemhéjpúder
  • 10 erősen pigmentált metál fényű szemhéjpúder
  • 3 highlighter
  • Tükör

Ár: 15.000.-Ft , Eladó: Evica71
Állapot: Új, érintetlen, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Személyes átvétel, postán maradó vagy Foxpost
Ár: 12000 , Eladó: KavaiViktoria
Állapot: Keveset használt , Helyszín: Budapest - V. kerület, fizetés: Személyes átvétel, foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Dorcikahh

2021. október 4.

A highlighterek eszméletlenek, ha nem látnám a saját szememmel, el sem hinném őket. A fényes színek 10/10, gyönyörű mind, hihetetlenül fényesek ők is, csak egy árnyalattal van problémám, méghozzá a legkülönlegesebbel: Pink Me. Ez a 2. oszlop 2. árnyalata, egy világos rózsaszín, ami nagyon különleges finishsel bír, a palettában egyedül neki van "flakes" hatása, tehát mintha valami gyönyörű pelyheket kennék szét a szememen. Viszont az egész kollekciómban ő az egyetlen szín, ami kb 3 óra után undorító csíkokban áll össze a szemhéjamon, pedig mindig használok alapot. De a fényes színekkel összességében elégedett vagyok.
Na de a mattok...Itt sem minddel van problémám, de egy ilyen agyonhypeolt palettától nem ezt várnám. A Basic szín olyan szinten porzik hogy hihetetlen, nem is láttam még ilyet. Éppenhogy hozzáérintem az ecsetet, és a fele felporzik. Gondolhatjátok mit művel a szemem alatt... 3-szor volt használva, már el is értem az alját. Még nem láttam ilyet. A fekete jó, a jobb felső sarokban a Pillow Talk a legjobb minőségű bázisfixáló színem. A 7. oszlop alján a két sötétbarna kb használhatatlan, kb széttrancsírozhatom, csak egy világos, foltos valami fog belőlük látszani. A Mood sötétkék árnyalat szintén gyenge: foltos, nem fed rendesen, de ez azért még használható. Főként a bogyós színek oszlopa (4.) miatt vettem meg a palettát. Botrány.Ezek a legrosszabbak. A fényes szín itt is zseniálisan jó,a legvilágosabb matt (Make Up) szintén, de a sötétebb bogyószínek: ha jól beletunkolom az ecsetet, és jól szétdörzsölöm vele a színt, akkor kapok egy foltos világosrózsaszínt a felső 2 legsötétebb árnyalat helyett. A legalsó Influence még elmegy. Azok a színek amikre nem volt panaszom is csak átlagosan jók, semmi hűha. A Beauty Bay sajátmárkás palettái is ezerszer jobb minőségűek. Csalódás, undorító egy paletta. De legalább a színek pofátlanul gyorsan fogynak. (És igen, biztos hogy eredeti.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 4.

Szju

2021. május 10.

Abszolut kedvencem ez a paletta, bár az ára miatt sokáig vacilláltam, végül a legjobb befektetés lett. Rengeteg szín, szuper pigmentált, nagyon jó minőségű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

ildiko969

Korcsoport: >54
2021. január 11.

Fantasztikus,pigmentált, gyönyörű színek. Nagyon ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. január 11.

Fantasztikus,pigmentált, gyönyörű színek. Nagyon ajánlom.

picitina

2020. október 10.

Rengeteg palettám van, de ez az egyik kedvencem (a Love Tahiti még nincs meg). Tartós, a színek rikítóak, könnyű használni, a sok szín miatt kreatív lehet vele az ember. Uhh...azok a színek brutál szépek! A Carnival I. volt az a paletta ami miatt már imádok sminkelni és a Bperfect márkának az imádójává tett, de a Carnival II. lett a palettáim netovábbja.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

SophiaS

2020. június 25.

Régóta szerettem volna egy normális, nem kínai, színes palettát. Sokáig vacilláltam, hogy a James Charles legyen-e vagy Jeffree Star színes palettája, de aztán egy csoportban inkább ezt ajánlották és nem bántam meg, hogy ezt vettem meg. Minden forintot (dollárt) megér. Ennyire pigmentált palettám még sosem volt, nehéz is megszokni és nem túlzásba esni vele. Mindenki csak ajánlani tudom, aki színes palettát keres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 25.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.