Egyéb

Ár:   499 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: justme, az összetevőket feltöltötte: hangi01, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Kiszerelés:   5 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórustisztító orrtapasz.

Szabopetra97

2020. november 19.

Brutális az eredmény. Én azt hittem csak 10 percig a tapaszt néztem, hogy mennyit kiszedett!! Valóban marhára fáj a leszedés de az eredmény felülmúlhatatlan. Viszont nem tudom h ennek a következtében vagy más áll a háttérben mert most használtam először de eléggé patis lettem most ott. apróbb kis fehér pattanások. Na majd másodjára ez kiderül :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 19.

vikhjs

2020. szeptember 6.

Szerintem ez a legjobb a mitesszer eltávolító tapaszok piacán, nekem az összeset kiszedi, én nem érzem hogy lenne szaga, és ha szépen követem az arcápolási rutint, a bőrömet se tépi, nem is szárítja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Aradi96

2020. szeptember 6.

A használati utasítást követve szépen működött. A szaga nem vészes szerintem. Picit szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Vicuska918

2020. május 15.

Évek óta használom. 15 perc használat után szépen kiszedi a mitesszereket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

Évek óta használom. 15 perc használat után szépen kiszedi a mitesszereket.

Sztellaaaaa

2020. április 23.

Kisebb mitesszerek eltávolítására tökéletes, nyilván a mélyebbeket nem fogja tudni kihúzni, nem kell meglepődni ezen, ide már kozmetikus segítsége kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Zsan31

2020. január 5.

Nem volt a Müllerben a megszokott tapaszkám, így útközben erre esett a választásom. Vettem egy sima és egy szenes változatot is. Nekem alig csinált valamit, egy-két ágaskodó mitti volt lehúzás után a papíron. Egy jó forró fürdő után dobtam magamra ahogy a kedvencemmel szoktam és nem volt eredménye. Nem vagyunk kompatibilisek egymással, ráadásul egy kicsit a bőrömet is letépte. Nem szeretem, 3-3 darab mindegyikből megvan még. Számomra ennek szaga van és az pedig förtelem. A szenes verzió sokkal büdösebb és az ráadásként még engedi is a feketeségét ami szépen folyik végig az arcon. Soha többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

RenaTasi

2019. október 5.

Na, gyerekek, TÚLZÁS NÉLKÜL ez szinte minden egyes miteszert kiszedett az orrom-és környékéről.
Én 15 percig kamillával gőzöltem, azután feltettem a kamillavizes arcomra 2 darabot,
egyet az orromra, a másikat pedig félbevágva az orrom körüli bőrterületre... és láss csodát...
15 perc múlva lehúztam a tapaszkákat, bár eléggé fájt, lesokkolódtam az eredményen, mert bevallom,
nem fűztem hozzá nagy reményeket, sokféle tapaszkát, maszkot próbáltam már,
de ez eddig a legjobb, na meg persze az ára is bomba. Biztos, hogy betankolok belőle!!!

Ja, és a szagáról annyit, hogy nekem fel sem tűnt, hogy van... :)
Utólag olvastam a kommenteken, hogy sok a panasz a szagok miatt, hát őőő...
Milyen szagok? Nem büdös a cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

nem fűztem hozzá nagy reményeket, sokféle tapaszkát, maszkot próbáltam már,

Ja, és a szagáról annyit, hogy nekem fel sem tűnt, hogy van... :)
Utólag olvastam a kommenteken, hogy sok a panasz a szagok miatt, hát őőő...
Milyen szagok? Nem büdös a cucc.

annajeney

2019. július 30.

A jimjams-es tapasz hiányában esett rá a választásom, és nem volt egy rossz vétel. Minimális gőzölés után brutál jól kiszedte a mitesszereket mind az orromon, mind az államon. Ebben már akkor biztos voltam, mikor éreztem, hogy ráköt a bőrre, szinte eggyé vált vele. Kicsit lassan száradt meg, de megérte a várakozást. 500 Ft ráadásul elég jó ár az 5 tapaszért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

454szallito

2019. május 20.

Nekem semennyire nem használt. 3 nap alatt 4-et használtam el, de nekem egy mitesszert se szedett ki!
Pedig mindent úgy csináltam, ahogy írja, sőt, mint a 4 alkalommal 10-15 percig gőzöltem a fejem. Mindig megvártam, hogy rendesen megszáradjon, de amikor leszedtem, csalódott voltam, mert tényleg, egyik se szedett ki egy mitesszert sem.
A szaga büdös, de nem vészes

Persze ez csak az én esetem, itt az oldalon sokaknak használt, hát ez van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

A szaga büdös, de nem vészes

Persze ez csak az én esetem, itt az oldalon sokaknak használt, hát ez van.

Juccimo

2019. május 20.

Szerintem a leghatékonyabb drogériás orrtapasz. Egyszer vettem a JimJams helyett, és annyival több mitesszert kiszed, hogy rá is szoktam rögtön. Durván ragad, fáj is lehúzni, de megéri, mert tényleg hatásos, és több is van egy csomagban, mint a JimJamsben.
Sajnos mostanában sosem láttam a Rossmannban, remélem, nem vonják ki.

SZERK.: Sajnos kénytelen vagyok egy csillagot levonni, ugyanis a legutóbbi használatkor annyira odaragadt, hogy lehúzás után tiszta véraláfutás lett az orrom. Három-négy réteg alapozó-korrektor kombó sem tudta teljesen eltüntetni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Sajnos mostanában sosem láttam a Rossmannban, remélem, nem vonják ki.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Bentonite 0 0