Egyéb

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: carmenjade, Módosítva: 2018. március 19.

Kategória:   Hajápolók

Tiszta, gyógynövény eredetű hajerősítő formula, gyenge, vékonyszálú hajra. Ez a különleges olaj revitalizálja a fejbőrt és stimulálja a bőrt. A megszokott hajápolóba vagy testápolóba is cseppenthető, az erőteljesebb hidratálás érdekében.

Alkohol-, ásványi olaj-, tartósítószer- és kőolajszármazék-mentes.

Rina378

2019. október 24.

Számomra a hajpakolásomba keverve vált be a legjobban (a garnier hair food banános pakolását használom, amivel önmagában nem vagyok megelégedve).
A hajam a (véletlen egyszeri) szőkítéstől iszonyatosan száraz, kócosodásra hajlamos szénakazallá változott viszont ha ezt az olajat használom legalább aznap szép fényes és puha lesz a hajam ( csodát nem várok, eddig egyik termék sem nyújtott ennyit).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 24.

ReginaPaper

2019. augusztus 27.

Valami elképesztően büdös, olcsó wc tisztító szaga van, képtelenség elviselni még kis időse is a fejemen, eléggé megbántam hogy megvettem. Semmivel nem tud többet mint a sima kókuszolaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

rebbka

2019. április 25.

Nagyon szeretem ezt a hajolajat. Most a másodikat vettem, az első az argánolajos volt. Nekem ez a kedvenc hajolajam, másfajtát nem vennék. Olajos állaga van, száraz hajra szoktam kenni, az én vastagszálú hajam beissza. Hidratált, puha és fényes lesz. Nem cserélném le, és nem is fogok másfahta olajat venni, ha ez elfogy. Szuper! 😊 Én az illatát is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

kisizé

2018. december 23.

Nem igazán kellemes az illata, viszont annál erősebb, ami nem jó páros. Szerintem eléggé vizes állaga van, egyáltalán nem olajos. Én a leave-in conditionerembe raktam belőle egy kicsit, azonban azon kívül, hogy elrontotta az illatát, más változást nem tapasztaltam. Próbáltam hát azt is, hogy közvetlenül a hajvégekre rakom, azonban ezzel sem értem el különösebb változást vagy hidratáltságot... összességében nem vagyok megelégedve, nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 23.

Gyalogkakukk

2018. augusztus 7.

Elfogyott a hajvég ápolóm. Amit szerettem volna vásárolni éppen nem volt készleten, így gondoltam kipróbálom ezt az olajat.
Gyenge, vékony szálú, fejtetőn gyorsan zsírosodó, száraz, sprőd végű, fénytelen hajam van.
Még nincs sok tapasztalatom ezzel a termékkel, így nem szeretném azonnal a minimumra lepontozni. Az tuti, hogy önmagában nem alkalmas a hajvégek ápolására, mert kis mennyiség is összetapasztja. Hajmosást követően száraz hajra kentem (szigorúan csak az aljára), de a végét újra ki kellett mosnom, mert hiába vártam, nem szívta be. Az újabb mosás után puhábbnak tűnt a hajam, és másnap is érzetem a számomra kissé erős, barackra emlékeztető illatot.
Ki fogom próbálni samponhoz és hajpakoláshoz adagolva is, aztán meglátjuk...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Ki fogom próbálni samponhoz és hajpakoláshoz adagolva is, aztán meglátjuk...

Pipi

2018. július 3.

Vékonyszálú, gyorsan zsírosodó hajam van, ami ráadásul nagyon elkezdett hullani. Keresem az okát a hajhullásnak, de addig is gondoltam megtámogatom a hajam. Pár cseppet teszek a samponba hajmosáskor (citrom olajjal együtt) és úgy mosom meg a hajam. Nem régóta használom, úgyhogy nagy változást nem látok még, viszont nem zsírosít és a hajvégeim sem tűnnek annyira száraznak már. Szóval remélem jó lesz hosszútávon. Egyelőre 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

minibear

2018. május 16.

Véletlenül bukkantam rá a dm-ben hajápoló után kutatva. Én a hajbalzsammal keverve viszem fel a hajvégekre és leöblítem. A hajam puhább és fényesebb, amióta használom. Pakolásként és hajtövekre nem próbáltam. Ha más kipróbálta így is, leírhatná. Eddig ötös a termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 16.

ziadrienn

2018. április 23.

arcomra is kenem arckrémbe csepegtetek,jó puha selymes lesz tőle,pirosodás elmúlik,tökéletes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate