Egyéb

Ár:   129 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   6 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Goods Market   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibijja, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Goods Market
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Növényi (bambusz) szenes lehúzható arcmaszk.

1. Rendkívüli hatékonyság az aktív hatóanyagú bambusz szénnek köszönhetően.
  2. Eltávolítja a mitesszereket, az elhalt hámsejteket az arcbőrről.
  3. Mélyen tisztít, simábbá és puhábbá varázsolja a bőrt.
  4. Segít javítani a bőr textúráját és leküzdeni a zsíros bőrt.

Rekuci02

2019. április 12.

Én az Euro Familyban találtam rá legelőször és gondoltam kipróbálom, a 145 forintjával nem veszthetek sokat. Szerintem nem egy rossz cucc, ennyi pénzt simán megér. Nekem kevesebb lett a mitesszerem tőle, látom, hogy szed ki belőle dolgokat, de nem maradéktalanul.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

blackrose

2019. március 20.

Hát ez fájdalmas volt, pláne ennyi pènzért. A lehúzását megkönnyeztem, ezt mèg meg tudnám bocsátani, de semmit nem csinált a mitesszerekkel, annyi hogy simább lett a bőröm. Nem volt drága, de szerintem ezek a lehúzós maszkok meg orrtapaszok kb. semmit nem csinálnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

Angelless

2018. december 18.

Kipróbáltam. Puhább a bőr tőle tényleg, mattít is, de akinek nem túl tágak a pórusai, az nem igazán fog érezni hatást. Annyira nem tisztít. Maradok a DM-es vagy Rossmann-os maszkoknál, ha már hasonló árkategóriában gondolkozunk.
A 3 csillag arra, hogy alapvetően jó az állaga (nem géles hanem inkább krémes, tömör), könnyen le lehet húzni és hogy olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid, PEG-40, Butylene Glycol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: bambusz szén. A bambusz faszén legalább öt év után betakarított bambuszból (Phyllostachys Edulis) készül úgy, hogy annak darabjait 800 és 1200 °C közötti hőmérsékleten sütőben égetik meg. A sima faszénhez hasonlóan kitűnő abszorpciós tulajdonságokkal rendelkezik (Egyes források szerint a bambuszszénnek tízszer nagyobb felülete van, ezért az abszorpciós képessége akár négyszer erősebb, mint a faszéné.)

Lásd denaturált alkohol.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.