Egyéb

Ár:   499 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: justme, az összetevőket feltöltötte: hangi01, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Kiszerelés:   5 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórustisztító orrtapasz.

454szallito

2019. május 20.

Nekem semennyire nem használt. 3 nap alatt 4-et használtam el, de nekem egy mitesszert se szedett ki!
Pedig mindent úgy csináltam, ahogy írja, sőt, mint a 4 alkalommal 10-15 percig gőzöltem a fejem. Mindig megvártam, hogy rendesen megszáradjon, de amikor leszedtem, csalódott voltam, mert tényleg, egyik se szedett ki egy mitesszert sem.
A szaga büdös, de nem vészes

Persze ez csak az én esetem, itt az oldalon sokaknak használt, hát ez van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

A szaga büdös, de nem vészes

Persze ez csak az én esetem, itt az oldalon sokaknak használt, hát ez van.

Juccimo

2019. május 20.

Szerintem a leghatékonyabb drogériás orrtapasz. Egyszer vettem a JimJams helyett, és annyival több mitesszert kiszed, hogy rá is szoktam rögtön. Durván ragad, fáj is lehúzni, de megéri, mert tényleg hatásos, és több is van egy csomagban, mint a JimJamsben.
Sajnos mostanában sosem láttam a Rossmannban, remélem, nem vonják ki.

SZERK.: Sajnos kénytelen vagyok egy csillagot levonni, ugyanis a legutóbbi használatkor annyira odaragadt, hogy lehúzás után tiszta véraláfutás lett az orrom. Három-négy réteg alapozó-korrektor kombó sem tudta teljesen eltüntetni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Sajnos mostanában sosem láttam a Rossmannban, remélem, nem vonják ki.

mirjamsomosi

2019. április 14.

A jimjams beauty verziója ezerszer jobb, kevésbé fájdalmas az eltávolítása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

A jimjams beauty verziója ezerszer jobb, kevésbé fájdalmas az eltávolítása.

Csodabogyo

2019. március 15.

Az itteni vélemények alapján döntöttem úgy, hogy kipróbálom ezt a tapaszt, és meglepően jól működött.
A csomagolás szerint be kell nedvesíteni a bőrt, meg esetleg a felkerült tapaszt is. És tényleg! Én nagyon bevizeztem a tapaszt, és ahogy száradt, megkeményedett. Mikor teljesen száraz volt, akkor húztam le, és nagyon szépen kitisztította a pórusokat. Előtte kb. 10 percet gőzöltem, lehet, hogy ez is közrejátszott. :)
Én biztos, hogy veszek még!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Én biztos, hogy veszek még!

viewxy

2019. március 6.

Ez a legjobb szerintem az összes ilyen tapasz közül :D Nekem ez szedi ki a legtöbb miteszert, árban is ez éri meg tán a legjobban mert 5db van benne (a többiben általában 3db) és elég nagy a felülete, az államra is elég nagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Ennie86

2019. február 25.

Ez tényleg csodaszer! Nem hittem, hogy ennyire hatékony. Használat után teli volt apró miteszerekkel. Az ára pedig egy vicc! Ha lehetne 1000 csillagot adnék! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

Ebaba26

2019. február 24.

Szeretem, bár a fekete (aktív szenes?) változata valamivel hatékonyabbnak tűnt. De teszi a dolgát, szemmel látható az eredmény, úgyhogy 5/5 :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

jnonoka

2019. február 24.

Legjobb!!!! Sok drogériás tapaszból, nekem ez az egyetlen ami nagyon sok miteszert eltávolít. A kis tapasz tele szokott lenni. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

miele

2019. február 12.

Nagyon zavarnak a miteszerek, ezért egy ideig szinte mániákusan kutattam fel az efféle tapaszokat.
Ezt konkrétan az ára miatt vettem meg, mondván adok neki esélyt.
A szaga valóban borzasztó, de azért el lehet viselni, egy ilyen terméknél nem is ez a lényeg szerintem. Rendesen odatapad az biztos, nekem sem mindig egyszerű lehúzni, de azért olyan extremitásokat nem tapasztaltam, hogy leszedi a bőröm vagy bármi maradandó nyomot hagyna az arcomon. Lehúzás után szemmel látható mennyi mindent távolít el, de, mint minden tapasz ez is csak egyfajta vészmegoldás vagy kiegészítés az arctisztításhoz.
Összességében csodát ez sem tesz, de azért használ annyit, hogy ennyi pénzt megérjen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Ezt konkrétan az ára miatt vettem meg, mondván adok neki esélyt.

Nola77

2019. február 11.

szépen kiszedte a miteszereket, de eléggé fájdalmas lehúzni. De hát a szépségért meg kell szenvedni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Bentonite 0 0