Egyéb

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogéria, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2018. szeptember 27.

Lelőhely:   drogéria, online
Kategória:   Hajápolók

Az argánolaj behatol a hajszálakba és közben hidratálja a haj minden rétegét, hogy tartósan javítsa a haj szerkezetét. Így a haj egészségesebb, dúsabb és elképesztően fényes érzetet és látványt nyújt. Az argánolaj E-vitaminban és esszenciális zsírsavakban gazdag.

A megszokott hajápolóba vagy testápolóba is cseppenthető, az erőteljesebb hidratálás érdekében.

Alkohol-, ásványi olaj-, tartósítószer- és kőolajszármazék-mentes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

brigi50c

2021. október 17.

Az előttem hozzászólókkal ellentétben se büdöset nem éreztem, se azt, hogy elnehezítene. A szüleim házába vettem ezt a hajolajat, hogy tudjak valamit használni, ha ott vagyok, mert eddig egy oriflames avokádós olajuk volt, na az valóban pusztulat. Kétszer is tettem a hajamra, nedves állapotában, aztán beleszárítottam, majd másodjára a száraz, kifésült hajra. Kiválóan ápol, a hajamat nem tincsezte be, bár lehet azért, mert extrémen károsodott. Bejött.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 17.

NeonPink

2021. szeptember 5.

Szokásosan ezt a terméket is első alkalommal mosás után nedves hajra vittem fel. Szárítás után jött a sokk, csimbókos olajos tincsek. Szerencsére csak egy keveset tettem rá, azt a fél napot nagyon fintorogva de elviseltem, nem volt időm hajat mosni újból. Tanultam az esetből, legközelebb hajmosás előtt egy jó 30 perccel kentem a hajamra de akkor már bővebben pakolásképp. Na így már rendben volt a hajam mosás után.
Az illatát először nem bírtam elviselni, büdösnek találtam (főleg mosás után felkenve), ezért is teljesen felesleges az a h*lye parfüm bele... Majd egészen megszoktam, már nem zavar.
Nem tudom azt mondani, hogy egy hű de szuper termék mert 1. szerintem a hajam puhásága nagyrészt azon múlik, hogy ha tehetem elhagyom a hajszárítót, 2. nincs telenyomva szilikonnal és társaival így nem hiszem hogy annyira látványos és gyors eredményt hozna. Nekem az is befolyásoló tényező, hogy jóformán mindenmentes irdatlanul drága sampont használok ami nem csikorgatósra mossa a hajamat, az hajolaj is jobban kitudja fejteni a hatását.
Azért sem adok jobb értékelést, mert nem lenne rossz, ha az INCI-je fordított lenne.

Valamennyit hozzátesz a hajam puhaságához, így elhasználom, de nem veszem újra (ezt is csak kaptam). Azt hiszem legközelebb inkább ráköltök arra, hogy külön megvásároljam az amúgy drága de jó olajakat és magam keverjek egy hajolajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

Nemtudoommm

2021. június 17.

Hajpakolasba cseppentve illetve vizes hajon szárítás előtt nagyon jó puhít de könnyű túl sokat tenni belőle :D az illatatol kb rosszul vagyok de ezért nem bántom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 17.

hofeherkivi

2020. szeptember 16.

Azért aki nagyon lehúzza, annak előtte érdemes lenne utánaolvasni, akár csak itt a leírást. EZ NEM HAJVÉGÁPOLÓ! Más készítménnyel kell összekeverni, azt turbózza fel, de magában ez egy koncentrált olaj, ami ilyen formában nem tud beszívódni a hajba.
A saját tapasztalatom, hogy nekem ez egyelőre csodatermék, talán gyerekkoromban volt utoljára ennyire puha és kezelhető a hajam. Tudni kell, hogy nagyon nagyon problémás a hajam, extrán száraz mert hullámos/göndör és eddig kismillió terméket használtam rá, az egyetlen aminek még ilyen hatása van, az a tojássárgás pakolás, de az jóval macerásabb, mint a pakolásba belecseppenteni ezt az argánolajat. Én egy hidratáló maszkot használok (Kallos Mangós) és ebbe teszek 4-5 cseppet és legalább egy órát fennhagyom, de van hogy hajmosás előtt szárazon felkenem egy pár órára. Vékonyszálú hajra tényleg lehet hogy kicsit erős cucc, de aki nem bír a hajával szerintem egy próbát mindenképpen adjon neki, ennél szinte csak drágább megoldások vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Fruzsina0620

2020. március 7.

Már január óta használom és nagy reményeket fűztem hozzá, de nekem abszolút nem vált be. Akárhányszor használtam a hajvégeimre utána mindig összeállt a hajam, zsíros hatása lett, SŐT.. nekem a hajamat zsírosította is. Ha keveset használtam, ha sokat, ha mindennap, ha 2-3 naponta egyszerűen borzalmas volt. Viszont az illata finom. Szerintem az lesz a sorsa, hogy ricinusolajjal összekeverem és pakolásként elhasználom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

Tekla96

2019. november 10.

Nagyon tetszik, elégedett vagyok vele, kellemes illatú puha lesz tőle a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Nagyon tetszik, elégedett vagyok vele, kellemes illatú puha lesz tőle a hajam

TheNancy07

2019. október 21.

A három közül gondoltam legyen az argánolajos, hátha nő tőle a hajam. Hajpakolásként használom, olívaolajjal keverem el, és a száraz hajamra kenem fel 2-3 órára. Már első használat után puhább és fényesebb lett a hajam, szóval nem rossz kis plusz turbó a hajamnak :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Fabricia

2019. szeptember 18.

Szép összetevők bár kicsit furcsa számomra h az illatanyag és a BHT előrébb van mint az argán olaj x)
Mindenesetre nagyon szépen ápolja a hajvégeket és hihetetlenül kevés kell belőle.
Első alkalommal mikor használtam sikerült is jól eláztatnom a hajam vele..:D Inkább minden nap pár cseppet eloszlatok a tenyeremen és hajvégekbe masszírozom így pont elég. Hajpakolásba is szoktam tenni belőle.
Hatásától nem dobtam el az eszem, hozza amit kell de ha pár napig nem használom úgyanúgy száll a hajam:/
Illata kellemes de nem érződik sokáig, teljesen felesleges benne.
Este szoktam én is felkenni és reggelre szép fényes,sima és könnyen fésülhető lesz a hajam^^ Árát nézve bőven megéri:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Illata kellemes de nem érződik sokáig, teljesen felesleges benne.

backardi165

2019. szeptember 16.

Sötét festsett hajamat épp világosítjuk ki a fodrászommal ezért úgy gondoltam kell argán olaj ahajamnak! Egyébként is szeretek olivás-kókuszos pakolast tenni a hajamra hajmosás előtt amit 2 óráig rajta hagyok,de megláttam ezt a csodát a rossmanban és beruháztam rá! Este lefekvés előtt bőségesen bekentem az egész hajam majd felcsavart kontyba és úgy aludtam.Másnap reggel pluszzba kentem 100%kókusz maszkot és az említett olivás -kókuszos olajat a hajamra és amíg takarítottam rajta hagytam! 2x bőségesen samponnal megmostam a hajam és már akkor éreztem,hogy nagyon puha! Jöhet a hajbalzsam amibe szintén tettem kb 1-2 csepp argánolajat és felkentem a hajamra. Én nem szoktam sokáig rajta hagyni a balzsamot,nem bírok várni 😆! Jól kiöblítettem és törölköző nedveshajamat elkezdtem megszáritani! Azonnal éreztem ,hogy puha nem töredezett le a vége a hajamnak ahogy fésüvel kifújtam a hajam! Nem lett volna rá szükség mert szög egyenes a hajam és nagyon puha volt a vége de átszaladtam rajta hajvasalóval és kész is lettem! Én heti 2x fogom ezt a rutint alkalmazni,mert nagyon bevált ! Mindeképp érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

mirellaa

2019. augusztus 28.

Még csak egyszer használtam, de tetszik.
Száraz, másnapos hajamra vittem fel először (vállig érő, vékonyszálú, száraz-durva a festéstől), és megijedtem tőle hogy 2 csepptől mennyire zsírosra eláztatta a hajamat. Kb. 15-20 perc után lemostam, mert a zsíros hatás nem csökkent, és meglepően szép, puha, és könnyű lett a hajam tőle.
Hajmosás utáni olajnak terveztem, amit szárítás után használhatok, de annak nem fog beválni. Viszont hajmosás előtti pakolásnak eddig úgy tűnik, hogy jó lesz. A hajam másnapra sem lett zsíros/lelapult. Fényes és puha még mindig. Nagyon látható a változás. :)

Update:
Kicsit több, mint egy hónapja használom, minden héten egyszer, hajmosás előtti pakolásként. Továbbra is elégedett vagyok a termékkel. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Még csak egyszer használtam, de tetszik.

Update:

Antioxidánsok: BHT, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil