Egyéb

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jnicole, Módosítva: 2018. október 26.

Ár:   1900 Ft
Kategória:   Hajápolás

A Keratin Sleek Protector egy termoszérum, amely a hő ellen védi a hajat. A simító hajformázó készítmény keravisszal védelmet nyújt a hajnak az intenzív meleggel szemben. Megkönnyíti a kifésülést, kisimítja a hajszálak felületét. A tápláló tulajdonságának köszönhetően visszaállítja a haj természetes egyensúlyát, a haj puha és selymes tapintású lesz. A spray védelmet nyújt a vasalás okozta károsodás és a nedvesség ellen.

jnicole

2018. október 18.

Notinoról rendeltem. Szerintem borzalmas alkoholos gyógynövényes szaga van, szerencsére szárítás után elillan. Remélem a hőtől azért véd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Alkoholok: Ethyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Eugenol