Egyéb

Ár:   329 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: birokitti, Módosítva: 2017. január 5.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő tej vanília illattal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Chalise

2021. április 24.

Nagyon szeretem! Én a nagy kiszerelésben szoktam venni, pumpás változatban 799 Ft! Nekem kb fél évig jó a nagy, ami 750 ml! Jól habzik, habfürdőnek is nagyon jó, tusfürdőként is! Az Yves Rocher vanília testápolóját használom utána és olyan fincsi illatom van :D Párom nagyon szereti rajtam, minden alkalommal bókol :) Amúgy normál a testem bőre (Arcom vegyes, néha pattis, néha száraz stb...) és nem is kell feltétlenül bekenjem magam utána, mert engem nem szárít. A rózsás verzióval használom felváltva és teljes mértékben elégedett vagyok. Tapasztalataim szerint ár-érték arányban nagyon jók a Cosmia termékek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.

Niki03

2018. április 14.

Egyszerűen imádom. Igazi émelyítő vanília illat, de én nagyon szeretem. Jól habzik, árban baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.