Christina Aguilera

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 3490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. január 4.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 3490 Ft

Illatcsalád: orientális-virágos (mandula, mandarin, frézia, barack, alma, ámbra, vanília)

Ár: 3490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
15, 30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 3 300 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

papillonlepetit

2020. február 2.

Elég sokáig elég volt a 15 ml-es változat. Ajándékba kaptam és imádtam minden egyes használatkor. Főleg a hosszantartósága miatt. Az illata különleges, édeskés, nőies. Az egyik kedvenc parfümöm, amit bármikor újravennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

petrus90

2019. december 20.

Nagyon szeretem, mindig van itthon. Az almával, mandarinnal, mandulával, vaníliàval nem lehet mellé löni:) Hideg idöben tökéletes, gourmand illat. Rajtam az ilyen illatok 1 óra után börközelivé s ettöl néha uncsivá válnak. Nem randiparfüm hiába by night... Azt azért szeretném kiemelni, hogy az àra nagyon jó az összetevökhöz és a dizájnhoz viszonyítva mint a Christina parfümök általában! Az egyik legminöségibb drogériás parfüm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

Kitti0803

2019. szeptember 2.

Nagyon finom édeskés illat, amit könnyű felismerni, de hamar elillan. Pénzpazarlás megvenni egy olyan parfümöt ami 1 óra után nem is érződik legalábbis rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

nyuszo

2019. június 18.

Tudom, hogy meg leszek kövezve a véleményemért, de nekem ez az illat nem jön be!
Főleg az eleje.
Gourmand illatra számítottam, és mikor magamra fújtam, az alma úgy gyomron vágott, hogy magam is meglepődtem tőle!
Már az első pillanatban tudtam, hogy NEM!
Hiába csendesedik, puhul szépen az idő haladtával, nekem annyira disszonáns az eleje, hogy inkább nem fújnám magamra többet önszántamból...
Rendszeresen, napi szinten meg pláne nem.
És még véletlenül sem a sznobság beszél belőlem, mert a művésznő VIOLET NOIR kreációját épp a minap magasztaltam az egekig.
Lehet hogy éppen ez a csalódásom tárgya, mert ahhoz a szép, harmonikus illathoz próbáltam hasonlítani a többi Aguilera-illatot....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 18.

Főleg az eleje.
Már az első pillanatban tudtam, hogy NEM!
Rendszeresen, napi szinten meg pláne nem.

oreganyo

2019. május 26.

Nagyon finom, mély, édes illat, és őrűlt tartós. Még csak teszteltem, de biztosan megveszem, őszi-téli illatom lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

Meoi

2019. május 23.

Nagyon tartós illat, megéri az árát és finom édes.1-2 fújás elég belőle. Egy hátrányt találtam az pedig az, hogy egyszer kicsit többet fújtam és egész nap hányingerem volt az erős illatától, ezért kerülöm a sok fújást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Nina1205

2019. január 27.

Finom édes, de nekem mindenképp hétköznapra való illat. Randira azért vannak ennél komolyabb dögök is, bármilyen szexinek is hirdeti ő magát. Ha nem lett volna időközben jobb ötlet, még azon is elgondolkodtam, hogy őt kérjem tesótól karácsonyra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

zsembesluca

2019. január 12.

Bár az incije nem alegszebb, Christina parfümöknél nincs jobb illatú, és ez a típus tartós is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

BenkeFanni

2018. december 24.

Ár-érték arányban nagyon megéri. Szerintem az egyik legnőiesebb illat, amit csak szagoltam. Nem olyan édes, bódító. Inkább kacérnak mondanám.
Tartós is, a reggeli 2-3 fújás, meg este is érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 24.

Tartós is, a reggeli 2-3 fújás, meg este is érződik.

Tantekriszta

2018. december 15.

Mintát próbáltam belőle a bőrömön, először úgy éreztem, hogy émelyítő, tömény illat. Citrusos, gyümölcsös, virágos parfüm-párti vagyok, de ezután a minta után kiderült, hogy az orientális-virágos is lehet az én világom....Lehet, hogy ez egy téli parfüm? Korábban nyáron próbáltam, és akkor nagyon nem ízlett. Plusz pontot kap azért, mert iszonyú tartós. Reggel 8-kor cseppentettem a bőrömre és a pulóveremre a mintából, és délután 3-kor még mindig körülleng az illat. Leginkább a barack, a vanília és a mandula érvényesül nálam, amolyan sütis hangulat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 15.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.