Egyéb

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Fiorentina, az összetevőket feltöltötte: Kamea, Módosítva: 2019. szeptember 25.

• sugárzó és természetes megjelenést nyújt
  • könnyen alkalmazható
  • hosszan tartó
  • hipoallergén

Kamea

2019. szeptember 25.

Jelentem, most már én is elégedett használója vagyok ennek a pirosítónak! :)
63-as szín, egy korallos-barackos árnyalat. Mostanság pirosítókban ezeket a színeket vadászom, mert a pirosas, rózsaszínes árnyalatokból van már otthon elég. Egy szlovén DM-ben sikerült hozzájutnom, mert igen, kérem szépen, Szlovéniában ez a márka még a DM-ekben is kapható. Volt ott minden, a szemhéjpúderektől elkezdve egészen a rúzsokig, de nem mertem belőle nagyon bevásárolni, mert nem ismertem. Itthon elolvastam róla a véleményeket, amelyek alapján elhatároztam, hogy legközelebb nem leszek ilyen bátortalan.
Megjelenésre és színre engem is a Milani Luminoso-jára emlékeztet. Bevallom, nem is sokban marad el tőle, de azért kicsit igen. Az ecsetemmel szépen együttműködik, hagyja neki magát. Gondolja, így előbb szabadul. :) És igaza is van! Az arcon diszkréten, enyhe szaténos fénnyel terül el. Tartósságból is jól vizsgázott nálam.
Az aljában van egy használhatatlan ecset, amit csak napok múlva vettem észre, de nem baj, elfér az ott.
A jövőben kiemelt figyelemmel fogom kísérni a márka termékeit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Jelentem, most már én is elégedett használója vagyok ennek a pirosítónak! :)
A jövőben kiemelt figyelemmel fogom kísérni a márka termékeit.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. augusztus 23.

58 - narancsos-barnás-barackos árnyalat, igazi nyári, üde szín, szaténos finish-sel.
Kicsit a Milani ikonikus Luminoso-jára emlékeztet.
Kifinomult, elegáns sminket lehet vele készíteni.
A csomagolása praktikus, a hozzá csomagolt kis ecset az alján jól ki van találva, mini mérete ellenére ráadásul visszahúzható - bevallom, ezt még nem próbáltam ki. Szorult helyzetben talán jól jöhet, de arról meg nem igazán beszélhetünk, mert elég tartós, nem szorul nap közben igazításra.
A BIPA-ból jött velem, ott még válogatni is lehet belőle. Ha jól emlékszem, a lehetséges hat színből négy biztosan volt.
Kár, hogy a márka itthon nem elérhető, illetve a Notino forgalmazza néhány termékét, de igen szegényes a kínálata.
Rajtam kívül más nem is használja??

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Kicsit a Milani ikonikus Luminoso-jára emlékeztet.
Kifinomult, elegáns sminket lehet vele készíteni.
Rajtam kívül más nem is használja??

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Színezék. Piros.