Egyéb

Ár:   499 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: justme, az összetevőket feltöltötte: hangi01, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Kiszerelés:   5 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórustisztító orrtapasz.

Zsan31

2020. január 5.

Nem volt a Müllerben a megszokott tapaszkám, így útközben erre esett a választásom. Vettem egy sima és egy szenes változatot is. Nekem alig csinált valamit, egy-két ágaskodó mitti volt lehúzás után a papíron. Egy jó forró fürdő után dobtam magamra ahogy a kedvencemmel szoktam és nem volt eredménye. Nem vagyunk kompatibilisek egymással, ráadásul egy kicsit a bőrömet is letépte. Nem szeretem, 3-3 darab mindegyikből megvan még. Számomra ennek szaga van és az pedig förtelem. A szenes verzió sokkal büdösebb és az ráadásként még engedi is a feketeségét ami szépen folyik végig az arcon. Soha többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

RenaTasi

2019. október 5.

Na, gyerekek, TÚLZÁS NÉLKÜL ez szinte minden egyes miteszert kiszedett az orrom-és környékéről.
Én 15 percig kamillával gőzöltem, azután feltettem a kamillavizes arcomra 2 darabot,
egyet az orromra, a másikat pedig félbevágva az orrom körüli bőrterületre... és láss csodát...
15 perc múlva lehúztam a tapaszkákat, bár eléggé fájt, lesokkolódtam az eredményen, mert bevallom,
nem fűztem hozzá nagy reményeket, sokféle tapaszkát, maszkot próbáltam már,
de ez eddig a legjobb, na meg persze az ára is bomba. Biztos, hogy betankolok belőle!!!

Ja, és a szagáról annyit, hogy nekem fel sem tűnt, hogy van... :)
Utólag olvastam a kommenteken, hogy sok a panasz a szagok miatt, hát őőő...
Milyen szagok? Nem büdös a cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

nem fűztem hozzá nagy reményeket, sokféle tapaszkát, maszkot próbáltam már,

Ja, és a szagáról annyit, hogy nekem fel sem tűnt, hogy van... :)
Utólag olvastam a kommenteken, hogy sok a panasz a szagok miatt, hát őőő...
Milyen szagok? Nem büdös a cucc.

annajeney

2019. július 30.

A jimjams-es tapasz hiányában esett rá a választásom, és nem volt egy rossz vétel. Minimális gőzölés után brutál jól kiszedte a mitesszereket mind az orromon, mind az államon. Ebben már akkor biztos voltam, mikor éreztem, hogy ráköt a bőrre, szinte eggyé vált vele. Kicsit lassan száradt meg, de megérte a várakozást. 500 Ft ráadásul elég jó ár az 5 tapaszért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

454szallito

2019. május 20.

Nekem semennyire nem használt. 3 nap alatt 4-et használtam el, de nekem egy mitesszert se szedett ki!
Pedig mindent úgy csináltam, ahogy írja, sőt, mint a 4 alkalommal 10-15 percig gőzöltem a fejem. Mindig megvártam, hogy rendesen megszáradjon, de amikor leszedtem, csalódott voltam, mert tényleg, egyik se szedett ki egy mitesszert sem.
A szaga büdös, de nem vészes

Persze ez csak az én esetem, itt az oldalon sokaknak használt, hát ez van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

A szaga büdös, de nem vészes

Persze ez csak az én esetem, itt az oldalon sokaknak használt, hát ez van.

Juccimo

2019. május 20.

Szerintem a leghatékonyabb drogériás orrtapasz. Egyszer vettem a JimJams helyett, és annyival több mitesszert kiszed, hogy rá is szoktam rögtön. Durván ragad, fáj is lehúzni, de megéri, mert tényleg hatásos, és több is van egy csomagban, mint a JimJamsben.
Sajnos mostanában sosem láttam a Rossmannban, remélem, nem vonják ki.

SZERK.: Sajnos kénytelen vagyok egy csillagot levonni, ugyanis a legutóbbi használatkor annyira odaragadt, hogy lehúzás után tiszta véraláfutás lett az orrom. Három-négy réteg alapozó-korrektor kombó sem tudta teljesen eltüntetni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Sajnos mostanában sosem láttam a Rossmannban, remélem, nem vonják ki.

mirjamsomosi

2019. április 14.

A jimjams beauty verziója ezerszer jobb, kevésbé fájdalmas az eltávolítása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

A jimjams beauty verziója ezerszer jobb, kevésbé fájdalmas az eltávolítása.

Csodabogyo

2019. március 15.

Az itteni vélemények alapján döntöttem úgy, hogy kipróbálom ezt a tapaszt, és meglepően jól működött.
A csomagolás szerint be kell nedvesíteni a bőrt, meg esetleg a felkerült tapaszt is. És tényleg! Én nagyon bevizeztem a tapaszt, és ahogy száradt, megkeményedett. Mikor teljesen száraz volt, akkor húztam le, és nagyon szépen kitisztította a pórusokat. Előtte kb. 10 percet gőzöltem, lehet, hogy ez is közrejátszott. :)
Én biztos, hogy veszek még!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Én biztos, hogy veszek még!

viewxy

2019. március 6.

Ez a legjobb szerintem az összes ilyen tapasz közül :D Nekem ez szedi ki a legtöbb miteszert, árban is ez éri meg tán a legjobban mert 5db van benne (a többiben általában 3db) és elég nagy a felülete, az államra is elég nagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Ennie86

2019. február 25.

Ez tényleg csodaszer! Nem hittem, hogy ennyire hatékony. Használat után teli volt apró miteszerekkel. Az ára pedig egy vicc! Ha lehetne 1000 csillagot adnék! 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

Ebaba26

2019. február 24.

Szeretem, bár a fekete (aktív szenes?) változata valamivel hatékonyabbnak tűnt. De teszi a dolgát, szemmel látható az eredmény, úgyhogy 5/5 :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Bentonite 0 0