Egyéb

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alex, Módosítva: 2014. április 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Sportolás előtti bemelegítésre használható.

Vigyázni kell az azonosítással, mert a sima mentolostól csak a cimke szélén lévő chili paprika különbözteti meg.

kottakitta

2019. augusztus 28.

Ez a lóbalzsam nekem bevált, nagyon fájt a vállam (konditeremben súlyokkal meghúztam) és fokozatosan enyhülni kezdett a fájdalom. Jól be kell masszírozni a bőrbe. Tudom ajánlani!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.