Egyéb

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: carmenjade, Módosítva: 2018. március 2.

Kategória:   Hajápolók

Magas minőségű, 100% természetes, sokoldalú olaj, mely támogatja a fejbőr egészségét. A kókuszolaj szénhidrátokban, vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag – hajra és bőrre egyaránt ideális. Könnyen felszívódik, mélyhidratáló hatású. A megszokott hajápolóba vagy testápolóba is cseppenthető, az erőteljesebb hidratálás érdekében.

Alkohol-, ásványi olaj-, tartósítószer- és kőolajszármazék-mentes.

TheNancy07

2019. december 1.

Argánolajos után a kókuszosnál tettem le a voksom. Eszméletlen finom édes illata van, én az argánosat a herbal essences hajpakoláshoz kevertem, úgy tuti kombó volt, viszont égen-földön eltűnt ez a herbalos pakolás, így most egy alverdés hajpakoláshoz keverve teszem fel a hajamra órákig. Nagyon jól hidratál a kókuszos verziója is :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

alicee

2019. október 28.

Mi a görcsnek kellet azt a BHT-t belerakni. Így már egy kicsit bánom, hogy megvettem. Itthon egészségesebb hajolajat tudtam volna kikeverni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 28.

aidanne

2019. október 25.

Itteni velemeny alapjan kezdtem foglalkozni vele, majd megvettem. Valoban csodalatos amit a hajjal muvel. Az tetszik benne, hogy kb 20-30 perc is eleg ahhoz, hogy hatni tudjon. Mas, hajolajat orakat kell a fejemen hagyni, hogy valoban hatekony legyen.
En altalaban mindig Lush samponkorongal mosok hajat es 3 mosas total kihozza az olajat. En meg rakok ra egy kis hajbalzsamot es kesz is. A hajam sima, puha, hidratalt. Szeretem nagyon! Ujravevos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

sztike

2019. október 6.

A második flakonomat kezdem. Vékonyszálú, nyeszlett, semmirevaló hajam van (kb. mint amilyen a kétéves kislányoknak szokott lenni: olyan kis pihe-puha, selymes semmicske, ami kétévesen cuki, 20 fölött már csak gáz...). Azért vettem meg, mert a sok hasznos olaj mellett ricinusolaj is van benne, ami közismert házi hajnövesztő cucc, viszont tömény formájában olyan ragadós és sűrű, hogy kínszenvedés a használata, amihez most se időm, se türelmem nincs. Ez a hajolaj nagyon praktikus, mert eleve hígított formában van benne a ricinus, így sokkal könnyebben kezelhető, plusz a flakon csőre miatt az adagolása is egyszerű. Én főként fejbőrre használom hajmosás előtt, de a hajvégekre is szoktam tenni belőle időnként. Fontos, hogy sem a bőr, sem a haj nem issza be, ezért hajmosás után már nem jó ötlet használni. 1 flakon után rengeteg babahajam lett (tincsekben, nem vicc!), elöl már kb. frufrut fésülhetnék belőle. Nem várt pozitív hatása, hogy megszüntette a korpásodást is, plusz az illatát is nagyon szeretem (engem a vaníliás autóillatosítókra emlékeztet :D ). A hajvégeken nem tudom, mennyit segít, lemondtam az igazán hosszú hajról, 2-3 havonta vágatom, így nem tudok szignifikáns eredményről beszámolni. Egész sokáig kitart egyébként, olyan 3 hónap alatt fogyott el, pedig minden hajmosáshoz használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

Kmtina

2018. augusztus 22.

Ismerősöm ajánlotta. Nagyon szeretem, megérte az árát, mivel elég egy minimális mennyiség is belőle. Szépen kezdi helyrehozni a töredezett hajamat. Az illata is jó, legalábbis nekem nagyon tetszik.Csak vigyázni kell, hogy ne használjon túl sokat az ember belőle, mivel könnyen zsírosítja a hajat. Mivel elég egy kevés is belőle, így nagyon megéri, sokáig használható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Szvalex

2018. augusztus 8.

Nem használtam sokat, a sok olaj ellenére szárította a hajvégeimet. Bőrre nem szívesen használnám a BHT összetevője miatt...
Két csillag, mert nagy százalékban zöld termék és az illata finom kókuszos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Két csillag, mert nagy százalékban zöld termék és az illata finom kókuszos.

Antioxidánsok: BHT