Egyéb

Ár:   €46.95   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: SophiaS, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. június 19.

Ár:   €46.95

• 30 vibráló matt szemhéjpúder
  • 10 erősen pigmentált metál fényű szemhéjpúder
  • 3 highlighter
  • Tükör

SophiaS

2020. június 25.

Régóta szerettem volna egy normális, nem kínai, színes palettát. Sokáig vacilláltam, hogy a James Charles legyen-e vagy Jeffree Star színes palettája, de aztán egy csoportban inkább ezt ajánlották és nem bántam meg, hogy ezt vettem meg. Minden forintot (dollárt) megér. Ennyire pigmentált palettám még sosem volt, nehéz is megszokni és nem túlzásba esni vele. Mindenki csak ajánlani tudom, aki színes palettát keres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 25.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.