Egyéb

Ár:   800 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   230 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Malachite, Módosítva: 2016. február 19.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Malachite

2016. április 5.

Valami MESÉS az illata, nem is tudom mihez hasonlítani! Nagyon meglepődtem a fújós fejen, és kissé tanácstalanul néztem a folyékony anyagra, de meglepően jól hidratál még leheletvékony rétegben is. Egy nagyon enyhén olajos érzetet kelt felkenéskor, de nagyon hamar beszívódik, és nagyon kevés is elég belőle a teljes testre, tehát az a 230ml elég sokáig elég lesz. :)) Normál, enyhén száraz bőrre ajánlom. Újravevős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!