Editt Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: arybaba2, Módosítva: 2014. január 27.

2 színű szemhéjfesték.Több színben. Applikatorral. Selymes formula.

arybaba2

2013. július 30.

Nagyon tetszik a szine (a képen látható) es hogy kisse csillamos de nem a legtartosabb (alap nélkül).kb.300 Ft-ot meger.
Update:Most van egy új :szürke-kék.Jól pigmentáltak.Kár hogy parabeneket tartalmaz.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 30.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.