Creation Lamis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agooo, az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2014. március 10.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Thierry Mugler Angel jellegű illat.

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Creation Lamis Diable Bleu és Aujourd'Hui EDP
Ár: 2000 Ft (+Foxpost/postán maradó) , Eladó: Cloudberry
Állapot: 100/80 ml mindkettő, Helyszín: --, fizetés: utalás utáni postázás, Foxpost

Sziszilady

2019. szeptember 4.

Számomra a Police - To be the queen kb ugyanez az illat. Anyukám használta gimis koromban, én meg mindig szagolgattam a parfümös üveget, de valahogy sosem bírtam magamra fújni, pedig kellemes illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

mancus2

2017. szeptember 5.

Sajnos le kell pontozzam... Használtam az eredetit és nagyon megörültem, hogy találtam hasonlót megfizethetőbb áron, ezen felbuzdulva kipróbáltam sok creation lamis terméket is, de neeeeeem. Kb. az üveg felénél mindegyiknek előjött valami mellék "szag" amit nem bírok elviselni annyira, hogy már az eredeti illatokat is megutáltatta velem :-( Lehet, csak én vagyok erre "allergiás", de akkor is csak egy csillagot tudok adni :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Autumn35

2017. március 23.

Használtam és imádtam... Az aki szereti az édes parfümöket ,ezzel nem foghat mellé.Tartós és finom.:)

Csak az inci miatt nem ezt vettem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 23.

Csak az inci miatt nem ezt vettem újra.

jzsofi

2015. december 6.

Onmagaban nem rossz illat, de aki az angelt keresi benne, csalodni fog. Az eleje talan olyasmi, de a leszaradasa nagyon tavol all az angeltol. Rajtam savanyu lett a vegen, olyan kremturo illat, nekem nem jon be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

magyaredina

2015. november 9.

Ó, gyermekkor, ahogyan a többi Lamis illat is. Ez kifejezetten jó illat, és még tartós is. Rengeteg emlék...
Édes, mély illat, egyszerű ugyanakkor nagyon kedves, bájos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

Édes, mély illat, egyszerű ugyanakkor nagyon kedves, bájos.

Noyacska

2015. október 15.

Azt az elején leszögezhetjük, hogy az eredetihez nem sok köze van. Hasonlít rá egy kicsit, de az Angelt lehetetlen leutánozni, mert annyira egyedi illat. Azt az intenzitást, szúrósságot nem, lehet visszaadni. Az Angelt vagy szeretik, vagy utálják, ez viszont elég népszerű illatocska.
Ha ettől eltekintünk, és csak erre a parfümre koncentrálunk, akkor lényegében ez egy nagyon jó kis parfüm. Tartós, édes illatú, és összetett, nem ugyanazt az illatot mutatja egész nap. Minden illatjegye villant egy kicsit. Kizárólag hideg évszakokban kellemes, nyáron fullasztó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

Maniac

2013. december 7.

Úúúúúú, de régi már! :) Valami édes-tömény illat rémlik, és szerintem tartós is volt, amikor csentem belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 7.

szKrissy

2012. október 24.

Kb. 13 éves korom óta használom ezt a parfümöt, kisebb-nagyobb megszakításokkal! Örök kedvenc! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

miraella

2012. október 16.

Jó az illata..de nem rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 16.

Jó az illata..de nem rajtam.

Darky

2012. július 27.

Régi emlékeket idéz az illata, pedig nem az ilyesfajta illatok állnak hozzám közel. Finom is, de nem magamon, hanem talán az idősebb korosztálynak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Amyl Cinnamyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Cinnamal, Geraniol, Lyral, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Methyl 2-Octynoate, Alpha-Isomethyl Ionone, Ionone, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Evernia Furfuracea (Oakmoss Lichen) Extract
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.