Egyéb

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vamgirl19, Módosítva: 2015. november 10.

Kiszerelés:   10 db
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Használatra kész gyantacsíkok puha, nem szőtt anyagból

Hatékony új formulája gyorsan és könnyedén eltávolítja a nem kívánt szõrszálakat, bármilyen rövidek is. E-vitamint tartalmaz, mely antioxidáns hatású, valamint karité vajat és kókuszolajat, melyek hidratálják, nyugtatják és bársonyosan simává varázsolják a bõrt, míg a bogyós gyümölcsök finom illatúvá teszik azt.

vamgirl19

2015. október 31.

2 csíkot használtam belőle, de lehet egyszerűen béna vagyok hozzá.
Sajnos nekem nem használt szinte semmit, mert attól fügetlenül, hogy rámragadt a rajta lévő krém, a szőrszálakat otthagyta.
Ezzel szemben ismerősöm lassan 1 éve rendszeresen használja, és neki teljesen jó lábra, karra, hónaljra és bikinovonalra is.
Árban nagyon jó, akciósan jutottam hozzá 599 Ft-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

2 csíkot használtam belőle, de lehet egyszerűen béna vagyok hozzá.
Árban nagyon jó, akciósan jutottam hozzá 599 Ft-ért.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate