Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: floralili, az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. november 23.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A készítmény az arcon, a mellkason és a háton kialakuló mérsékelten súlyos akne (a bőr pórusainak eltömődésével, és ennek következtében pattanások, gyulladt, fertőzött gennyes csomók kialakulásával járó bőrbetegség), különösen a szokásos életkor után is fennmaradt akne kezelésére javasolt.

A készítmény hatóanyaga 1 mg adapalen 1 g krémben.

A Differin 1 mg/g krémet mindig az orvos által elmondottaknak megfelelően alkalmazza. A Differin 1 mg/g krém csak felnőttek vagy 12 évet betöltött vagy idősebb serdülők kezelésére szolgál.

Vényköteles készítmény! Kérd az orvosod véleményét!

baloghno

2019. augusztus 23.

2019.08.23: Tegnap írta fel a bőrgyógyász éjszakai használatra. Azt mondta a doki, hogy csípni fog és 20 perc múlva mossam le, de nem éreztem semmit, azért lemostam ahogy mondta. Az akneroxid már nem használt semmit, évek óta azzal kentem az arcom. Később jelentkezem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

vicky93

2019. február 15.

2019.február 15: Hát, lassan három hónapja használom, és azt kell mondjam, elégedett vagyok vele. Sokkal tisztább az arcom, kevesebb nagyon gyulladt akném jön ki, és a mitesszereim is kevésbé láthatóak. Szükségtől függően 2-4 naponta használom, így nem kezdi ki a bőrömet. Egyébként ennyi használat után látom, hogy tulajdonképpen megéri az árát, még nem fogyott ki a novemberben bontott tubus.
2018. november 27:Most kezdtem vele egy kúrát, és mivel a géllel már volt tapasztalatom, tudtam, hogy mit várhatok tőle. Az orvos utasítása szerint naponta egyszer, este kell az arcom kenegetni, de tudtam, hogy az túl sok lesz, így egy napot kihagytam a használatok között. Ennek ellenére a harmadik alkalommal már teljesen szétszedte a bőrömet, minden, még a tiszta víz is csípte. Szerencsére nem hámlik, de mindenesetre még ritkábbra veszem a használatát, legalább 2-3 napot fogok várni. Egyébként, hogy használ-e vagy sem, nem tudom megmondani: kiderült hogy laktózérzékeny vagyok, és pont mióta kerülöm ezeket a dolgokat, azóta használom a krémet, és elég látványos a javulás. (a géllel egyébként pár használat után szépen kitisztult, a hosszabb használat közben kezdett romlani a bőröm állapota) Mindenképpen updatelek majd, hogy haladok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Málni

2018. szeptember 12.

Érdekes, mert nekem is egyre több patti jött ki azon a területen ahova kentem (de az is lehet h amúgy is kijöttek vna mondjuk a stressz v a hormonok miatt), bár vki írta, h 4 hét után hat, akkor még maradt kb 1 hét vissza. Az is rossz benne, h csak este vagy olyankor használható, ha az ember nem megy ki az utcára mivel fényérzékeny...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Bettina96

2018. augusztus 11.

Nekem is több pattanást okozott! Sokkal több van, mint előtte... Eddig nem is gondoltam, hogy ettől, de most már egyre valószínűbb, mert csak az államra kentem az utóbbi napokban és csak ott keletkezett rengeteg pattanás! Szörnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

tantos.szabina

2018. február 19.

Ujabban, hogy abbahagytam a fogamzasgatlot, sajnos hatalmas acnek jelentek meg az arcomon. A kremet a borgyogyasz irta fel, az ara szerintem rendben van. A kremet napi 2x hasznalom, jol kenheto, hamar felszivodik. Az arcomon oldalt volt 2 hatalmas pattanas “sziget” de eltuntette, szoval nekem nagyon bevalt, ujra fogom venni. Az egyetlen negativum ezzel kapcsolatban, hogy fenyerzekeny tehat amint megjon a tavasz a kremet csak este tudom hasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

natasha

2017. május 5.

Jó. Bár lehet a tonik is belejátszik a dologba de szemmel lárhatóan javult a bőrképem. A bőrgyógyász írta fel kb egy hónapja és azóta egy két nap kihagyással hűségesen használom. A hatalmas pattanásokat kihozta az elején féltem hogy így marad aztán a homlokom szinte teljesen tiszta lett. Az arcomra is kevesebb korrektor kell viszont az orrom hámlik tőle. Ettől függetlenül szerintem hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

svekits

2016. október 23.

Pár hete teljesen kipattogott a hátam, tele lett mitesszerekkel meg pattanással, nem igazán tudom, miért. Mindenesetre ezt vetettem be, reggel-este kentem, mint a kisangyal, és nagyon szépen helyrehozta, a foltokat is halványította, nem szárította a bőröm, nem is éreztem irritációt. Könnyen kenhető, kellemes krém, én meg vagyok vele elégedve. Ez meg Skinoren mindig van tartalékban, ha esetleg bedurranna az arcom/vállam vagy épp a hátam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

sildicow

2016. április 8.

Őszintén szólva nekem pattanásokra önmagában nagyon nem vált be. Amikor elkezdtem használni, egy időre kiiktattam a hámlasztókat, Akneroxidot és szörnyű lett a bőröm. Aztán átálltam arra, hogy egyik-másik nap hámlasztó (inkább BHA, néha AHA), máskor akneroxid és ez. Na, így már működött, de szerintem a hatása inkább a foltok halványításában látszik, nem abban, hogy konkrétan megakadályozza az aknékat. Szerencsére nem irritált és nem szárított, de ebben a tekintetben elővigyázatos voltam, mert a hidegben most a szokásosnál is testesebb krémeket használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

AligatorBaby

2016. február 20.

3 hónapig minden este lefekvés előtt kentem magamra, de nem használt semmit....... Az ég adta egy világon semmit nem csinált az aknémmal, csak hámlasztott, de ugyanúgy jöttel a pattanások....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

Vica75

2016. január 3.

Lassan elhasználom az első tubussal és elégedett vagyok. Az első két hétben volt némi irritáció, már kezdtem azt hinni, hogy abba kell hagynom valami allergia miatt, de kitartottam és elmúlt. Pattanás nincs, sokkal szebb a bőröm, reggel sem tocsog zsírban a homlpkom. Este megy ez, reggel bha, heti 1-2 aha, gyakori kaolin maszkkal kiegészítve. Ezután a gélt fogom kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 3.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Squalane eo 1 0