Egyéb

Ár:   199 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DoooRa, Módosítva: 2015. április 23.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   százforintos boltok
Kategória:   Ajakápolók

Hecate

2018. június 15.

Jól hidratál, kedvező az ára. De azért ha lehet inkább a Lora szőlőzsírját használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

Macika10

2016. november 3.

Szerintem ez is tudja azt amit a labello.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Szerintem ez is tudja azt amit a labello.

Catcatcat

2015. július 18.

Nagyon meg vagyok vele elégedve! 100ft-ért szoktam venni, szinte nevetséges, hogy ennyi pénzért simán veri a labellot meg hasonlókat! Vannak időszakok, mikor nagyon kicserepesedik az ajkam, ég és fáj és szó szerint semmi nem segít rajta hiába kenek 3 réteget a számra másik szőlőzsírral ez egy éjszaka alatt helyrehozza!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

Creativelifes

2015. április 21.

Tényleg nagyon jól hidratál, az árához képeszt elképesztően. Nyáron ki volt száradva a kézfejem, de olyan szinten, hogy már szinte pikkelyes volt és akármilyen krémmel kentem nem ért semmit. Egyik este ezzel bekentem és másnapra olyan szép lett, el se hittem. Jó tudom nem erre való, de tényleg jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 21.

nagy.nikike

2013. december 30.

Középiskolás koromban én is rengeteget elhasználtam belőle, leginkább a zsebpénz barát ára miatt, sokféle színben lehet kapni azt hiszem mindnek más illata van. Elég jól hidratál, és jól véd a kicserepesedés ellen. A kupakja szörnyű, mindig eltört.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Cipriana

2013. december 30.

Tényleg csak nem sznoboknak ajànlott!:) Amúgy klassz kis ajakàpoló, csak hamar fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 30.

arybaba2

2013. június 27.

Nekem is van ilyenem citromosban.Szeretem nagyon:) Van egy Labellom ami eléggé szárította az ajkaimat,csak azt szerettem benne hogy színezett volt,de felhagytam vele.Az 500-600 ft körül volt,ez pedig kb. 100 ft és mennyivel jobb:D Sokkal. Puhák maradnak tőle az ajkaim.Jók az összetevői azon az 1 rondaságon kívül!!:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 27.

csillamlany

2013. január 20.

De rossz. :D Minden drága dolog tele van káros hatóanyagokkal,ebben meg egy darab van,az is közepes. Vicc!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 20.

sissy93

2012. július 4.

Kiskoromban volt ilyenem, csak rózsaszínben. Háát, olyan elmegy kategória....

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

Kiskoromban volt ilyenem, csak rózsaszínben. Háát, olyan elmegy kategória....

samtelen

2012. július 3.

Ennyi pénzért nagyon rendben van, rúzsozás előtt szoktam használni. Kéne venni egyet megint...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

Vitaminok: Panthenol

Nem szabványos INCI név. Valószínűleg a névben szereplő három vitamin valamilyen formájának a valamilyen keveréke.