Egyéb

Ár:   499 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: justme, az összetevőket feltöltötte: hangi01, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Kiszerelés:   5 db

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Sushii

2022. január 12.

A legjobb ilyen tapasz amit valaha próbáltam. Gőzölés után használom, remekül teszi a dolgát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 12.

fanni200005

2021. október 30.

Az elején jó volt, de az utóbbi időben több pattanásommal se csinált semmit. Nem próbálkozok tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 30.

zsizsi2222

2021. szeptember 20.

Jól kiszedi a miteszereket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

Jól kiszedi a miteszereket.

Betti1113

2021. szeptember 17.

Ez az első ilyen tapasz amit használok és nagyon elégedett vagyok vele. Forró fürdő után használtam, nagyon szépen kiszedte a mitesszereket,illetve a lehámlott bőrdarabokat. Kipróbálom majd arcgőzölés után is, de biztos vagyok benne hogy úgyis be fog válni. Az ára is nagyon kedvező, biztos hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

gergovagyok

2021. szeptember 3.

Nem is értem miért van ilyen rossz értékelése, barátnőmmel ketten próbáltuk ki, szinte teljesen kihozta a miteszereket, eddigi legjobb ilyen tapasz, egész baráti az ára és az összetevői is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

Luiselotte

2021. augusztus 19.

Szenzációs, nem is számítottam ilyen jó eredményre. Forró fürdő után tettem fel, hagytam megszáradni úgy kb. 15 percig, ami alatt beton kemény lett az orromon.
Akinek fáj a lehúzás javaslom hogy próbálja feszíteni a bőrt mint gyantázás közben akkor sokkal elviselhetőbb a procedúra.
Az eredmény 95%- ban tiszta nózi lett , imádom. Megnéztem a tapaszt és rengeteg cuccot kiszedett el se akartam hinni, hogy ez mind az én orromból jött ki .
Rendszeresen járok tisztításra , ez a kis tapasz nagy segítség lesz a két alkalom közötti időben.
Az ára nagyon kedvező, hónapokig elég lesz a doboz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

Az ára nagyon kedvező, hónapokig elég lesz a doboz.

RKBrigi

2021. július 12.

Jól leszedi a mitesszereket, pláne egy kis gőzölés után még jobb eredmény érhető el vele. Kicsit nehezebben húzható le, de hát a szépségért meg kell szenvedni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

vwrita91

2021. február 23.

Ez egy csoda! Kisebb mitteszereim vannak, így rengeteget kiszedett. Nem hittem a szememnek.
Újra fogom venni! 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

Újra fogom venni! 🙂

Szabopetra97

2020. november 19.

Brutális az eredmény. Én azt hittem csak 10 percig a tapaszt néztem, hogy mennyit kiszedett!! Valóban marhára fáj a leszedés de az eredmény felülmúlhatatlan. Viszont nem tudom h ennek a következtében vagy más áll a háttérben mert most használtam először de eléggé patis lettem most ott. apróbb kis fehér pattanások. Na majd másodjára ez kiderül :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

vikhjs

2020. szeptember 6.

Szerintem ez a legjobb a mitesszer eltávolító tapaszok piacán, nekem az összeset kiszedi, én nem érzem hogy lenne szaga, és ha szépen követem az arcápolási rutint, a bőrömet se tépi, nem is szárítja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Bentonite 0 0