Ceralbin

Ár:   3599 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   45 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   gyógyszertár, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsuzsi0224, Módosítva: 2019. június 11.

Lelőhely:   gyógyszertár, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz

"Univerzális kenőcs, melyben a megfelelő víz és lipid arányú, olaj a vízben típusú emulzió formájában biztosítja a hidratálást és a bőr rugalmasságának helyreállítását. A nagy tisztaságú növényi olajok nyugtatják, puhítják, lággyá teszik bőrt. A kenőcs gazdag természetes eredetű anyagokban, mint a gyapjúzsír, mely kiváló hidratáló és bőrpuhító hatású, mivel mélyen behatol a bőrbe, így táplálja azt. A kenőcsben található a méhviasz, amely szintén emolliens hatást fejt ki. A ricinusolaj kondicionálja a bőrt, rendelkezik természetes nedvesítő és gyulladáscsökkentő hatással is, a kollagén és elasztin termelés serkentésével táplálja és hidratálja a bőrt. A napraforgó olaj vitamin és zsírsav összetételének köszönhetően alkalmas a száraz bőr ápolására, magas linolsav tartalma, mely egy omega zsírsav, segíti a bőr integritását. Függetlenül attól, hogy időjárástól vagy munkától érzékeny és száraz a bőre, a Ceralbin ápoló kenőcs segít annak regenerálódásában, ápolja és védi bőrét. A Ceralbin ápoló kenőcs használható a test bármely részén, egész évben, szükség esetén minden nap. Az érintett területet megtisztítás és szárítás után naponta akár több alkalommal is bekenhetjük, majd hagyjuk a kenőcsöt beszívódni."

Eta37

2020. február 7.

A kislányom száraz, ekcémás bőrére kerestem kenőcsöt a patikában. Ezt ajánlottak, amit azóta is használunk. Lehúzta a pirosságot,a tünetek pár nap alatt elmúltak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 7.

edina28

2019. augusztus 17.

Ahogy a kisfiamnál elkezdtük a hozzátáplálást egyre több helyen, apró foltokban pirosságot és szárazságot fedeztem fel fürdetéskor. A gyermekorvosunk nem akart rögtön sztreoidot felírni, nem találta annyira súlyosnak a helyzetünket. De engem nem hagyott nyugodni. Elkezdtem utána nézni ki mit ajánl, mi vált be, miután rábukkantam a Ceralbinra. Előfordult, hogy csak napi 1x kentem be fürdetés után, de ez is elég volt ahhoz, hogy az éppen testén lévő foltok szépen eltűnjenek. Sajnos, egy-egy új íz kóstolásánál még megjelenik a szárazság, de már tudom hogy mivel kezelhetem így hamar eltűnnek 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

FFFanni

2019. augusztus 16.

Száraz, kirepedezett kézbőrre használtam. Előtte több nagyobb márkát (pl. Eucerin) is kipróbáltam már, és ez volt az egyetlen amelyik nem csípte a kezem, sőt szépen megnyugtatta a bőrömet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Zsuzsi0224

2019. július 28.

Az arcomon, szám körül jelentkező dermatitisre vényköteles krémet írt a bőrgyógyász, ami nagyon szárította a bőrömet, úgyhogy nappalra ezzel kentem be vékonyan, ahol szükségesnek láttam. Enyhítette a pirosságot, és sminkelni is tudtam rá, aztán pár hét alatt szépen el is múlt. Azóta kézfejen, térden, lábszáron szoktam használni, nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Alexandra0719

2019. július 27.

Már gyermekkorom óta időszakosan küzdök az ekcéma tüneteivel, ami főként a kezemen jelentkezik. Pár hete ajánlotta nekem egy ismerősöm, akinek a pikkelysömörös bőrére nagyon bevált ez a kenőcs, így én is kipróbáltam. Nekem eddig pozitív a tapasztalatom. Kellemes az állaga, nem túl zsíros, de hidratálja és nyugtatja a viszkető kézbőrömet. Két hete használom (lefekvés előtt mindig), és úgy érzem, jelentősen enyhítette a bőrszárazságot és az irritációt, így mindenképp újra fogom vásárolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

MTA0222

2019. július 2.

A gyerkőc ekcémás foltjaira használjuk. A szteroidos kenőcsöt szerettük volna kiváltani. Pár nap használat után látványos volt a javulás. Este fürdés után használjuk, kevés kell belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

edit62

Korcsoport: >54
2019. június 29.

Sajnos nagyon száraz és érzékeny a bőröm. Ajánlották nekem a Ceralbin kenőcsöt.
MInden nap használom. Nem csak ápolja a bőröm, de a koromnál fogva regenerálja is. Könnyen beszívódik. Folyamatos alkalmazás mellett a tünetek először javultak, később teljesen megszűntek. Örülök, hogy végre megtaláltam azt a terméket, ami végre megoldja a problémám szteroidok nélkül. Mindenkinek ajánlom, akinek nagyon száraz, ekcémás a bőre!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 29.

Sajnos nagyon száraz és érzékeny a bőröm. Ajánlották nekem a Ceralbin kenőcsöt.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin