Best of Beauty 2019

Diesel

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2012. július 12.

Ár:   16 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Összetétele: feketeribizli, jázmin, tölgymoha, bors.
  • Fejillat:  mandarin, rózsabors
  • Szívillat:  jázmin, fekete ribizli
  • Alapillat: pacsuli, pézsma

Bigris

2018. november 28.

2018. 11. 06. Én nem érzek semmiféle hasonlóságot a CM-lel. Nekem inkább a Guerlain Shalimar Initial L'eau-re hasonlít, de sokkal durvább, erőszakosabb, talán kicsit citrusosabb illat. Túl szúrós, erőszakos az én orromnak. Ráadásul nem is túl tartós. 2-3 órát maradt a bőrömön. Az design viszont nagyon tetszik.

Up: Nem is csoda, hogy hasonlít a Shalimar Initial L'eau-re. Thierry Wasser komponálta mind a két illatot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 28.

DFI

2018. november 26.

Szerintem hasonlítgat (csak ...gat) a CM EDT-re, ez kicsit édesebb, gyümisebb.
Viszont aki CM klónt szeretne az nyugodtan vegye meg ennek a Yodeymás változatát, amely sokkal inkább CM-es mintsem Dieseles.
Az illat kap egy négyest régebben nagyon tetszett, ma már túl édesnek tartom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 26.

Szerintem hasonlítgat (csak ...gat) a CM EDT-re, ez kicsit édesebb, gyümisebb.
Az illat kap egy négyest régebben nagyon tetszett, ma már túl édesnek tartom.

Bettu

2018. augusztus 13.

Ez a parfüm miért van így lepontozva? Cipruson vettem, igaz nem eredetit, de imádtam az illatát, csak az nem volt elég tartós. Ha most érezném tuti ezernyi emlék jutna eszembe róla. Szerelem volt ez az illat nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Brigitt

2017. december 30.

Nagyon szeretem, Nekem olyan farmerdzsekis illat, mert nagyon dinamikus és laza. Pedig elég erőteljes - pozitív értelemben - de nem használnám elegáns öltözékhez. Olyan" elmegyünk egy kicsit hülyéskedni a csajokkal" illat. Nekem ilyen érzésem támad tőle. Szuper kis illatka *-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 30.

googles

2017. június 21.

Ez a Diesel illat nalam is jo, bar meglepnek a velemenyek, ennyire nem extra illat. A csomagolas nekem kifejezetten nem tetszik, meglep, hogy masokak ez szep.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 21.

Panka86

2017. június 21.

Még diák koromban néztem ki magamnak ezt a fantasztikus illatot, bár akkoriban nem engedhettem meg magamnak, hogy ilyenekre szórjam a pénzt. Azóta egy Mülleres akcióban sikerült megvásárolnom és bátran kijelenthetem, hogy ő lesz az a parfüm, amit ha lehet egy életen át újra fogok vásárolni, mert 100%-ban én vagyok. Csak alkalmakra használom, nem egy hétköznapi illat. Az illatkreáció különleges, édes illatot kedvelőknek ajánlom, nagyon tartós és rendkívül jól harmonizál a férfiaknak kiadott párjával. Csomagolása is szemetgyönyörködtető a kis csipkével, bár ez sajnos a kis kiszerelésekhez nem jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

yudiger

2017. február 8.

Édeskés, kellemes csajos, aranyos illat, nem túl nagy hatósugárral és közepes tartóssággal. Ajándékba kaptam, elfújkálom, mert nem kellemetlen az illat, de egyet kell értsek azzal a véleménnyel, hogy ahhoz, hogy táskába dobálós, naponta többször-fújós illat legyen, elég borsos az ára. Azért három csillagocskát nekem megér. A csipkeruha kedves ötlet, de nem igazán praktikus, mert (legalábbis az én táskámban) mindenbe beleakad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 8.

Marcsi66

2016. november 7.

Nem ismerem a márkát,ez az első,,,a véleményekbe beleolvastam,sztem egy picit alulértékelték,Nem igazán érzem ki az illatjegyeit,citrusos-pacsulis,kellemes édessége a Nőies vonal felé húz,,,azt megerősítem,h valóban hasonlít Coco M,EDT-re,mert azt használom,jó ki alternatíva,merem ajánlani,
tartós,boldogan adom az 5 csillagot

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 7.

tartós,boldogan adom az 5 csillagot

mplaura89

2016. február 7.

Diesel létére kiemelkedően jó illat. A márka többi termékét inkább hagyjuk...de ő igazán eltalált kis dög illat. Citrusos-pacsulis, egy kis pézsmával megbolondítva...nekem ez a három legjobban kiérezhető illatösszetevő belőle. A Coco M. EDT-re hasonlít, amit én egyébként jobban preferálok,mint az EDP-t..az már nagyon tömegillattá vált, az EDT nekem játékosabb, és ez a Diesel rá hajaz, csak olcsóbb kiadásban. Bátran ajánlom kipróbálásra, szuper illat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

EvaO93

2015. november 7.

Valahogy sosem éreztem azt, hogy ezt nekem ki kellene akár csak próbálnom is. Egy csere útján, azonban hozzá jutottam, őszintén szólva nagyon kellemesen csalódtam a parfümben. Nekem nagyon tetszik. Édes, erős, de nőies illatnak tartom nagyon. A tartóssága is egészen szép. Marad nálam egy jó darabig az már biztos. Nekem annyira nem teszik a megjelenése, de amint kipróbáltam... nem válnék meg tőle egy könnyen egyelőre. :)

Update:
Le kell, hogy kicsit húzzam, finom édes illatnak tartom még mindig, de a tartóssága mégsem az igazi rajtam és nem is túl különleges a számomra. Nem ad semmi pluszt, felfújom, szép, kellemes, de nem érzem magam tőle többnek :( Ezért 4 csillag, mert a mérleg még azért mindig inkább a szeretem felé billen, tehát nem semleges.

Újra le kell kicsit húznom, szép-szép, de már inkább csak 3 csillagos nálam. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

Újra le kell kicsit húznom, szép-szép, de már inkább csak 3 csillagos nálam. :/

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Coumarin, Citronellol, Amyl Cinnamal, Citral, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Eugenol, Isoeugenol
Színezékek: CI 14700

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)