Egyéb

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogéria, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2018. szeptember 27.

Lelőhely:   drogéria, online
Kategória:   Hajápolók

Az argánolaj behatol a hajszálakba és közben hidratálja a haj minden rétegét, hogy tartósan javítsa a haj szerkezetét. Így a haj egészségesebb, dúsabb és elképesztően fényes érzetet és látványt nyújt. Az argánolaj E-vitaminban és esszenciális zsírsavakban gazdag.

A megszokott hajápolóba vagy testápolóba is cseppenthető, az erőteljesebb hidratálás érdekében.

Alkohol-, ásványi olaj-, tartósítószer- és kőolajszármazék-mentes.

Tekla96

2019. november 10.

Nagyon tetszik, elégedett vagyok vele, kellemes illatú puha lesz tőle a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 10.

Nagyon tetszik, elégedett vagyok vele, kellemes illatú puha lesz tőle a hajam

TheNancy07

2019. október 21.

A három közül gondoltam legyen az argánolajos, hátha nő tőle a hajam. Hajpakolásként használom, olívaolajjal keverem el, és a száraz hajamra kenem fel 2-3 órára. Már első használat után puhább és fényesebb lett a hajam, szóval nem rossz kis plusz turbó a hajamnak :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Fabricia

2019. szeptember 18.

Szép összetevők bár kicsit furcsa számomra h az illatanyag és a BHT előrébb van mint az argán olaj x)
Mindenesetre nagyon szépen ápolja a hajvégeket és hihetetlenül kevés kell belőle.
Első alkalommal mikor használtam sikerült is jól eláztatnom a hajam vele..:D Inkább minden nap pár cseppet eloszlatok a tenyeremen és hajvégekbe masszírozom így pont elég. Hajpakolásba is szoktam tenni belőle.
Hatásától nem dobtam el az eszem, hozza amit kell de ha pár napig nem használom úgyanúgy száll a hajam:/
Illata kellemes de nem érződik sokáig, teljesen felesleges benne.
Este szoktam én is felkenni és reggelre szép fényes,sima és könnyen fésülhető lesz a hajam^^ Árát nézve bőven megéri:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Illata kellemes de nem érződik sokáig, teljesen felesleges benne.

backardi165

2019. szeptember 16.

Sötét festsett hajamat épp világosítjuk ki a fodrászommal ezért úgy gondoltam kell argán olaj ahajamnak! Egyébként is szeretek olivás-kókuszos pakolast tenni a hajamra hajmosás előtt amit 2 óráig rajta hagyok,de megláttam ezt a csodát a rossmanban és beruháztam rá! Este lefekvés előtt bőségesen bekentem az egész hajam majd felcsavart kontyba és úgy aludtam.Másnap reggel pluszzba kentem 100%kókusz maszkot és az említett olivás -kókuszos olajat a hajamra és amíg takarítottam rajta hagytam! 2x bőségesen samponnal megmostam a hajam és már akkor éreztem,hogy nagyon puha! Jöhet a hajbalzsam amibe szintén tettem kb 1-2 csepp argánolajat és felkentem a hajamra. Én nem szoktam sokáig rajta hagyni a balzsamot,nem bírok várni 😆! Jól kiöblítettem és törölköző nedveshajamat elkezdtem megszáritani! Azonnal éreztem ,hogy puha nem töredezett le a vége a hajamnak ahogy fésüvel kifújtam a hajam! Nem lett volna rá szükség mert szög egyenes a hajam és nagyon puha volt a vége de átszaladtam rajta hajvasalóval és kész is lettem! Én heti 2x fogom ezt a rutint alkalmazni,mert nagyon bevált ! Mindeképp érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

mirellaa

2019. augusztus 28.

Még csak egyszer használtam, de tetszik.
Száraz, másnapos hajamra vittem fel először (vállig érő, vékonyszálú, száraz-durva a festéstől), és megijedtem tőle hogy 2 csepptől mennyire zsírosra eláztatta a hajamat. Kb. 15-20 perc után lemostam, mert a zsíros hatás nem csökkent, és meglepően szép, puha, és könnyű lett a hajam tőle.
Hajmosás utáni olajnak terveztem, amit szárítás után használhatok, de annak nem fog beválni. Viszont hajmosás előtti pakolásnak eddig úgy tűnik, hogy jó lesz. A hajam másnapra sem lett zsíros/lelapult. Fényes és puha még mindig. Nagyon látható a változás. :)

Update:
Kicsit több, mint egy hónapja használom, minden héten egyszer, hajmosás előtti pakolásként. Továbbra is elégedett vagyok a termékkel. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Még csak egyszer használtam, de tetszik.

Update:

CrazyHairDontCare

2019. június 12.

2019. 05. 15.
Akkor használom, mikor a megkeményedett zselét kinyomkodom a loknijaimból, meg néha hajápolásként hajmosás előtti éjszaka viszek fel belőle egy kicsit.
- Nagyon kis mennyiség is elég belőle, szép fényt kölcsönöz a hajnak.
- Szilikonmentes, hála az égnek, azt hittem sose találok szilikonmentes hajolajat. De sajnos a BHT miatt levontam egy csillagot. (+nekem kicsit fura, hogy maga az argánolaj az INCI-ben hátrébb van mint a BHT meg az illatanyag?)
- Nem nehezíti el a hajat, ami ugye az argánolaj sajátossága.
- Kellemes az illata, de nem marad meg egyáltalán, úgyhogy az illatosítószer benne max. allergénként szolgál :D
Ha valaha sikerül elfogyasztanom, akkor kipróbálom a márka kókuszolajas verzióját is, de az is lehet, hogy újraveszem ezt.

Update: 2019. 06. 12. Újabban arra használom, hogy a ricinus olajat, amit hajmosás előtti pakolásként használok felhigítsam, tökre könnyebbé teszi a felvitelét és jobb illatot is kölcsönöz neki. Illetve nemrég kivasaltam a hajam és a hővédőtől a hajvégeim eléggé szárazak lettek, úgyhogy ezt felkentem és szép fényt adott a hajamnak amellett, hogy puhává is varázsolta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

2019. 05. 15.
- Nagyon kis mennyiség is elég belőle, szép fényt kölcsönöz a hajnak.
- Nem nehezíti el a hajat, ami ugye az argánolaj sajátossága.

carmenxo

2019. február 23.

Hajvégápolóként használom, nagyon szeretem. Próbálkoztam már többféle szilikonmentes hajvégápolóval meg tömény olajjal is de eddig nem sikerült olyat találni ami nem nehezítette el. Ez viszont nagyon szuper, könnyű az állaga, szép fényes és puha lesz tőle a haj. Nagyon kevés is elég belőle. Az illata is finom dinnyés, bár hamar elillan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 23.

Antioxidánsok: BHT, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil