Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2012. május 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók

Citrom ízű és illatú ajakír.

arybaba2

2013. május 17.

Nemreg vettem egy pont citromosat:)nem tudom egyeseknek mi baja vele de nekem hasznal.nem szaradnak ki az ajkaim.volt egy labellom neha most is hasznalom azert mert szinezett de az jobban szaritotta a szajamat mint ez.eleg hamar felszivodik es en is konnyen le tudtam vele dorzsolni az elhalt hamsejteket.az arat egyertelmuen megeri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 17.

SlecckelMarine

2012. augusztus 1.

Nekem sincs problémám vele, ez az egy ami néhány másodperc alatt rendbe teszi a számat, leszedi a kis elhalt hámsejteket és még a szárazabb rúzsoknak is jót tesz ha alattuk van, mert nem szárítják olyan gyorsan ki a számat. A kisebb sebek helyi kezelésére is szuper, nem egyszer karcolom meg magam gombostűvel ha valamit varrok itthon, és ha rögtön jól bedörzsölöm vele semmi nem látszik, rögtön regenerálódik a bőr. Gyógyuló pattik leszáradását is nagyon jól felgyorsítja.
Én csak ez veszem. Próbáltam már Labellót, de csak azt az egy más fajtát, hát nekem az szárította a számat.
Télen is csak ez vált be, és szeretem.

+DoooRa véleményével teljesen egyetértek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

Télen is csak ez vált be, és szeretem.

+DoooRa véleményével teljesen egyetértek.

DoooRa

2012. május 18.

Nem tudom mit vártok egy 100 Ft-os terméktől. A csomagolása olcsó, viszont nem tartalmaz semmi felesleges összetevőt. Csak azt, ami kell. Télen, nagy hidegben, szélben hasznos, jó szolgálatot tesz. Gyors, intenzív védelmet ad. Nem kell hosszútávú ápolásra számítani tőle. Finom illatokban kapható. Semmi bajom nincs vele. A márkája egyébként Clan Color, és lengyel vegyészek fejlesztették, OÉTI által engedélyezett termék. Hogy ki vetemedik arra hogy ilyet vásároljon? Hát az, akinek nem telik másra vagy esetleg az, aki nem sznob és szereti az egyszerű, de jó termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 18.

barbee77

2012. április 22.

Nemtudom megérteni,hogy ki vetemedik erre,hogy ilyet vásároljon :D Nagymamámnak volt egy régebben meg a húgomnak is,de jóformán csak szórakozásból vettük/használtuk. Semmit sem tud,csak annyit,hogy avasodik idővel :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

kicsigekko

2012. január 6.

75 forintért vettem inkább csak azért,mert a tinikoromra emlékeztet. Szegényke semmit nem csinál :) A csomagolása gagyibb nem is lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 6.

Széncinke

2012. január 2.

Tényleg jó illata van, a hatása közepes. Vigyázni kell, mert ha nem leheletvékonyan kentem be az ajkaimat, akkor vastag "zsírréteg" lett rajta.. :D Egy próbát megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 2.

Dorinaa

2011. december 20.

az illata jó volt, de hatása semmi...a legfurább, hogy egyszerűen eltűnt belőle nekem a cucc és nem tudom hogy...:O :D egyszer csak veszem elő, na kenek egyet, erre tök üres volt...xD

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. december 20.

melindadd

2011. december 13.

Húú régen ilyet használtam. Annyira nem volt rossz, de persze van tőle sokkal jobb. Nagyon sokféle színű (ízű) van belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 13.

Nefertiti

2011. december 13.

Gyenge mint az ara. Semmit nem er. De iszonyat olcso!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 13.

Gyenge mint az ara. Semmit nem er. De iszonyat olcso!

Bibi

2011. december 13.

A lehető leggyengébb termék, amit valaha próbáltam.

A lehető leggyengébb termék, amit valaha próbáltam.

Vitaminok: Panthenol

Nem szabványos INCI név. Valószínűleg a névben szereplő három vitamin valamilyen formájának a valamilyen keveréke.