Difeel

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: carmenjade, Módosítva: 2022. február 17.

Kategória:   Hajápolók

Magas minőségű, 100% természetes, sokoldalú olaj, mely támogatja a fejbőr egészségét. A kókuszolaj szénhidrátokban, vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag – hajra és bőrre egyaránt ideális. Könnyen felszívódik, mélyhidratáló hatású. A megszokott hajápolóba vagy testápolóba is cseppenthető, az erőteljesebb hidratálás érdekében.

Alkohol-, ásványi olaj-, tartósítószer- és kőolajszármazék-mentes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Teokleia

2022. június 17.

Sajnos későn vettem észre az összetevő listát, amiben a kókuszolaj konkrétan kisebb százalékban szerepel, mint a parfüm, ami ha jól emlékszem, törvényileg nem szerepelhet 1%-nál magasabb arányban. Magyarul szójabab olajat teszek a hajamba minden strandolás előtt, de annyi baj legyen: egyelőre a hajvédelemre bevált. Jó az adagolója, könnyen szállítható a kiszerelés, sűrű az olaj, de nem ken össze mindent, és nem nehezíti el a hajam, fürdés után sem száraz a hajvégem és nem is tapad csimbókokban, úgyhogy egyelőre marad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 17.

Miccu_

2021. november 25.

Pár hete használom, kellett egy-két alkalom, amíg kitapasztaltam, hogy mennyit kell felvinnem a hajamra. Inkább többször kevesebbet érdemes adagolni, mert jártam úgy, hogy egyszer bőségesebben vittem fel, nem szívta be a hajam, és tocsogott az olajtól 1-2 tincs, hiába hittem, hogy azt mind beszívja majd. 😅Rengeteg hajolajjal próbálkoztam, amik a mosás utáni pár órában látszólag jól teljesítettek, viszont másnapra ismét száraz, durva tapintású volt a hajam (sajnos korábban a nem megfelelő összetevőjű termékek használata ténylegesen ki is szárították a hajam).
Ezt az olajat pakolásként még nem próbáltam (látom, többen úgy használják), én csak hajvégápolóként használom (amikor már nem annyira vizes, de nem is száraz a hajam még), és számomra csoda, hogy végre napokon át, a következő mosásig is a puha, kellemes tapintású, fényes hatás megmarad! Számomra biztos, hogy újravevős. 🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 25.

Burya

2021. szeptember 5.

Én elkövettem azt a hibát, hogy hajmosás után száraz hajra kentem fel. Nem tudom, miből gondoltam, hogy ez is beszívódik majd, mint a többi, mindenesetre teljesen gyanútlanul mentem vele aludni. Reggelre a felkenéskor még sima kókusz illatú cucc tömény HALSZAGÚ lett, a hajam pedig zsíros csimbókokban állt tőle. Oké, gondoltam, ugyan nem volt ráírva, hogy hajban maradó (az sem, hogy nem az,) de tételezzük fel, hogy én voltam hülye. Legközelebb hajmosás előtt próbáltam pakolásba. Hát attól meg az alapvetően puha hajam olyan sprőd és durva tapintású lett, mintha szanaszét lenne száradva. Szóval nekem egyértelműen "soha többet" kategória...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

Agnes91P

2020. szeptember 29.

Kétféleképpen használtam, hajmosás előtt, vagy egy kicsit a balzsamot adtam hajmosás közben. Egy kicsit fokozta a balzsam hatását, de semmi változást nem vettem észre hosszú távon. Nekem nem újravevős termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

vikofrivia

2020. szeptember 29.

Nekem pakolásként és hajvégápolóként is bevált, utóbbinak a nagyon nagyon kis mennyiség a titka.
Pakolásként először megijedtem hogy hirtelen mennyi el fog fogyni tekintve, hogy egész hajra és fejbőrre használtam, de nem fogyott olyan sok, úgy tűnik sokáig elég lesz. Az illata nekem nem annyira tetszik, de nem vészes. Ha ezt kivégzem kíváncsi leszek az argánolajos társára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

bogikaaa

2020. június 19.

Pakolásnak használom én is. Nagyon ramaty állapotban volt a hajam, sok dolgot kipróbáltam már, de ez az olaj rendbetette. Rengeteg babahajam lett, nem is száraz már a hajam, és nagyon puha is. Az illata meg csak egy plusz pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Andi777

2020. április 18.

Nos,akinek volt mar a haja annyira tonkre,hogy kb tobol torott az egesz,es annyira szaraz,hogy hallani lehetett ahogy ropog,na annak ez egy eletmento csodaszer lehet! Az enyem pont ilyen volt,de amiota hetente 1x 2x pakolaskent hasznalom(bekenem jo tocsogosan este,egesz ejjelre fenthagyom,masnap megmosom)azota lekopogom,de sokkal erosebb,fenyesebb,es egeszsegesebb,nem mellesleg mar nem ropog.❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 18.

babydream

2020. április 2.

Nagyon-nagyon jó termék! 2 napja láttam meg a DM-ben és azonnal megtetszett. Nem vagyok oda az olajos termékekért, de ez egy csoda. Addig szőkítettem a hajam, még a vége 1 centis darabokban kezdett letöredezni. Szárítás után teszek egy mogyorónyit a tenyerembe és szépen bekenem a hajvégeket, hagyom hogy megszáradjon és kész. Ezzel a kis csodaszerrel szép hosszú hajam lesz végre :).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 2.

sztike

2019. december 10.

A második flakonomat kezdem. Vékonyszálú, nyeszlett, semmirevaló hajam van (kb. mint amilyen a kétéves kislányoknak szokott lenni: olyan kis pihe-puha, selymes semmicske, ami kétévesen cuki, 20 fölött már csak gáz...). Azért vettem meg, mert a sok hasznos olaj mellett ricinusolaj is van benne, ami közismert házi hajnövesztő cucc, viszont tömény formájában olyan ragadós és sűrű, hogy kínszenvedés a használata, amihez most se időm, se türelmem nincs. Ez a hajolaj nagyon praktikus, mert eleve hígított formában van benne a ricinus, így sokkal könnyebben kezelhető, plusz a flakon csőre miatt az adagolása is egyszerű. Én főként fejbőrre használom hajmosás előtt, de a hajvégekre is szoktam tenni belőle időnként. Fontos, hogy sem a bőr, sem a haj nem issza be, ezért hajmosás után már nem jó ötlet használni. 1 flakon után rengeteg babahajam lett (tincsekben, nem vicc!), elöl már kb. frufrut fésülhetnék belőle. Nem várt pozitív hatása, hogy megszüntette a korpásodást is, plusz az illatát is nagyon szeretem (engem a vaníliás autóillatosítókra emlékeztet :D ). A hajvégeken nem tudom, mennyit segít, lemondtam az igazán hosszú hajról, 2-3 havonta vágatom, így nem tudok szignifikáns eredményről beszámolni. Egész sokáig kitart egyébként, olyan 3 hónap alatt fogyott el, pedig minden hajmosáshoz használtam.

Update:
8 hónapja használom szinte minden hajmosás előtt, csak fejbőrre. Időmtől függően 20 percet - 1 órát hagyom hatni, aztán hajat mosok. Nem használok balzsamot vagy pakolást, a samponomat nem váltottam le, hajvitamint nem szedek (pár éve próbáltam, semmit nem ért). Kb. kamasz korom óta klasszikus Mickey egér - foltjaim voltak mindkét oldalt. VOLTAK. Mindkét oldalon babahajak nőtték be a két kis kopasz foltot, plusz a hajhullás, amivel évek óta küzdöttem, megállt. Mivel nem nagy fáradság használni és ilyen biztató eredményeim vannak, használom tovább, most már kíváncsi vagyok, mit hoz ki a hajamból hosszabb távon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Update:

TheNancy07

2019. december 1.

Argánolajos után a kókuszosnál tettem le a voksom. Eszméletlen finom édes illata van, én az argánosat a herbal essences hajpakoláshoz kevertem, úgy tuti kombó volt, viszont égen-földön eltűnt ez a herbalos pakolás, így most egy alverdés hajpakoláshoz keverve teszem fel a hajamra órákig. Nagyon jól hidratál a kókuszos verziója is :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Antioxidánsok: BHT