Egyéb

Ár:   450   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: starflo, Módosítva: 2015. április 14.

Ár:   450
Kiszerelés:   10 db
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Használatra kész gyantacsíkok puha, nem szőtt anyagból

Hatékony új formulája gyorsan és könnyedén eltávolítja a nem kívánt szőrszálakat, bármilyen rövidek is. Antioxidáns E-vitamint, valamint sheavajat és kókuszolajat tartalmaz, melyek hidratálják, nyugtatják és bársonyosan simává varázsolják a bőrt. A terméket vadon termő bogyós gyümölcs illat kompozíció gazdagítja. mely a bőrt finom illatúvá teszi. A készítmény kifejlesztésénél a bőr egészségének megőrzése volt az elsődleges szempont.

Nem tartalmaz hozzáadott parabén tartósítószert, BHA és BHT mentes.

Szandi21

2015. szeptember 24.

Nekem szintén nem csinált semmit sem sajnos érdemben a termék, azon kívül, hogy nem győztem eltüntetni a gyantát magamról...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

vamgirl19

2015. augusztus 1.

Nekem ennek a terméknek a Body & Bikini verziója van meg, de szívesen odaadom bárkinek, mert nem vált be.
Először is azt írják, h kézzel melegítsük fel kicsit, majd szőrnövekedés irányában tegyük fel, aztán ellentétesen kell lehúzni.
Oké, ez ment is, gyantáztam már régebben. DE nem csinált semmit azon kívül, hogy a bőr és a szőr az egész hónaljamon gyantás maradt és 1 szált sem szedett ki. Ezután kipróbáltam a lábamon is, ott se sokkal több sikerrel. Már csak az a szerencse, h a bikinivonalat nem kedtzem el megcsinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

wifey

2015. május 13.

Nekem nagyon bevált, ez az egyetlen gyanta, ami tökéletesen működik. Ezért elnézem neki, hogy törlőkendőt nem csomagoltak mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

starflo

2015. április 2.

Kellemes illatú, nem túl erős gyanta. Bajusz eltávolítására vettem, könnyen eltávolította 1-2 húzásra, bár nekem elég gyenge, pihés bajuszkám van csak :) A bőrön maradt felesleg olajos vattakoronggal könnyedén eltávolítható. ( a doboz csak gyantacsíkot tartalmaz, olajos kendőt nem)
Akinek nem erősek a szőrszálai, és érzékeny a bőre az erősebb gyantákra, annak ajánlom bátran.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate