Egyéb

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   GoodsMarket   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bugosgizi, Módosítva: 2015. május 8.

Lelőhely:   GoodsMarket
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyengéd, vékony és rugalmas. Alaposan tisztítja a baba finom bőrét. Alkoholmentes.

Tamara91

2016. január 23.

Mindenre használom, frissítő kendőként, intim kendőként, smink lemáshoz. Egy törlő kendőnek sincs ilyen szuper illata. Nem hagy ragacsos érzetet. Nagyon régóta használom, 100-as boltban szoktam megvásárolni 330 Ft-ert, 72db kendő van benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

bugosgizi

2015. június 6.

Jó sok ideje használom ezt a törlőkendőt smink eltávolításra. De most nem volt érkezésem rá hogy vegyek és mikor párom ment a boltba akkor megkértem hogy vegyen ilyet. Hát sajnos ez nem sikerült de vett egy másik típusút. A Cinohoz képest az smirgli papír. Ennek az illata jó és kellemes. Sok van egy tartóba. Míg a másiknál 15 darab és hiába 0%-os azért mar. Tehát én többet eltérni ettől a termétől nem vagyok hajlandó mert a többi számomra mindig ad okot a hiányérzetre. Na meg olcsó és nem kell túl gyakran venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

Hidratálók: Propylene Glycol