Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók

A krémet feltöltötte: vigedinaeva, Módosítva: 2020. április 13.

Kategória:   Lábápolók

Megújult összetétel!

Ápolja a berepedt lábbőrt.

marcsi1233

2018. július 14.

Nagyon hatásos, tetszik az illata, kis mennyiség ellenére is sokáig tart, pár nap kihagyás után viszont gyorsan visszatér a szárazság és bőrkeményedés, szóval napi szinten érdemes kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 14.

Rekha21

2018. április 20.

Szuper jó krém! Teljesen eltüntette a bőrkeményedést a sarkamról.
Sokfélét próbáltam de eddig ez a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

Szuper jó krém! Teljesen eltüntette a bőrkeményedést a sarkamról.
Sokfélét próbáltam de eddig ez a legjobb.

FannyR

2018. március 29.

Sokkal puhább tole a sarkam, kellemes érzet van a használata után. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

Sokkal puhább tole a sarkam, kellemes érzet van a használata után. :)

Makk Zsuzsó

2014. december 30.

Nem nagy szám. Kb. ugyanannyit ér, mintha kék fémtégelyes Niveával kenném. Talán egy icipicit csökkenti a szárazságot, de a bőrkeményedéssel nem kezd semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 30.

vigedinaeva

2012. július 4.

Nagyon jó ez a sarokápoló krém, teljesen beszívódik, sokkal puhább lesz tőle a sarok és sokáig tart a hatása. Hosszabb távon még nem használtam, mert mindig elfelejtem használni, ezért azt nem tudom, hogy teljesen megszünteti-e a durva sarokbőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 4.