Egyéb

Ár:   1000-2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: birgi05, az összetevőket feltöltötte: deb.kata, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Ár:   1000-2000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajfestékek
Bőrtípus:   Normál

A hajfestés szakértõinek tartós hajfestéke, amely kitûnõ és egységes fedõképességgel rendelkezik. Nagyon jó színtartósság, könnyen keverhetõ és felhordható állag jellemzi. Tökéletesen fedi a 100%-ban õsz hajszálakat és csillogó fényt ad a hajnak.

Eperkex

2019. június 24.

múlthéten vettem először, 8/0 árnyalatot, nagyon szépen befogta a hajam, kevésbé roncsol, 6%os oxival össze kevertem. Puha, szép árnyalatú lett a hajam, pont olyan, mint amilyet szerettem volna. Most egy ideig ilyen színű marad a hajam. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 24.

Renus

2018. november 5.

Évek óta csak ezt használom!
Nem csalódtam még benne, 8/2 árnyalattal festem a hajam de gyönyörű tartós színt eredményez.
Megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Évek óta csak ezt használom!
Megy az 5 csillag.

Vikcsy

2017. május 5.

Én 5 éve diapasont használok. Mikor barna volt a hajam fényes, erős volt. Kiszőkítettem és festés után durva, töredezett,ami másoknak nem tűnik fel, inkább a szőkítès hatása miatt ilyen, minthogy a festésé. (Persze, a festés sem jó a hajnak.) Én összeségében meg vagyok elégedve a festékkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 5.

hanka.horvath

2016. november 13.

00/55 arnyalattal festem a hajam. Gyönyörű pirosas vörös a hajam. Mivel nem keverem más színnel igy nem a legtartosabb és fog mindent(!!!!) szóval fehér póló illetve parnahuzat minden szép pirosas árnyalatban tündököl :D de imádom :D sokan kérdezik hogy milyen festéket használok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

Talissa

2016. november 3.

Most használtam először, a 7-es árnyalatát. A festék lemosása után elég száraz lett a hajam, de a szokásos kondicionálás után megfelelő lett a hajam minősége. Nálam a cél az, hogy nagyjából az eredeti hajszínemhez hasonló színű festéket keresek, hogy be tudjam fejezni a hajfestést. Eddig nem jött össze, pedig sok féle otthoni használatra kifejlesztett festéket kipróbáltam. Most segítséget kértem egy fodrászkellékestől a szín kiválasztásában, és kértem ajánljon egy festéket. Megszárítva a hajam egészen kellemes meglepetés ért, mert egész hasonló lett a szín, ahhoz amire emlékszem. Egyenlőre megadom neki az 5 csillagot, és kb egy hónap múlva update, hogy látszik e a lenövés vagy sem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

CintiaTekla

2015. augusztus 26.

Talán az egyik legócskább hajfesték, amivel eddig kentem a hajam... Folyamatosan kopik, a 9/36-os árnyalat sárga vizet ereszt, és ráadásul az extrém világos rézvörös helyett sötét vörös lett a hajam. Soha az életemben többet ilyet nem veszek, de másnak sem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

KKitty

2015. június 3.

Négy csillagot adtam rá, mert bár szeretem, és szinte mindig ezt használom, van hibája. Hát középig ér a hajam, amire a bolti festékekből két tubus kell, ebből elég egy, így olcsóbban jön ki (oxival 1400ft). Sötétbarnát használok, ami nagyon jól fed és nem kopik ki hamar. Ahogy előttem is írták, a lenövés miatt kell újrafesteni, nem a kopás miatt. Könnyű felkenni is és nem csíp vagy viszket. Az egyetlen bajom vele, hogy a fénye nem olyan, mint egy Palette festéké. Több árnyalatot is próbáltam, de egyiknek sem volt az a szép selymes, csillogós, fényes hatású. Számomra kicsit szürkés a fénye. Lehet kevernem kellene (de amihez nem értek, azt inkább hagyom..).
Összességében meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

Összességében meg vagyok vele elégedve.

Ildie

2014. december 29.

Tartós hajfesték, két hónapig is jó a szín, csak a lenövés miatt kell újrafesteni. Nem mart, nem csípett. Két színt kevertem,hogy narancsos vörös legyen. A Kálvin tér és a Fővám tér között van egy fodrászkellékes Újhullám, én ott vettem, az eladók nagyon segítőkészek, 1000 ft körül van a festék, az oxira hozzá nem emlékszem :( Sokkal jobb és olcsóbb sok drogériásnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

dori96

2014. augusztus 30.

a 9/0 és egy fél tubus 9/2t használok 3-as oxival, 20percig. szépen egyenletesen befogja a hajat, 100ml egy tubusan, nagyon megéri, amig nem vonják ki a forgalomból ezzel fogom festeni. higyjétek el hogy sokkal jobb mint a drogériás , olcsóbb is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

Nicole88

2013. október 29.

Az eddigi vélemények után én szinte félve írom le az enyémet, pontosabban anyuét, mert ő használja ezt a festéket. Nála tökéletesen bevált, egységesen fogja be a haját, tartós, bár festések között minden egyes hajmosásnál ereszt valamennyit a színéből, de a haján nem olyan feltűnő. Az ára és a kiszerelése baráti. Én egyelőre adok neki 5 csillagot, aztán majd idővel meglátjuk, hogy hosszútávon is megérdemli-e.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

Alkoholok: Myristyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Myristyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Cetearyl Alcohol, Cocamide MEA, Cocamidopropyl Betaine, Oleth-20
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Cocamide MEA, Cocamidopropyl Betaine, Oleth-20
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Sodium Sulfite

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Oleth-20 ti I eu 1 0