Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2012. december 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

kissbarbara1990

2016. március 4.

Az egyik Cosmopolitan újságszámhoz volt ajándék. Nagyon szeretem,szép élénk színek, jól satírozható és tartósak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Pampilla

2013. február 18.

Nekem még mindig megvan,vagy 2-3 éve volt az újsághoz csomagolva.Ritkán használom mert túl élénkek a színek,pedig tartós,egy munkanapot vígan kibír nem mászik le,nem csomósodik.Gagyinak gagyi,de ahhoz képest elmegy.Vannak ennél sokkal rosszabb termékek,amiknek nevük is van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 18.

javgke

2012. december 9.

Szerintem egyszer ugyanez volt a Maximához is :D Gagyi a doboza, a színek távolról sem ilyenek felkenve, és porzik. Ilyet bármelyik 100 Ft-os boltban vagy aluljáróban lehet venni... már ha valakinek igénye támadna rá.
Elég vicces, h a külföldi magazinokhoz pl. Benefit termékeket csomagolnak, még ha csak teszter is... a magyar nőknek pedig "jó lesz ez is".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 9.

radioaktiva

2012. december 9.

Ez a paletta egy vicc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 9.

Ez a paletta egy vicc.

svivko

2012. december 8.

Mint a rózsaszín szívecskés gyereksminkem kiskoromban, ez sem jó semmire. Továbbadtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 8.

Judiit

Vacak. Gagyi. Igénytelen.
Ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 8.

Vacak. Gagyi. Igénytelen.
Ennyi.

Kmanci

2012. december 8.

Szerintem egyáltalán nem jó, és ez nem is csoda, hisz ezzel együtt volt 700 Ft a magazin. Porzik, nem élénkek a színei, több rétegben sem adja vissza azt a színt, ami a palettán látható. Reméltem, hogy legalább a natúr színek használhatóak lesznek, de nem. Nálam csak porosodik.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Barnás sárga.