Egyéb

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: carmenjade, Módosítva: 2018. március 19.

Kategória:   Hajápolók

Tiszta, gyógynövény eredetű hajerősítő formula, gyenge, vékonyszálú hajra. Ez a különleges olaj revitalizálja a fejbőrt és stimulálja a bőrt. A megszokott hajápolóba vagy testápolóba is cseppenthető, az erőteljesebb hidratálás érdekében.

Alkohol-, ásványi olaj-, tartósítószer- és kőolajszármazék-mentes.

nikolett93

2021. március 15.

Én samponba szoktam keverni és borotválkozásnál bőrre felvinni.
Imádom, hogy ilyen egyszerű a használata és az illata is nagyon tetszik.

Meglepődtem, hogy parfümöt tartalmaz, de ettől függetlenül még mindig magasan kiemelkedik a hangzatos nevekkel és ezerféle (felesleges) összetevős haj és testolajok közül.
Próbáltam másféle olajak használni fejbőrre, de annyira nehéz volt kimosni őket, hogy később inkább egyáltalán nem kentem fel.

Ez a termék egy 1x-i samponos mosással kijön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Én samponba szoktam keverni és borotválkozásnál bőrre felvinni.
Imádom, hogy ilyen egyszerű a használata és az illata is nagyon tetszik.

Ez a termék egy 1x-i samponos mosással kijön.

Asszony

2021. január 4.

Sziasztok! Az én hajam nagyon száraz, nem festem, heti 1-2 alkalommal mosom és max napi 2x fésülködöm. Rengeteg hajápolási trükköt/szert kipróbáltam már, de egyik sem segített különösebben. Ezt az olajat kb 3x használtam (minden hajmosás előtt belekevertem egy hajmaszkba. Ezt a hajvégekre kentem, és pár csepp ment a fejbőrömre is, maszk nélkül. 10-15 perc után langyos vízzel kimosom, majd a szokásos samponnal mosom meg a hajamat. A hajvégeket kihagyom). Hajmosás után egy kondícionálóval keverve ismét a haj végekre cseppentek belőle, de kevesebbet, mert azt tapasztaltam, hogy összeáll tincsekbe a hajam, ha túl sok olaj van rajta. Mióta használom, hihetetlenül elégedett vagyok. Első alkalommal még nem látszódott, de másodikra már sokkal szebb volt a hajam. Nem hozta rendbe 100%-osan a töredezett hajamat, de a javulás hihetetlen! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 4.

komaeda

2020. november 1.

Télen, vagy amikor a hajamnak kell az olaj, akkor hajmosás előtt szárazon beledolgozom a hajba, mint egy pakolást. Főleg a végekre koncentrálok és a nyakam hátulján lévő hajra. Rajta hagyom egy ideig (ez lehet 10 perc es 10 óra között bármi), és ezután mosom meg. Az illata szerintem nagymamás, félig utálom, félig okés. Hajmosás után nagyon nagyon kellemes illata lesz tőle a hajamnak, elég visszafogott. A hajamat lenyugtatja, nem szárítja ki a hajmosás meg a sapkázás annyira.

Jó sokáig elég nekem így, legalább másfél éve megvan, és eddig a fele fogyott el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 1.

gbnhjmk123

2020. június 5.

Hozzáfűzve az előző vélemyénekhez; ez nem hajvégápoló olaj. Az E-vitamin zsírban oldódó vitamin, alkalmazható belsőleg és külsőleg is, de bőrön vagy nyálkahártyán keresztül szívódik fel, így igazán jótékony hatását akkor fogja kiváltani, ha a fejbőrbe masszirozzuk. Alkalmazási ideje javasolt 20 perc. Hatását a bőr regenerálóképsségében és a vérkeringés javításán keresztül fejti ki, így az nem azonnali eredmény. Ezt csak így 15 perc olvasás után a netről.
Én a szokásos balzsamomba teszem, összekeverem, és először a fejbőrbe masszírozom a keveréket, utána kenem csak el a hajvégeken. 20 perc után lemosom, bővebb vízzel, mint a megszokott, mert olajról van szó, könnyen a hajban maradhat és ragacsos lesz. Ha szükséges samponnal újra átmosom .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 5.

vmarti

2020. március 29.

engem az illata nem zavar és hamar beszívja a hajam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 29.

engem az illata nem zavar és hamar beszívja a hajam

Rina378

2019. október 24.

Számomra a hajpakolásomba keverve vált be a legjobban (a garnier hair food banános pakolását használom, amivel önmagában nem vagyok megelégedve).
A hajam a (véletlen egyszeri) szőkítéstől iszonyatosan száraz, kócosodásra hajlamos szénakazallá változott viszont ha ezt az olajat használom legalább aznap szép fényes és puha lesz a hajam ( csodát nem várok, eddig egyik termék sem nyújtott ennyit).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 24.

ReginaPaper

2019. augusztus 27.

Valami elképesztően büdös, olcsó wc tisztító szaga van, képtelenség elviselni még kis időse is a fejemen, eléggé megbántam hogy megvettem. Semmivel nem tud többet mint a sima kókuszolaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

rebbka

2019. április 25.

Nagyon szeretem ezt a hajolajat. Most a másodikat vettem, az első az argánolajos volt. Nekem ez a kedvenc hajolajam, másfajtát nem vennék. Olajos állaga van, száraz hajra szoktam kenni, az én vastagszálú hajam beissza. Hidratált, puha és fényes lesz. Nem cserélném le, és nem is fogok másfahta olajat venni, ha ez elfogy. Szuper! 😊 Én az illatát is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

kisizé

2018. december 23.

Nem igazán kellemes az illata, viszont annál erősebb, ami nem jó páros. Szerintem eléggé vizes állaga van, egyáltalán nem olajos. Én a leave-in conditionerembe raktam belőle egy kicsit, azonban azon kívül, hogy elrontotta az illatát, más változást nem tapasztaltam. Próbáltam hát azt is, hogy közvetlenül a hajvégekre rakom, azonban ezzel sem értem el különösebb változást vagy hidratáltságot... összességében nem vagyok megelégedve, nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

Gyalogkakukk

2018. augusztus 7.

Elfogyott a hajvég ápolóm. Amit szerettem volna vásárolni éppen nem volt készleten, így gondoltam kipróbálom ezt az olajat.
Gyenge, vékony szálú, fejtetőn gyorsan zsírosodó, száraz, sprőd végű, fénytelen hajam van.
Még nincs sok tapasztalatom ezzel a termékkel, így nem szeretném azonnal a minimumra lepontozni. Az tuti, hogy önmagában nem alkalmas a hajvégek ápolására, mert kis mennyiség is összetapasztja. Hajmosást követően száraz hajra kentem (szigorúan csak az aljára), de a végét újra ki kellett mosnom, mert hiába vártam, nem szívta be. Az újabb mosás után puhábbnak tűnt a hajam, és másnap is érzetem a számomra kissé erős, barackra emlékeztető illatot.
Ki fogom próbálni samponhoz és hajpakoláshoz adagolva is, aztán meglátjuk...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Ki fogom próbálni samponhoz és hajpakoláshoz adagolva is, aztán meglátjuk...

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate